Redsn0w - jailbreak 3.0(.1)

McDog

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od McDog »

A co je v tom upravenom?

jenicekk

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od jenicekk »

krtko? na co JB, to nechapu, proste pichnu iphone na itunes a pres shift restore ho tam naperu ne?
jinak ja mel puvodne 2.2 Jb a klasicky pres itunes sem tam dal upgrade na 3 a to byla chyba za kterou uz dve hodiny pikam.

Krtko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 397
Registrován: úte zář 02, 2008 10:37 am

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Krtko »

custom firmware mas hlavne na to,ze ked mas starsi uz jailbreaknuty FW,tak nemusis nahodit novy a robit zase JB. iba nahodis tento novsi a hotovo.

McDog

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od McDog »

Veru stary dobry Fw2.xxx......

Ondras_CZ

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Ondras_CZ »

jerrx:
nemas nejake reseni, kdyz udelam vse dle tveho navodu a stejne mam nakonec itunes+kabel...?!?uz jsem docela bezradnej

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Almi »

markus.22 píše:A co je v tom upravenom?


dal som tam cydiu aj icy.
a taktiež sú tam iné bootovacie logo a logo pre recovery mod.
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

jerrx
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 203
Registrován: čtv bře 13, 2008 12:08 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od jerrx »

2Ondras_CZ .. mas v telefonu fw 3.0? jinak nechapu proc by to nemelo jit
iPhone 5 | iOS 8
MacBook Pro | OS X 10.10

Ondras_CZ

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Ondras_CZ »

psal jsem, ze jsem tam daval nejdriv ten upravenej fw 3.0...
ted jedu podle redsn0w a proste konec... nemuzu ani downgradovat, jde akorat restorovat na tovarni nastaveni, takze v podstate to je uplne mrtvy

psychodebil

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od psychodebil »

ja po projeti redsnow mam cerne svitici display a to je vsechno nevite cim to? diky za pomoc

McDog

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od McDog »

Fakt neviete pomoct s tym terminalom?

Straif

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Straif »

psycho: vydařilo se mi to při posledním pokusu celkem sem se lekl ale podrz power+home a vypne se potom budes muset restore

ale já uvádím do DFU az kdyz nakaze program, ale proste sekne se mam visty 64b

jerrx
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 203
Registrován: čtv bře 13, 2008 12:08 pm

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od jerrx »

Ondras_CZ píše:psal jsem, ze jsem tam daval nejdriv ten upravenej fw 3.0...
ted jedu podle redsn0w a proste konec... nemuzu ani downgradovat, jde akorat restorovat na tovarni nastaveni, takze v podstate to je uplne mrtvy


ale proste musis mit v telefonu originalni fw 3.0 a musis videt tu zamknutou obrazovku s kabelem odkud se dostanes jen na nouzova volani... :D potom muzes teprve pouzit redsn0w
iPhone 5 | iOS 8
MacBook Pro | OS X 10.10

richie9
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: úte zář 30, 2008 8:38 am

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od richie9 »

Ahoj neviem preco robil som JB vsetko prebehlo o.k. aj tel mi ide ale po JB nemam ani cydiu ani instaler len to boot logo sa mi zmenilo :-( Skusal som uz 2x s rovnakim vysledkom kto mi poradi ?Ip 3G 16 GB firmware 3.0
iPhone 5S 32 GB fw 7.1.1
iPhone 4S 32 GB fw 7.1.1
iPad Mini Retina 32 GB 7.1.1
Macbook Pro 13' late 2012

Ondras_CZ

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Ondras_CZ »

jerrx píše:
Ondras_CZ píše:psal jsem, ze jsem tam daval nejdriv ten upravenej fw 3.0...
ted jedu podle redsn0w a proste konec... nemuzu ani downgradovat, jde akorat restorovat na tovarni nastaveni, takze v podstate to je uplne mrtvy


ale proste musis mit v telefonu originalni fw 3.0 a musis videt tu zamknutou obrazovku s kabelem odkud se dostanes jen na nouzova volani... :D potom muzes teprve pouzit redsn0w

takto jsem ho mel, kdyz jsem dal na tovarni nastaveni... tak jsem pouzil redsn0w a vysledek stejny :x

psychodebil

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od psychodebil »

[quote="Straif"]psycho: vydařilo se mi to při posledním pokusu celkem sem se lekl ale podrz power+home a vypne se potom budes muset restore

ale já uvádím do DFU az kdyz nakaze program, ale proste sekne se mam visty 64b[/quot


hlavne mi to projede vcelku rychle ten redsnow. kdyz dam pak power + home tak mi nabehne furt zablokovanej ten iphone. ma pak jit do itunes aznovu udelat restore tim fw ktery jsem pouzil v redsnow?

psychodebil

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od psychodebil »

psychodebil píše:
Straif píše:psycho: vydařilo se mi to při posledním pokusu celkem sem se lekl ale podrz power+home a vypne se potom budes muset restore

ale já uvádím do DFU az kdyz nakaze program, ale proste sekne se mam visty 64b[/quot


hlavne mi to projede vcelku rychle ten redsnow. kdyz dam pak power + home tak mi nabehne furt zablokovanej ten iphone. ma pak jit do itunes aznovu udelat restore tim fw ktery jsem pouzil v redsnow?

Myslim tim jestli mam dat v itunes potom restore s shiftem a vybrat ten fw kterym jsem delal ten redsnow nebo mam dat jen restore a nabidne mi torestore +update??

Straif

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Straif »

já ho musel restornout protože mi najel pote v recovery také mi to projelo rychle, jaký máš systém?

psychodebil

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od psychodebil »

Straif píše:já ho musel restornout protože mi najel pote v recovery také mi to projelo rychle, jaký máš systém?

mam visty 32 muzes pls presne ji popsat co se ti stalo a jak si to vyresil byl bych ti moc vdecen delam tenhle fw uz druhej den :)

Straif

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Straif »

visty 64 bit, FW stazenej z nakyho serveru ne itunes, sekne se mi to dycky při waiting for reboot i když DFU mod davam az program rekne byl to asi 6 pokus zase nic tak sem zavrel redsnow a znovu otevrel iphone byl porad v DFU a najednou to jelo ale rychle a potom jen svítilo podsvícení displaye, podrzel sem chvili power+home, pote zapnul a byl v recovery takze restore sem musel

martz

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od martz »

Zdravim, tak jb se dokončil úspěšně, ale nastal problém s bosspref, když tam neco změním a dam respring, tak mi naskočí obrazovka s jabkem a podtim ta lista jak při restore - dojede do konce a pak skočí normalne lockscreen a iPhone se tváři jako po restore. Jas se prenastavi a telefon zahlasi úvodní hlasku- úprava plochy.Jinak ostatní věci tam zůstanou. Dela to taky někomu? Nebo nevíte jak se toho zbavit? Zkoušel sem to 2x a stejny.

psychodebil

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od psychodebil »

Straif píše:visty 64 bit, FW stazenej z nakyho serveru ne itunes, sekne se mi to dycky při waiting for reboot i když DFU mod davam az program rekne byl to asi 6 pokus zase nic tak sem zavrel redsnow a znovu otevrel iphone byl porad v DFU a najednou to jelo ale rychle a potom jen svítilo podsvícení displaye, podrzel sem chvili power+home, pote zapnul a byl v recovery takze restore sem musel

tohle mi to presne dela ale co je recovery? a jaky restore si udelal jestli se shiftem nebo normalne co ti nabidne itunes diky!

Straif

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od Straif »

recovery něco jako DFU akorát máš na displayi zobrazený že potřebuje připojit k itunes aspon pokud sem dobře pochopil, restore co nabídli itunes

psychodebil

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od psychodebil »

no ale ten redsnow je na odblokovani kdyz dam po nem restore tak prijdu zase o unlock ne? mam tam po 150 pokusu furt to logo itunes a kabelu uz fakt nevim jak to odblokovat :(

necituj předchozí příspěvek-viz pravidla fóra.toncek

EDIT:

nevite jeste nekdo radu? projede mi rychle redsnow napise ze je hotovo telefon cerne sviti ale nic se nedeje uz sem to zkousel asi 1000x na obou verzich redsnow a furt nic. po restartu telefonu furt kabel a logo itunes. Prosim pomozte je to uz na palici :)

edituj svoje příspěvky, tak jako jsem to nyní udělal za tebe a nepostuj více příspěvků pod sebou. toncek

McDog

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od McDog »

Restore ti ide?Chces dat iba JB a to ti nejde?Alebo ako?

psychodebil

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od psychodebil »

markus.22 píše:Restore ti ide?Chces dat iba JB a to ti nejde?Alebo ako?

dal jsem restore original 3.0 pak jsem udelal redsnow a to napsalo ok a cerna svitici obrazovka displeje a nic se nedeje po restartu telefonu furt kabel

McDog

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od McDog »

Skusal si ten prvy redsnow s CMD?

psychodebil

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od psychodebil »

zkousel jsem oba redsnow, co je cmd?

smazána citace. toncek

McDog

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od McDog »

vsak ten prvy sa robil cez prikazovy riadok vo win nie?Cize cez cmd

psychodebil

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od psychodebil »

jo takhle tak to jo oboje jak pres cmd tak pres to graficke rozhrani

smazána citace. toncek

McDog

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od McDog »

Ja viem len ci si skusal to prve.....ja som robil len to co tam pisali...spustil....3x enter,potom myslim na 2-3 sec power a do toho na home a takto drzat 10 sekund a potom pustit power a drzat 30 sek home a asi po 15 sek to uz robilo...potom ale prvy start trval samozrejme dlhsie a bolo

psychodebil

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od psychodebil »

to je vsechno v pohode cely redsnow mi probehne a napise done ale display sviti cerne a po restartu neni nic odblokovano

smazána citace. toncek

McDog

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od McDog »

Ale co odblokovane?Este potom toí vliezlo na apple store a aktivovalo a potom dalo backup...cosi robis zle

psychodebil

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od psychodebil »

Zapnu itunes podrzim power+home asi 10 sekund pak jen home vic jak 10 sekund po chvilce se ip objevi a chce to restore, vyberu se shiftem tento soubor iPhone1,1_3.0_7A341_Restore.ipsw.
potom co se to cele nahraje mam jen kabel s logem na display a emergency volani.
vypnu ip a zapnu redsnow 0.7.1 nandam tam iPhone1,1_3.0_7A341_Restore.ipsw pak bl39.bin, bl46.bin dam dalasi projede to hrozne rychle nekdy se to zasekne nekdy to dojede dokonce a napise done ip parkrat rebootuje a po skonceni je cerne svitici obrazovka a nic se nedeje. cekam treba 15 minut pak ip restartuju ale bohuzel jsem zpet v emergency volani nic se neodblokovalo simka je stale zamknuta. je to ip z usa

smazána citace. toncek

McDog

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od McDog »

Pockaj pockaj-vies normalne nahodit Fw3?Alebo slape ti teraz fooon normalne?

psychodebil

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od psychodebil »

no v itunes jsem nahral pres restore to 3.0 co jsem stahnul. mam ho tam ale jen emergency volani simka je zablokovana takze nemuzu volat ale prijimat sms a volani ano. proto se snazim to nejak odblokovat pres redsnow

smazána citace. toncek

McDog

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od McDog »

A tu simku mas origos od predajcu telefonu?Lebo uz som tu niekde cital ze ked je lock na ineho tak redsnow nepomoze

Cize takto:napr ja mam ifon od t-mobile a aj SIM od nich cize je to ok.Ale keby tam dam orange tak nepojde

psychodebil

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od psychodebil »

no ja mam telefon z usa a simku t-mobile jedu na tom uz dva roky na vsech fw z jailbreakama. Ted sem proste nainstaloval 3.0 a muzu volat prijiimat hovory ale kdyz odemknu telefon soupatkem tak tam mam akorat klavesnici emergency call a tot vse . itunes pise "the sim card inserted in this phone does not apper to be supported" proste chci to odemknout abych videl ikony mohl do adresare atd atd. zatim se dostanu jen do emergency klavesnice kde muzu vytocit cislo a volat. nebo muze volat nekdo me.-

McDog

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od McDog »

Hmmmmmmmmm tak asi mas problem-myslim ze na nete som nasiel ze sa caka este na yellowsnow?ci na koho?Ze oni by ten problem mali odstranit?

majaagenci

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od majaagenci »

Skus vtedy spustit redsnow a dat mu cestu k tomu suboru 7A341 a uz to pojde samo potom cez cydiu stiahnes ultrasnow a mas to v suchu.
Ultrasnow odblokuje aj 3G. ale treba nan este par dni pockat.

psychodebil

Re: redsn0w - jailbreak fw 3.0 pro iPhone 2G,3G i iPod touch

Příspěvek od psychodebil »

nejde proste to skonci na cernem displayi a musim restartovat ip power+home zkousel jsem snad vsechny varianty vzdy to skonci na tom ze volat muzu ale dal do telefonu se nedostanu

Odpovědět