Rychle vybijanie telefonu po jailbreaku

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
Odpovědět
Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19682
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Rychle vybijanie telefonu po jailbreaku

Příspěvek od rony »

* problemy so zvysenou spotrebou baterie hlasia najma ludia, ktori po dokonceni jailbreak/unlock urobili "Restore from backup". Doporucuje sa teda pouzit radsej "Setup as new iPhone" (tieto vyzvy ponukne iTunes pri prvom pripojeni nanovo "urobeneho" iPhone). Pred jailbreakom/unlockom si teda zalohujte kontakty (napr. cez iTunes do Windows Adresara), skopirujte si fotografie atd.

Narychlo napisane z anglickeho originalu.

.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: Rychle vybijanie telefonu po jailbreaku

Příspěvek od Paly »

Alebo ked date predsalen Backup, tak pouzijte v iPhone funkciu "Reset All Settings". Vydrz baterie sa zväcsi.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

dodo_mt
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3013
Registrován: sob čer 28, 2008 2:44 pm

Re: Rychle vybijanie telefonu po jailbreaku

Příspěvek od dodo_mt »

Rony robil som bez backupu (vzdy to tak robim) a baterka vydrzi cim dalej tym menej...

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Rychle vybijanie telefonu po jailbreaku

Příspěvek od 2L8 »

Ja som tiez na tom rovnako ... Baterka stale klesa a klesa, niekdy treba aj dva krat za den nabijat ... :( teraz som skusil Obnovenie vsetkeho v IP, tak som zvedavy, ci to pomoze, inak ja uz fakt neviem, cim to je .. aj Wintterboard som odinst.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

Apache23
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1181
Registrován: ned dub 27, 2008 1:58 am

Re: Rychle vybijanie telefonu po jailbreaku

Příspěvek od Apache23 »

Ja som zas backup asi prvy krat skusil a všetko bez problému. I keď výdrž je asi nižšia ako pri fw 2.x .
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)

Antabelus
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1218
Registrován: ned bře 09, 2008 11:22 am

Re: Rychle vybijanie telefonu po jailbreaku

Příspěvek od Antabelus »

Na mém iPhonu jsem toto zpozoroval také a u mě je to způsobeno tím, že před pár dnama neměl dostatečně pokrytý kredit na stržení paušální ceny za službu Internet v mobilu, takže jsem umazal internet z APN.

No a když mám zapnuté PUSH tak se iPhone zahřívá a baterka klesá, když je vypnu vše je OK. Podle mě za vším jsou PUSH notifikace, které bez připojení na internet pomocí operátora takto zlobí.

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Rychle vybijanie telefonu po jailbreaku

Příspěvek od 2L8 »

Ja som sa už na to vykaslal, keď bude nový JB FW 3.1 dúfam, že tam bude upravená tá vydržať baterie, lebo je to pre mna jedna jediná vyhrada, keď mám JB. Momentálne som si dal orig. FW z testore a bat. vydrží aj tri dni a ak by som bavil naplno IP s nepoužíva ho, tak aj viacej isto.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

smoldik
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1082
Registrován: ned čer 21, 2009 7:10 pm

Re: Rychle vybijanie telefonu po jailbreaku

Příspěvek od smoldik »

Je to asi pravda, pokaždé když si nainstaluju do iphone 3GS aplikaci která má push notifikace, mohu ty push klidne vypnout a stejne mi baterka padá před očima... toto by měl apple rychle opravit
MacBook Pro 13" (2017)
iPhone XS Max 256 GB Gold
https://twitter.com/smoldik

Odpovědět