FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od 2L8 »

Noo ved na prvej strane tohoto topicu mas repo aj presne ako sa vola ten fix .. Ale je v tom repe jeden jediny .. Vola sa tusim teraz Push notification fix .. :)
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

stealth.man

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od stealth.man »

no ja len ze som cital niekde ze tento fix co tu je a uvadzate ho tu nie je to co bolo povodne kedze pozriem na stranku vyrobcu daneho softu ten pracuje na versii 2.0 a ta bude spoplatnena preto ani uz nie v jeho repo .. dalsia vec niekde tu na fore je aj odkaz na jeho stranku

zdeneckovo

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od zdeneckovo »

Ted jsem zkousel pridat do sources http://fishbone.ge a nemuze to nic najit

japezz

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od japezz »

Ja sem vcera nainstaloval Push notification fix a dneska mi prisel update ale nelze naistalovat, po nainstalovani se tel resetne ale update neprobehl,porad mam jednicku u Cydie a blbne mi pripojeni k Wifi, porad to chce overovat heslo.
Tak sem to odnistaloval a mam pokoj.

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od 2L8 »

jj, mne robilo tiez niekolko aplikacii toto, ze chcelo update a neuroblo ho a stale tam bola ta jednotka. Jedine odinstalovat pomohlo. Nechapem co s tym bolo.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

binafilip

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od binafilip »

Normálně mi WiFi i YouTube funguje,nepotřebuji žádný FiX,tak nevim co řešíte! :D

mrtvocich
Host
Host
Příspěvky: 61
Registrován: úte črc 15, 2008 2:31 pm

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od mrtvocich »

Ten pack na tom německym zdroji je jinej, než a iphoneil.net, ale tam už to smazali, takže teď je to dost v pí*i. Mam ten fix z http://fishbone.ge a taky mam furt jednicku u Cydie. YT, Wifi, GPS funguje, ale push vůbec, ani se neukáže v Nastavení.
full_BT
Ping!: mrtvocich
napište ;-)

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od ls8 »

binafilip píše:Normálně mi WiFi i YouTube funguje,nepotřebuji žádný FiX,tak nevim co řešíte! :D


Asi proto, ze tenhle problem se vyskutuje po unlocku blacksn0w. Ty mas cesky iPhone, tedy oficialne odblokovany. Tebe se tento problem netyka.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Lukhin

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od Lukhin »

Tak uz jsem zkousel vse a stale se mi nedari rozjet push. Mam koupeny iPhone u T-mobile, takze je cesky. Aktivoval jsem ho na PC, ale ten se mi pokazil, tak mam ted iTunes na ntb a pracuju na tom. Pri tom ten iPhone je sparovany s mym cislem, je autorizovany..

1) zkousel jsem vse zapnout, jak v nastavenich, v nastavenich aplikaci - nejede
2) restoroval jsem iPhone, stahl si push fix notification, po rebootech a vsem dokola - nejede (vse je zaple samozrejme)

Jen casty problem byl, ze kdyz jsem to instaloval pres Cydii, vzdy tam byla jedna aktualizace, ktera mela jen 0.0kb, jen se podle logu zmenil nejaky klic, ale vzdy po rebootu tam byla. Rock jsem zkousel taky, ale bylo to podobne.

Uz nevim, co mam delat, ale strasne rad bych ten push rozchodil. Testoval jsem to vzdy na Facebook 3.x a IM+. Za kazdy navrh budu rad :idea:

rodstar

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od rodstar »

a kde Reinstalujem Package v Cydii kde to mam hladat ? Lebo tam som take nic nenasiel Reinstal... dakujem :D

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od 2L8 »

Tam, kde ho odinstalovavas, tak tam by mala byt aj moznost reinstal sa mi zda.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

spolak

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od spolak »

Mne taky nejelo youtube po instalaci FW 3.1.2, nemohl jsem se pripojit pres router kterej byl nastavenej na proxy, ted ale meho poskytovatele internetu odkoupil jiny, zmenil nastaveni, a ted uz nejedy pres proxy a nemam statickou IP, a youtube jede bez problemu, kdyz jede nekto z vas pres proxy mozna to bude ten problem.. :? alespon u mne byl...

vlastiiik
Host
Host
Příspěvky: 26
Registrován: ned srp 30, 2009 5:07 pm

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od vlastiiik »

na dovozeným iphonu z rakouska po JB nešlo jen youtube, jinak vše... po fixu z fishbone.ge funguje, ale rozjelo se až po cca 10min co jsem si iphonu nevšímal, hned po rebootu nešlo...
na cz iphonu nešla zase jen gps, po fixu nefunguje stále... obnovit nastavení sítě i lokalizace jsem zkusil 108x :lol:

parchant

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od parchant »

zdravim mistri.. takze sem byl nucen po zmizeni cydie udelat jailbreak,pomoci blackra1n.. nesel,taxem musel udelat restore zpet na 3.1.2 a pak jailbreak.. vse fpoho,wifi funguje,az na videa youtube, nelze otevrit atd.. sel sem do cydie,zadal stranku podle navodu,instaloval Push Notification Fix a vse je vyreseno....

mam iPhone 2g z U.S.A. fw 3.1.2 JB by Blackra1n :mrgreen:

Cenayus

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od Cenayus »

to gps sa stale nepodarilo nikomu opravit ze?

alebo zeby ?

snad s os4 to bud euz v pohode

Shark NX

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od Shark NX »

Ja pouzivam Push Doctor a napravilo mi to aj GPS.
Ale aj Tento Push Fix mi uspesne rozbehol GPS. Ak ti to nefunguje aj tak skus GPS bez JailBreak-u
Ak ti nepojde aj tak, tak to skor vidim na HW problem.

lukas26
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 353
Registrován: úte črc 01, 2008 4:26 pm

Re: FIX pro WIFI + YouTube + GPS na 3.1.2 JB

Příspěvek od lukas26 »

jen dotaz, je tohle kompatibilní i s iOS4? dneska jsem nahazoval kamarádovi na jeho 3G iOS4, custom fw přes sn0wbreeze, unlock pomocí ultrasn0w z Cydie...youtube nejede jako na 3.1.2, kde to tohle řešilo...tak jen pro jistotu, abych nemusel po instalaci tohohle na iOS4 dělat restore :)

Zamčeno