Padání iPhone do safe mode

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
Radek

Padání iPhone do safe mode

Příspěvek od Radek »

Cau
hosi me dnes zacal padat telefon do safe modu jen tak zniceho nic ...po 3.1.2 3gs jb . Predtim se nic podobneho nestalo :(
prosim o radu diky :)

jirka.rouzi

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od jirka.rouzi »

Přepokladám,že jsi vše zkontroloval v nastavení iphonu,zkusil bych restart potom hard reset (15s home+power a pak 2s power)Případně novou restore a JB,pak v itunes přihlasit jako nový,to znamená neobnovovat ze zálohy.

mike0007CZ
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 552
Registrován: pon pro 03, 2007 6:05 pm

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od mike0007CZ »

Je to pridana ochrana z Cydie, tzn. problem muze zpusobovat nejaka naposledy pridana aplikace z Cydia
iPhone 4S 16GB WiFi, iPad Mini 32GB WiFi, iOS 7.0.4
MacBook ALU 2.4/4/320, OS X 10.9

Radek

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od Radek »

No restart nepomaha vzdy to poton udela. Po odinstáovani carrier fixeru to blbne pri hrani her ... A to je mam legalne koupene :( kliknu treba na start game obevi se to kolecko jakoby restart springboard a naskoci safe mode :(
tak asi nezbyva nic jineho nez restore?

yeno

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od yeno »

Radek mám tento problém už mesiac.. urobil som odvtedy kopec restorov a stále nevime čo je mojmu iPhoniku.. Posledne som nevedel nakopnuť týždeň.. Stále ma to hádže do Recovery modu.. Chce restor.. Itunes ho nevidí ale hlavne akosi cudesne mi tmavne obrazovka.. a inokedy mi vydrží šlapať pol dňa maximum.. už som skusil všetko a som nuteny isť od T-mob na reklamaciu.. myslím že to je bootloader ktorý vyhadzuje moje IMEI a telefon padá a padá.. fakt už sa s tým trápim vyše mesiaca a som šialený, ale názor že je to po nainštalovaní neakých prog z Cydie ma tiež zaujalo.. skusim dám vedieť..

PS: do T-mob som ho ešte neodniesol bo nevime nájsť zaručak ani zmluvu a kto to tam pojde irešiť bez taksom bojoval no teraz mi už nič ine nestáva bo doma sa už somnou nebaví ani mačka..

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od cicolably »

urob restore cez DFU mode alebo Recovery mode z original FW 3.1.2 cez iTunes ak ti pojde normalne (vypneš push a ine blbiny.téma životnosť baterky)
potom skus JB (blackra1n) a ked už toto nepomože tak potom reklamacia
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

yeno

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od yeno »

Ja som skusil všetko.. a to myslím vážne.. mám mŕtvy konček ukazováka z toho kolko krát som odrátal 10 sekundoviek.. som lepší než atómové hodiny.. raz je display tmavý, zošednutý, a telefon sa normalne zapne no nič nieje poriadne vidieť.. teraz posledne mi display vybledne.. uplne biely a občas začne aj hrať duhami.. ale to len občas.. a ked už sa normal zapne tak vydrží maximálne pol dňa aj to je zázrak (2x za 3 týždne). jakmile ho dám do sleep modu, teda sa zamkne tak ho nezobudím (vybledne display), niekedy len preblikne biely display a dostanem sa do telefonu, ale napríklad už aj ked som zapojeny cez USB tak ho nenájde, ani ked ho dám nabáíjať.. tak ho vypnem a zapnem ho len cez tvrdy restart.. alebo recovery.. Základ problemu je že stratí info o SIM karte, ktorá je ale official. Vlastne vždy ked tak stmavne display už viem že je zle že stratil info o IMEI čísle.. a tým pádom nenabíja, nekomunikuje.. ani nič.. znovu restart a prebrať ho na pol hodinku..

PS:Chlapci ani si neviete predstaviť ako som sa so svojím miláčikom zblížil kolko som sa o nom naučil.. juj.. a teraz ho musím vrátiť.. no už teším na nový, bo mylím že je to ten bootloader..

Ale diky chlapci za rady..

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od cicolably »

raz je display tmavý, zošednutý, a telefon sa normalne zapne no nič nieje poriadne vidieť..

to je DFU a pri zapnutom iTunes a pripojenom iPhone ti ho tam aj ukáže
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

yeno

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od yeno »

Neboj sice mam v profile NOVAČEK, ale viem čo je DFU.. je možné sa v nom normálne aj prihlasiť? bo ja som s tou tmavou obrazovkou (DFU) ako ty tvrdíš no ja neverím aj normálne dostal menu aj som mohol bruzgať soft.. no je to moc tmave.. proste si nemyslím že dfu ti dokaže takto pracovať.. momentálne mi svieti klasicky recovery (USB+iTunes) a po restor v itunes mi prebehne a pri 2. verifikacii mi vypise chybu 1013 bo 1012.. viem že fw je v mojom iPhone ale neprebehne v poriadku ziadny restore ani upgrade.. momentalne tam mám 3.0 ale nejde to so žiadnym.. skúšal som už všetko.. a po už tak mizernom restore ma opäť hodí do recovfery.. po niekolko sto razoch pokusov sa mi podari nahodiť bootovacie apple logo a fone sa rozbehne.. ale to len na dobu kým neodíde IMEI a je to zase v ....

rady pre mňa ako mňa..?

jirka.rouzi

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od jirka.rouzi »

Asi jsi už vyzkoušel všechny známé postupy,chyby 1012 a 1013 značí něco o tom ,že iphon není schopen z nějakého důvodu načíst FW,bootloader je v pořádku a hází iphon do restore modu.V servisu to vyřeší výměnou zakladovky,jen si pohlídej pokud máš ještě záruku aby to nehodili na vlhkost(oblíbená výmluva).Podle mého odhadu je to problém z hdd.

Lies
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 218
Registrován: pon dub 20, 2009 8:59 am

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od Lies »

Tak se taky přidávám. iPhone mi padá do safe modu jen tak. Nic z Cydie jsem nepřidávál. Vždy když pošlu pár smsek, tak to tam spadne. Používám iRealSMS.
 MacBook Pro 15 Retina 2.0GHz 2013 Late
 iPhone 6S 64GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 5S 32GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 4S 16GB Black FW 7.0.3 CZ + LifeProof case 2. Gen
 iPhone 4 16GB Black FW 5.0.1 JB CZ
 iPhone 3G 8GB Black FW 3.1.3 JB EN

djkvido

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od djkvido »

Čus all mněl sem ten samej problém ze safe modem a asi po 3 dnech odinstalovani a instalovani všech aplikacích sem našel příčinu proč padal do safe modu
Příčina mé chyby : Udělal sem update přes cydii dvou aplikací 1)Mobile Substrate
2)A neco do Bbs setings
A hle rebot telefonu a byl tam safe mod a tak sem hledal a furt ze je problm nekde we winterboardu ze nejaka aplikace a tak sem skousel až sem tam nemnel nic ale furt to bylo to samé
Tak sem po třech dnech našel že jedna werze winterboardu a toho new upgradu (mobile Substration) spusobuje pád do safe mobu (a psal o tom i geo hot)
A řešení : Byl vydán nový winterboard z fixem pro toto a hle bylo po problému nevim zda to nekomu pomuže ale u mně to zapřícinily hadáni techto dvou aplikaci tak skuste a popřípadě dejte vedět díky

A nebo se podívejte sem
viewtopic.php?f=69&t=13001&hilit=safe+mod
Naposledy upravil(a) djkvido dne sob lis 14, 2009 2:50 pm, celkem upraveno 1 x.

yeno

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od yeno »

No zdravím všetkých SAFE MODEistov.. winterboard som neinstaloval ale myslím že som videl medzi nainstalovanými vecami aj ten MOBILE SUBSTRATE.. no ale niesom isty.. včera večer som si prečítal správu od djkvido no ešte sa mi nepodarilo rozbehnuť mojho miláčika. až dnes ráno urobil restore z 3.1.2 na 3.0 potom 3.0.1 odtial na 3.1 no stále chyby 1014 a 1016 a neviem ake.. ak som chcel dať fw menšie ako 3.0 tak to spadlo ešte pred restorom a chyba 21 a 23.. tak neako.. Zaujímave je že pred 4 dňami mi prebehli KOMPLET (bez chyby)práve malé fw.. myslím 2.2.1.... ale tak na to už kašlať.. mám pocit že si somnou iPhone robí čo chcem.. raz musím naneho tak inokedy tak a najlepšie je že čo mám tento problem už asi mesiac sa mi zdá že práve cez víken ten iPhone funguje.. (ako obmedzenie od Apple že cez pracovne dni nepojde).. hahah... Ja už mám asi paranoju..

práve dnes a teraz (141109_13:52:34) sa mi podarilo rozbehnuť iP.. no neviem na ako dlho.. ešte tam nechcem dať ani blackra1n bo chcem skusiť či m ibude padať aj original fw.. no príde mi môj miláčik taký prázdny :)..
Ale lepšie ako tmavý

mám prá otázok..
1.) máte niekto takuto skusenosť?.. padá vám to aj na uplne čistom nejailbreaknutom fw? bo mne sa zdá že mne to ZTMAVNE aj na čistom..

chcel by som sa dostať ku korenovým suborom iP, bo som niekde čítal že tam ostavaju uložene neake informácie o blokovani iPhonu aj som tam take subory videl no niesom moc isty ci mozem vymazat.. robí sa to myslím cez terminal . mám ja niekde link kde to neaký frajer píše ako ich odinstalovat.. v minulosti či už cez winSCp alebo na MAC transmimt.. alebo terminal.. no základ je nainštalovať Cydiu z nej opnessh a potom mobile a hlavne to chce Bosspref aby som mohol zapnuť ssh.. a moje otázky

2.) dá sa do iP dostať aj bez cydie? respektívne bez tolkých musených inštalácií programov (ako terminal bosspref...)
3.) kua teraz čo bežal iP asi hodinu som ho odponjil od USB a šup.. a je zmrznutý.. robí to aj vám?..

nevime či to môžem napísať no ja inštalujem jedine cydia, openssh, opensll a potom som prívrženec [zakázáno], a app.. a tak dále a tak dále a tak dáááále... viem že to najnebezpečnejšie ale čo už.. doteraz som na 3.0 nemal probl.. no 3.1.2 a jej bezpečnosť ma dojali.. všade čítam o červoch o kontrolách a bojoch apple a ich nadnárodnou formou polity s nami obyčajnými ludmi a našimi guru ako su GeoHot.. ale tak napíšem to..

je práve (141109_14:06:16) a moj iP ešte ide no už by som taho rád jB.. pomocou Blackra1n.. tak neviem počkám ešte a skusim potom..

kua ja už neivem zamrzol aj bez jailbreake.. ešte mi ostavaju tie subory v systeme ale ako ked skor ako nainstalujem veci aby som sa tam dostal už je v pr...li

štve ma to ale aj tak ho milujem.. je to ako mať FRIGIDNU PRIATEĽKU

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od cicolably »

no perfektne toto je , take zabavne :D

ked budeš na urovni GEOHOTA potom sa možno dostaneš do iP bez JB a open SSH (asi nehrozí)

všetko len s cydie no super a zabil si to s tým " HACK...S " faakt super user, asi budeš oblubený u modov :D

no a keby si tolko do telefonu nebabral , možno by ti išiel normale ako nam ostatným (možno si ho poslal do mobil neba)

a zatial ti FRIGIDNA PRIATELKA asi nehrozí,ako pozerám,lebo jedine do čoho teraz j...š je iPhone

trochu OT ale toto mi nedalo
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

djkvido

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od djkvido »

A dáváš tam čistý restore a nebo back up ?
A ty tvoje problémy že to zamrzne (čisté ?) to sem ještě neviděl ani neslyšel
Ale pokud já vím tak když uděláš čistý restore tak by se mněl kompletně zformátovat nebo se pletu ?

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od Beavers »

yeno píše:...ja inštalujem jedine cydia, openssh, opensll a potom som prívrženec [zakázáno], a app.. a tak dále...


Dávej si pozor, co zde publikuješ, viz červený výraz! S tím bych se tu pro příště nechlubil. Doufám, že víš proč? Beavers.

yeno

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od yeno »

Citace smazána ! nauč se pravidla ! Julek


Úplne Beavers, už sa to nestane..
Len som už fakt zúfalý a láska k mojmu miláčikovy ma prinútila..

Nejaku pomoc od teba Beavers..? prosím

yeno

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od yeno »

djkvido píše:A dáváš tam čistý restore a nebo back up ?
A ty tvoje problémy že to zamrzne (čisté ?) to sem ještě neviděl ani neslyšel
Ale pokud já vím tak když uděláš čistý restore tak by se mněl kompletně zformátovat nebo se pletu ?


Dávam restore.. vačšinou prejde ale vyhlási chybu a až tak na tretí krát prejde bez problemov.. neviem čo už skúšať.. či sa registrovať.. či restore s kartou.. či zapnuť wifi.. ale moj problem trvá už dlho a ja už nevime čo som skusil čo nie..

no restore vymaže ale neverím že formátuje "všetko" apple si tam určite niekde niečo schová.. to určite nieje formátovanie hardisku ako na PC.. tomu neverím

už fakt myslím že to je hardware, ale niekedy to dokáže fičať pol dňa.. a neztmavne čo je jeho najväčší problem.. alebo ked ho napichnem na USB alebo odpojím tak zamrzne.. nei vždy ale ani nie málo.. raz mi to robilo aj ked som vypol nejakú app.. ale teraz to nerobí pri app.. alebo problem že keď ho dám do "spánku" tak vybledne obrazovka no a ked ju hned neprebudím tak ostane biela.. a toto my urobí aj ked robím restore a iPhone sa restarten po verifikacii tak ostane biely. to viem že bude trvať hodiny kým sa dá doporiadku.. kým ho restornem aby potom znovu fičal pol hodinu..

jáááj som zúfalý, ale chcem ešte skusiť tie subory.. bo tie mali v názve nieco apple lock.. aj osm sa snazil ich otvoriť v nejakom textaku (wordpad, textedit..) ale boli prázdne.. a to tam boli aj ked som dal restore.. idem nájsť ten link na tie subory.. jedine čo viem že by sa mali vymazavať cez terminal nie cez winscp.. myslím to bolo podmienkou..

yeno

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od yeno »

smazáno, přečti si pravidla jak postovat na našem fóru ! Julek

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od Beavers »

Moje pomoc je zde: viewtopic.php?f=112&t=10929

lindat
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: čtv říj 01, 2009 6:21 pm

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od lindat »

Prosim o radu, chci JB 3GS 16GB, FW 3.1.2. JB proběhne bez problemu, ale po vypnutí spadne do safemodu. Už nevim co s tim. Poradi mi někdo? Díky

blackdot
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: úte zář 09, 2008 6:00 pm

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od blackdot »

A jaky mas Baseband? 05.11.07?

yeno

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od yeno »

Blackdot.. 3GS maju všetky Baseband 05.11.07? či sa mýlim?
ale prečo sa pítaš som z tohto vlákna a mám tiež s tým problem. síce mám 3G ale Baseband 05.11.07..
Tak vrav tak raď..

blackdot
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: úte zář 09, 2008 6:00 pm

Re: Padani iphone do safe mode

Příspěvek od blackdot »

U 3G by problem byt nemel. Pouze u 3Gs.
Zezadu telefonu nebo v Settings - General - About - Serial Number je seriove cislo, ktere vypada asi takto 88943123...
Cislo 43 znamena ze je iphone vyroben v 43. tydnu. Novou verzi bootrom zacali davat od tydne 40.
A jak jednoznacne poznat jakou verzi iBootu (bootrom) mas dobre popsal:
mike0007CZ píše:Úplně přesně to zjistíš pokud dáš iPhone do DFU, a v systému na PC nebo MAC najdeš v USB připojených zařízeních položku iBoot. Když bude 359.3.2 a vyšší, tak je problém.

Pokud mate novou verzi iBoot, tak nemuzete udelat trvaly jailbrake, ale pouze tethered jailbrake, napriklad pomoci blackra1n.
To znamena po kazdem restartu mobilu nabehne obrazovka s pripojenim na itunes. Neni nutne restorovat iphona, staci znova pustit blackra1n a telefon najede v puvodnim stavu.

Doufam ze to chapu dobre. Kdyztak me opravte. Vim ze tady po foru je toho napsano o tomto problemu spousta, ale nikde jsem to nensal nejak sesumarizovane...

yeno

Re: Padání iPhone do safe mode

Příspěvek od yeno »

Tak páni a dámi iPhonisti.. posadte sa podržte sa.. Po mesiaci a pol a asi po 368 426 restorov a restartov jailbreakov DFU a Recovery, som začal zistovať že ked ihone zospodu jemne poklepem tak obrazovka nabehne.. prebehol čas a zistil som že nemusím klepať ale stačí akoby dokopy stlačiť display a spodnu časť iP..
tak som našiel na youtube navod ako otvoriť svojho miláčika.. síce nemá ani rok no už bol na zemi a ten škrabanec by som nevyhovoril ako že tam ?bol?.. to bol moj dovod nechcenia reklamacie u T-mobile.. resp. pozdržania..
a Ajhľa dnes t.j. 191109 som našiel na youtube navod na otvorenie iPhonu (jednoduché ako celý iPhone) a hned po otvoreni sa na mna usmialy 3 kábliky (dinové či pinové alebo svičové či ako sa im hovorí) a problém?... JEDEN Z NICH ODPOJENÝ... ODPOJENÝ.. ODPOJENÝ.. po zapojení už fičí niekolko hodín a v poho.. sme opäť spolu a šťastný..
takže ďakujem všetkým forumistom, iphonistom za nespočetne množstvo odkazov, vlákien a rád, ktoré stály za jedno.. že som spoznal svojho miláčika viac ako priatelku za 3 roky.. (šak som ale vravel že to je velmi jednoduchý telefón)
No najviac sa naučíš na vlastných chybách..

latyno

Re: Padání iPhone do safe mode

Příspěvek od latyno »

to je docela nemile, co kdyz mi telefon klekne proste nekdy kdyz budu mimo pc abych ho moh "zapnout" opravdu to porad nejde nak obejit a udelat normalni stalej jb ? :(

djkvido

Re: Padání iPhone do safe mode

Příspěvek od djkvido »

For Latyno
A co z nim máš padá ti furt do deffu nebo co nejak sem nepobral to co si napsal díky za upřesnení :)

latyno

Re: Padání iPhone do safe mode

Příspěvek od latyno »

no dneska sem vymenil staryho 3g za 3gs na kterym je 3.1.2 a pustil sem se do jb ten sem udelal,nahral zalohu,installnul cydiu a vse ok ale kdykoliv kdyz ho restartuju nebo se restartuje sam (pri instalce bosspref nebo neceho chce proste restart) tak mi nabehne s obrazovkou at pripojim k itunes tak ho pripojim a chce restore. proste ma ten novej 43 tyden vyroby

djkvido

Re: Padání iPhone do safe mode

Příspěvek od djkvido »

Tak to potom jo ale tak to nepatri do safemodu ze to patrí do sekce jailbreak a s tim nic neudelas budes muset pockat az geohot udela new JB na ten new Ibot a pak ti to pujde
:)

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: Padání iPhone do safe mode

Příspěvek od ygy »

mna práve tiež pred chvíľou zachvátila panika ked som doinštaloval aplikáciu stacks a následne mi vyskoči safe mode :shock: . Hneď som asi 4x reštartoval springboard vypnuť zapnúť , tvrdý reset ale stále nič a pomali som sa aj zmieril že prídem o šetky svoje dáta a nastavenia ale presne pred tím čo som sa hodlal spraviť DFU ma napadlo odinštalovať tú aplikáciu a reštartovať springboard a vualá iphone naskočil bez safe modu takže dúfam že niekomu moja skúsennosť pomôže :wink:

rohe
Host
Host
Příspěvky: 100
Registrován: pon črc 13, 2009 10:24 am

Re: Padání iPhone do safe mode

Příspěvek od rohe »

Mě se to povedlo dneska, dal jsem obnovit všechna nastavení a iPhone ne a ne nastartovat, pořád safe mod, začal jsem odinstalovávat aplikace a najednou toto:
Sice mi ted iPhone jede, ale nefunguje nic, co se týče Springboard.

Obrázek

Petr1
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 636
Registrován: pon lis 01, 2010 7:01 am

Re: Padání iPhone do safe mode

Příspěvek od Petr1 »

Dobrý den ...
já si iP4 na noc vypínám :) ... a už dělší dobu sleduju že když ho ráno zapnu tak se mi zapne a pak se mi přehodí do safe modu :( ... pak dám restart a jede mi v pohodě ... ale docela mě to znepokojuje :(
z Cydie mám:
WinterBoard
SBSetings
five doc
Activator
Multifl0wn
LockInfo
iAnnouce
Cydelete
backgrounder ... nevíte jaká aplikace by to moha způsobovat ... dřív se mi to nestávalo ...
Omlouvám se,za trapné dotazy nebo příspěvky,prosím :), mějte se mnou strpení !?
Co vím, napovím.
Co nevím, vymyslím !

[iPhone 4 black 16GB, iOS 5.0.1 JB]
[iPhone 5 black 16GB|iOS 8.1|JB|02|Monster beats tours]
Citizen Eco-Drive Skyhawk Flight Chrono JY0000-53E
ASUS G55V|WIN7

Vulgi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 245
Registrován: pon led 25, 2010 4:20 pm

Re: Padání iPhone do safe mode

Příspěvek od Vulgi »

po tom ako som presiel na 4.3.1 tak mam taky isty problem ked vypnem zapnem iphone tak po odblokovani ma da do safe mode ked dam restart tak ide bez problemov a neviem preco.... na 4.2.1 som taky problem nemal....
myslite ze to moze vyriesit nejaka aktualizacia ked bude?

Vulgi
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 245
Registrován: pon led 25, 2010 4:20 pm

Re: Padání iPhone do safe mode

Příspěvek od Vulgi »

no tak vyzera to tak ze to robil fake operator pretoze teraz predchvilou na to asi vysiel upgrade po ktorom mi to uz nerobi....

Viruskarlos
Host
Host
Příspěvky: 42
Registrován: sob pro 06, 2008 1:09 am

Re: Padání iPhone do safe mode

Příspěvek od Viruskarlos »

Poradte prosim,at nemusim restore,sem porad v SM,restart nepomaha,odinstaloval sem vsechno ze Cydie,co sem sosnul za posledni tri dny(sem v SM asi 3hod)....FW 4.3.1. IP 4 jb

Edit: Tak sem to odhalil,pral se s tim status notifier,odinstal a ok,tak zatim nestahovat;0))
Sem lama, prosim usetrete me...
Iphone 6plus,128GB,OS 9.3.3
PC os Win 7

Odpovědět