Update z 1.1.1 na 1.1.2 - zkušenosti

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
tomkraus

Update z 1.1.1 na 1.1.2 - zkušenosti

Příspěvek od tomkraus »

Mám za sebou úspěšný update 1.0.2 :arrow: 1.1.1 a chystám se na update 1.1.1 :arrow: 1.1.2. Našel jsem tento postup pro uživatele woken:

http://www.hacktheiphone.com/112/iphone_update_112_unlock_windows.html

Máte to už někdo prakticky vyzkoušené :?: ...pokud ano, prosím o Vaše postřehy a zkušenosti, případně o jiný vyzkoušený postup... :idea:

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

Nechci vás od toho zrazovat, ale myslíte si že vám 1.1.2 za toto opravdu stojí?

- Indikátor baterie v iTunes
- národní podpora (čeština ale stejně chybí, jinak to samé má už 1.1.1 (jen se to musí manuálně zapnout))
- bugfixy a vylepšení jejichž praktický dopad nikdo nezaznamenal
- možné problémy se sim unlockem a "nepodporovanými" sim kartami
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

tomkraus

Příspěvek od tomkraus »

Děkuji za příspěvek, ale prosil jsem o praktické zkušenosti - informace o tom, co nového fw 1.1.2 nabízí samozřejmě mám :!: :wink:

...řekněme, že možnost update vnímám jako "výzvu"... :mrgreen:

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

"být či nebýt cihlou, toť otázka" 8)

Nevím jestli náhodou nebudete první kdo to zkouší (proto taky ta má první reakce ;)), každopádně hodně štěstí - aspoŇ nám pak budete moci poreferovat o postupu :)
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

szoustal
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: úte říj 16, 2007 5:43 am

Příspěvek od szoustal »

j.v. píše:Nechci vás od toho zrazovat, ale myslíte si že vám 1.1.2 za toto opravdu stojí?

- Indikátor baterie v iTunes
- národní podpora (čeština ale stejně chybí, jinak to samé má už 1.1.1 (jen se to musí manuálně zapnout))
- bugfixy a vylepšení jejichž praktický dopad nikdo nezaznamenal
- možné problémy se sim unlockem a "nepodporovanými" sim kartami



Jak zapnu tu národní podporu v 1.1.1 ?

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

http://i.unlock.no do Installeru, app se jmenuje Enable International Menu
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

szoustal
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: úte říj 16, 2007 5:43 am

Příspěvek od szoustal »

díky :P

Vileda

Příspěvek od Vileda »

Ja jsem iPhone upgradnul asi pred tejdnem na 1.1.2. podle stranek http://www.hacktheiphone ktere jsou vysse uvedene a vse probehlo v ramci moznosti bez problemu.

Vileda

Příspěvek od Vileda »

jen dodavam jak vzdy, ze obcas byva problem s tim ze jailbreak funguje az po nekolika pokusech a ze to neni duvod k obave:)a taky kdyz to nahodou pri upgradu pres iTunes nahlasi chybu a zustanete na obrazovce connect to iTunes tak vetsinou staci pripojit pres iBrickr a telefon dat "aktivovat" aby vas to hodilo zpet na homescreen a nejlepe restartovat pocitac a upgrade provest znovu. a omlouvam se za spatne uvedeni adresy vysse je to ovsem http://www.hacktheiphone.com, coz je mimochodem aspon dle meho nazoru jedna z nejlepsich stranek pro lidi snazici se odblok z duvodu takzvanych navodu for dummies:)i s obrazky a vse co je k odbloku ci upgradu potreba(firmware, ruzne programy atd.) jsou primo na techto strankach k dispozici

tomkraus

Příspěvek od tomkraus »

Souhlasím, na: http://www.hacktheiphone.com jsem zatím vždy našel přehledný návod k řešení všech problémů.
Jinak děkuji za pozitivní referenci k update z 1.1.1 na 1.1.2 :wink:

paul.digi

Příspěvek od paul.digi »

Pozorujete nekdo zlepseni vydrze baterie s prechodem na 1.1.2? Nekde jsem cetl, ze Apple ve verzi 1.1.2 lepe vyresil battery management.

erda

Příspěvek od erda »

Taky FW 1.1.2 údajně řeší problém se znaky v příchozí sms. Já bych se toho nebál. Aneb restornout se to dá vždycky 8)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Počkám ještě chvilku a také do toho jdu, už jen proto že jsem pacient jako vy :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

tomkraus

Příspěvek od tomkraus »

Jojo, "pacienti" jsme tady asi vsichni, ze..? :wink: ...ale ten pocit, kdyz se po nekolika hodinach napeti v hornim levem rohu znovu objevi plnej signal vubec neni spatnej... :D

Julku, jsi spokojen s tou cestinou od "Szoustala"? Jak chodi v 1.1.1 ???

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

CZ

Příspěvek od Julek »

Opravil jsem pár chybiček, jenže podle mě struktura v 1.1.1 je jiná než v 1.0.2 takže třeba iPod je jeden velký maglajs, po opravě překlepů se to dá používat.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

ikena
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 175
Registrován: ned říj 28, 2007 4:28 pm

Příspěvek od ikena »

tomkraus píše:Souhlasím, na: http://www.hacktheiphone.com jsem zatím vždy našel přehledný návod k řešení všech problémů.
Jinak děkuji za pozitivní referenci k update z 1.1.1 na 1.1.2 :wink:


funguje po updatu všechno?
Na konci je popsaán problém s SMS.

erda

Příspěvek od erda »

No jestli sis nevšimla, tak je tam i jak ten problém řešit.

ikena
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 175
Registrován: ned říj 28, 2007 4:28 pm

Příspěvek od ikena »

erda píše:No jestli sis nevšimla, tak je tam i jak ten problém řešit.


To sem si, ale opravdu všimla. Ten gdo to však psal není z Čech a nepotvrdil, zda to s tím na 100% funguje.

Od toho je zde český forum, na kterým si myslím, že by mi mohl někdo odpovědět. :-)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

No iPhone jsou všude stejné 8). A odblok se provádí pro všechny GMS operátory, navíc každý problém ktwerý se objeví je někde určitě 100% popsaný.
Já vím ne ne každý je zdatný angličtinář, ale obecně i v CZ jsou zde napsané postupy docela dobře.

http://iphone.cz/?text=249-unlocked-1-1 ... sim-1-2-1u

k tomu tvému dotazu důležitý je poslední krok !

bwt. ten článek je normálně dostupný dokonce na tomto serveru a je česky... :roll:

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

erda

Příspěvek od erda »

ikena píše:
erda píše:No jestli sis nevšimla, tak je tam i jak ten problém řešit.


To sem si, ale opravdu všimla. Ten gdo to však psal není z Čech a nepotvrdil, zda to s tím na 100% funguje.

Od toho je zde český forum, na kterým si myslím, že by mi mohl někdo odpovědět. :-)


Píše tam, že pro země, kde se iphone oficiálně neprodává stačí doinstalovat iWord. Česká Republika mezi ně patří i když zrovna ten autor z ČR evidentně není :-).

Navíc už se to tu řešilo, tak hledej :idea:

Budu tak hodnej (páč sem měl dneska dobrej den:-)) a dám link: viewtopic.php?t=462&start=60





Úklid v sekci, přesun do archivu. Julek

Odpovědět