RESTORE error 1013

Odpovědět
kaaamca

RESTORE error 1013

Příspěvek od kaaamca »

ahoj, jsem nováček, vlastním iPhone 2dny

iPhone 3G 8GB, zakoupený u O2, FW 2.2.1

mám problém s JB, podtupuju dle návodu ( viewtopic.php?f=96&t=11923 ) v iTUNES dám shift + RESTORE, vyberu stáhnutý FW, ale po 5min činnosti to napíše hlášku:
error 1013.jpg


iPhone rozjedu tak, že dám znovu RESTORE (bez shift) iTunes si stáhne s internetu nový FW a iPhone šlape jako hodinky.

Můžete mi prosím pomoct jak na JB, dekují..

Hledám to dnes celý den, použil jsem HLEDAT!!!

invader

Re: RESTORE error 1013

Příspěvek od invader »

Vidím, to tak, že se snažíš do iPhonu natáhnout nekompatibilní firmware. Máš stažený správný balíček? Tj. pokud píšeš, že máš iP 3G, tak balíček s firmwarem by měl být označen asi takto : iPhone1,2_2.2.1_5H11_Restore.ipsw

pokud se pletu, může být chyba jinde 8)

kaaamca

Re: RESTORE error 1013

Příspěvek od kaaamca »

Jj verzi FW mam dobrou..

kaaamca

Re: RESTORE error 1013

Příspěvek od kaaamca »

zkoušel jsem: iPhone1,2_2.2_5G77_Restore.ipsw
CZSK2.22.N.ipsw

ale nejde mi tam dát ani jedna :-(

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: RESTORE error 1013

Příspěvek od Paly »

Vyhodi Ti tuto chybu. Stiahni si PwnTool prislusny k Tvojemu fw a urob vsetko podla navodu na jailbreaka s takymto iPhone. Bude to fungovat ako keby nevyskocila ziadna chyba
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

kaaamca

Re: RESTORE error 1013

Příspěvek od kaaamca »

jaj, takže problém už vyřešene!

použil jsem špatnou verzi QuickPwn, teď už to šlape..

pucik

Re: RESTORE error 1013

Příspěvek od pucik »

Ahoj mam rovnaky problem, mozes mi prosim dat link na fungujuci PWG?
A chcem sa este opytat ci je mozne ze sa ti to nerestorne s chybou 1013 ako mne len koli zlemu quicku? Ved ho este nepouzivam jak moze vediet ze je zly?

Martyn
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 986
Registrován: pon lis 24, 2008 2:21 pm

Re: RESTORE error 1013

Příspěvek od Martyn »

Nedávno sem si taky dělal JB a chybu mi vždycky hodil QuickPwn. Asi až na 5. pokus mi došlo, že FW mam 2.2.1 a QuickPwn byl na 2.2. Vždycky si to zkontrolujte - i mobileinstallation potom musí mít správnou verzi. Myslim, že ten link by sis mohl najít sám -> google.
MacBook Pro (2008)

rihot

Re: RESTORE error 1013

Příspěvek od rihot »

Mám taky takovejhle problém, nemůžu přijít na to jak udělat z verze 2.2.1 na 2.2 aby mi stam šel žlutej sníh, pokud vím tak na 2.2.1 ještě neni. pls hepl me !!

Werkon

Re: RESTORE error 1013

Příspěvek od Werkon »

Smazat prosim, jedna se o warez, JB je porusenim licencnich podminek........

Nechápu tuto tvou poznámku, navíc vyvedenou v červené barvě, která je určena pro poznámky moderátorů. Trénuješ snad na tento post? V každém případě porušuješ pravidla fóra a navíc tu šíříš jakýsi blud o nezákonnosti JB. Žádám tě o vysvětlení. Beavers.

rihot

Re: RESTORE error 1013

Příspěvek od rihot »

:mrgreen: NEmazat! Místo toho mi radši poraď! A pokud vím, tak sem se o jb vůbec nezmiňoval!

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: RESTORE error 1013

Příspěvek od Paly »

ak mas fw 2.2.1 a baseband (Verziu firmware) 2.30. tak pomocou ywllowsn0w to aj tak nijak neodblokujes, aj ked to na fw 2.2 das.

Ak Ti to vypisuje takuto chybu, nevsimaj si to, postupuj dalej s QuickPwn a vsetko bude ok.

to Werkon: ak Ti zatial stale nie je zname Jailbreak warez nie je. Tema na tuto temu ohladom toho ci je alebo nie je jailbreak nelegalny sa tu riesil! Mame tu pravidla a v nich je dane, ze jailbreak sa tu riesit bude! Ak sa Ti u nas nepaci a nase pravidla tak naco tu chodis?
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

rihot

Re: RESTORE error 1013

Příspěvek od rihot »

2paly: Díky ..

pucik

Re: RESTORE error 1013

Příspěvek od pucik »

Ahoj dal som tomu zase par dni hladania.
Downgradol som na system 2.2 mam PWG 2.2 aj system ktory pustam cez Shift/restore 2.2 a stale mi to pri restorovani hlasi chybu 1013.

Ak mate niekto funkcne PWG a firmware najlepsie vo verzii 2.2.1 nemohli by ste mi pomoct a dat sem link? Prosim ale nedavajte linky na toto forum, forum som dokladne prehladal a rozhodne by som neotravoval skor ako po pouziti search.
Este upresnenie, prvy jailbreake som robil cez :
viewtopic.php?f=96&t=11923
a vsetko islo za par minut teraz ani za tyzden.
Dakujem

pharlap

Re: RESTORE error 1013

Příspěvek od pharlap »

Ja sem PWN tool stahnul tady
http://www.geeky-gadgets.com/iphone-quickpwn-221-download-now-available/
A FW orig. tady
http://www.iphone-hacks.com/download.php?id=169

Pokud se ti podari udelat upgrade z 2.2 na 2.2.1, nasledne JB, pak tady na foru je od whiskyho fungujici FW v cestine.
http://www.iphone.cables.cz/viewtopic.php?f=82&t=14247&start=0&st=0&sk=t&sd=a&hilit=2.2.1+whisky

EDIT: posledni odkaz je samozrejme na custom FW! :)

pucik

Re: RESTORE error 1013

Příspěvek od pucik »

Moc dik, pustim sa do toho a podam report.

Report:
Takze system som tam natiahol podla linku o prispevok vyssie a vsetko prebehlo bez ERORU 1013.
Problem som mal dalej ze QuickPwn2.2.1 hlasil nekompatibilitu softu.Nasiel som na 3ti pokus tento Quick a vsetko prebehlo bez problemov: http://www.quickpwn.com/2009/01/jailbre ... 2-2-1.html

Chalani moc dakujem bojoval som tyzden.

lasy

Re: RESTORE error 1013

Příspěvek od lasy »

mas orig. kabel ?

Podle jeho příspěvku soudím, že se mu to podařilo, takže nechápu smysl tvého postu? toncek

Odpovědět