Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Zail

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od Zail »

Mam problem s 2G Iphonem, ze po instalaci FW 3.1.2 pres itunes mi to hlasi ze neni platna SIMka (telefon neni unlocknuty) a kdyz spustim novy Blackra1in RC3, tak se mi to zasekne na "entering recovery..." a na iphonu sviti ikonka at pripojim iphone k itunes.. nicmene ty kdyz spustim tak hlasi ze se musi restore a takhle porad dokola...

Jak teda unlocknout 2G na FW 3.1.2 kdyz se mi to takhle pokazde zasekne?

Diky

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od cicolably »

skus nechať zapnutý itunes a tak daj blackrain a ešte skus iný USB port,zadný najlepšie
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

Zail

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od Zail »

tak pomohlo jine Pc.

Nicmene problem kvuli kteremu jsem to cele delal to nevyresilo - hrozne slaby signal operatora.. jak o2, tak vodafone..

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od cicolably »

ved ho maš čistý - prazdny tak to skus znova restore a blackra1n
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

Lies
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 218
Registrován: pon dub 20, 2009 8:59 am

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od Lies »

Čaute, nevíte někdo jestli po unlocku iPhone 3G bude fungovat síť 3G?
 MacBook Pro 15 Retina 2.0GHz 2013 Late
 iPhone 6S 64GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 5S 32GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 4S 16GB Black FW 7.0.3 CZ + LifeProof case 2. Gen
 iPhone 4 16GB Black FW 5.0.1 JB CZ
 iPhone 3G 8GB Black FW 3.1.3 JB EN

Shark NX

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od Shark NX »

Funguje. Nemam problem sa napojit v Bratislave na 3G Siet.
Bohuzial v Cechach to nemam moznost otestovat kedze TMobile nema 3G.

Kehar13

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od Kehar13 »

3G Funguje v Praze O2-není problém

step.i

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od step.i »

Dobry den ... chel jsem se zeptat... udelal sem unlock podle vsech navodu a tak jak je to na netu .. make it rain>install cydia+sn0w.. normalne se mi odblokuje iPhone to je OK , ale kdyz telefon vypnu tak mi zase nabehne ze mam iPhone pripojit k iTunes a restore ... Nevíte nekdo co s tím Díík moc?!?

Gully

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od Gully »

Možná to tu už padlo ale chci se zeptat když mám iPhone 2G a nemám tu nikde wifi tak jak udělám unlock když tento update se dělá přes cydia. díky

Lies
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 218
Registrován: pon dub 20, 2009 8:59 am

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od Lies »

Shark NX píše:Funguje. Nemam problem sa napojit v Bratislave na 3G Siet.
Bohuzial v Cechach to nemam moznost otestovat kedze TMobile nema 3G.



Sice mám T-mobile u kterého tady v ČR neni pokrytí 3G ale když to na zkoušku zapnu, tak spadne signál na nulu.
 MacBook Pro 15 Retina 2.0GHz 2013 Late
 iPhone 6S 64GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 5S 32GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 4S 16GB Black FW 7.0.3 CZ + LifeProof case 2. Gen
 iPhone 4 16GB Black FW 5.0.1 JB CZ
 iPhone 3G 8GB Black FW 3.1.3 JB EN

lukas26
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 353
Registrován: úte črc 01, 2008 4:26 pm

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od lukas26 »

step.i: problém je v tom, že máš iPhone s nejnovějším iBoot, takže ti funguje tethered jailbreak...což znamená, že po každém vypnutí a zapntutí musíš iPhone připojit k PC, vypnout iTunes a znova spustit blackra1n, aby nastartoval...

Gully: u 2G se neupgraduje baseband, takže po nahrání oficiálního 3.1.2 zůstane unlocklý (není třeba blacksn0w), ale musíš ho projet přes blackra1n, aby se ti hacktivoval...Cydii potom normálně nainstaluješ pomocí dat od operátora, že...

Shark NX

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od Shark NX »

Lies píše:
Shark NX píše:Funguje. Nemam problem sa napojit v Bratislave na 3G Siet.
Bohuzial v Cechach to nemam moznost otestovat kedze TMobile nema 3G.



Sice mám T-mobile u kterého tady v ČR neni pokrytí 3G ale když to na zkoušku zapnu, tak spadne signál na nulu.
Pockaj cca 30s ... Signal ti zas nabehne.

step.i

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od step.i »

Lukas: Ano je Pravda ze jsem si koupil v USA uplne novy iPhone predevcirem ... Takze neni zadna cesta jak se tomu vyhnout ??!!?? Nebo provest jiny jailbreak ?!?!

lukas26
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 353
Registrován: úte črc 01, 2008 4:26 pm

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od lukas26 »

no momentálně jej budeš muset používat tímto způsobem (po vypnutí a zapnutí/restartu připojit k PC a nastartovat pomocí blackra1n), pokud chceš jailbreak a nebo pokud pokud potřebuješ unlock na naše operátory, jiná cesta momentálně není...

Gully

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od Gully »

Aha, Díky moc dnes jsem si zašel na wifi a doinstaloval vse potrebne a uz to funguje.. takze pohoda diky

Crusch
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: stř čer 24, 2009 7:36 pm

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od Crusch »

Mám taku jednu otázočku ohladom jedneho problemu , ktorý u mna nastal po update na 3.1.2 cez blackrain

takže postupoval som podla navodu, nainštaloval som do iphonu cydiu, winterboard a ostatné vecičky . Problem nastal vtedy ked som chcel cez program DiscAid alebo Iphone browser nahrať nejaké themes do mobilu napísalo mi že nemože najsť zložku Library/themes a potom mi napíše že je váš telefon skutočne jaibreaknutý . Takže sa pýtam je nejaká možnosť ako to napraviť ? Pretože jaibrak prebehol v poriadku a nevypísalo žiadnu chybu len teraz som zistil že si do toho neviem dať tieto subory cez pc
iPhone 5s 16Gb iOS 7.0.3 T-mobile Sk

misiak22

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od misiak22 »

nainstaluj si afc2add s cydie

Crusch
Host
Host
Příspěvky: 75
Registrován: stř čer 24, 2009 7:36 pm

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od Crusch »

paráda dikes teraz už všetko funguje ako má :-)
iPhone 5s 16Gb iOS 7.0.3 T-mobile Sk

mimino4

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od mimino4 »

Mam iphone 3G 8Gb, kupovany v t-mobile.sk. Firmware 3.1.2. baseband 05.11.07. Jailbreak pomocov blackra1n prebehol uspesne. Nainstaloval som zo cydie podla navodu blacksn0w. Tvarilo sa ze prebehlo vsetko uspesne. Tak som vypol telefon a vlozil sim kartu orange. Tu telefon neprizna, teda ostane zblokovany na t-mobile. Ma niekto tiez sakusenost, ze mu to neodbloklo?

EDIT: tak ze cez wifi pokus reinstal zo cydie blacksn0w vsetko prebehne ako ma ku koncu mi to vypise hlasku nepodarilo sa aktivovat mobilnu datovu siet. Neviem co s tym idem cez wifi 3g je vypnute. Operatora neodblokuje

Porušeno pravidlo editace příspěvků. Doubleposty nejsou povoleny. Osvoj si pravidla, příště ti to již smažu. Dnes jsem to zeditoval za tebe. Beavers.

EDIT: problem vyrieseny. Pomocou i-tunes restore iphone do tovarenskych nastaveni, znova aninstalovany soft 3.1.2. jailbreak pomocou blackra1n rc3, vypnute 3G. Zruseny datovy profil k pristupu na net t-mobile, spustena wifi. spusteny blacksn0w. Operacia prebehla uspesne. Vypol som telefon, vkladam o2 kartu, karta supesne nacitana aj siet. :D

Marys

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od Marys »

Predem se omlouvam za to, jestli tento dotaz byl polozen.

Mám Iphone z UK od Tesco Mobile je tam blokace na sim.

Kdyt udelam toto odblokovani co je zde popsano bude telefon obsahoval I JB se vsemi nevyhodami co JB obsahuje?

Nebo bude jen odemknut a na chodu iphone to nebude mit vyznam?

Jsou problemy s telefony po JB?

Děkuji moc za informace.

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od tvosi »

bude mit JB a problemy? no ja mam JB uz 2 roky a zadny nemam :wink: nesmis instalovat vse, na co v cydii narazis, pak ti to bude fungovat v pohode :wink:
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

Rudasky67

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od Rudasky67 »

Mam na svem 3G 3.1.2 firmware modem 5.11.07, na druhem telefonu 2G 3.1.2 a firmware modemu 04.05.04 G. Je mozne na tom 2G prejit taky na 05.11.07? Nebo je to takhle OK? Oba tel jsou po jailbreiku jinak v pohode, jen na tom 2G nefunguje funkce mms coz me docela mrzi. Je to nekdo kdo mi muze dat radu? Prohledal jsem to tady a nenasel jsem k tomu nic tak doufam ze me tady neubije nekdo. Diky.

lukas26
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 353
Registrován: úte črc 01, 2008 4:26 pm

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od lukas26 »

Rudasky67: ta verze fw modemu na 2G je ok, taky ji takovou mám...je to vlastně to dobré, protože jinak by musel být nový unlock na 2G, takto zůstává pořád odblokovaný a stačí jen hactivace, kterou blackra1n provede...
MMS mi na 2G taky jdou, dával jsem sem i návod, byl smazaný, nevím proč...ale stačí nainstalovat něco v Cydii a MMS ti půjdou, ovšem je to na repu, které má v sobě i warez, takže nezveřejním...

kiso
Host
Host
Příspěvky: 106
Registrován: pát srp 07, 2009 3:27 pm

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od kiso »

A ako ste unlockli ten iPhone s 04.05.. ? Mne sa to nedari a uz som skusal viac monosti... (skusal som ultrasn0w,,som niekde cital ze je na starsie verzie bootloadeu,,cez blackra1n mi dovoli vlozit simku ale nenajde signal iba ... ,ked nainstalujem blacksn0w tiez ... )

bad_messiah

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od bad_messiah »

ja mam len drobnu takticku otazku... chcel som odblokovat 3GS s FW 3.1.2 povodom SR, urobil som JB s blackra1n a doinstaloval som si blacksn0w to bolo naparadu ide tam hocijaky operator akurvat problem pri opatovnom zapnuti musim urobit opat JB... inak sa mi nezapne, je tam ikonka recovery modu...

tak som to vzdal... ze urobim teda len JB ale ako som zistil neviem ho urobit s inou app tj. sn0wbreeze stale po vytvoreni ipsw pri nahravani FW vypisuje rozne chyby tj 1600/1604 a je jedno v akom rezime je uFon...

tam som chcel spravit downgrade BB na nizsi aby som ho vedel unlocknut s UltraSn0w...

plz help THX

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od tvosi »

o tomhle je tu na foru plno...mas novy iBoot :!: tzn. jediny jak ho muze JB je pomoci blackra1n a bude to tzv. tethered JB...tzn. ze po kazdem restartu, zapnuti/vypnuti musis provest to, ze iP pripojis k PC a nakopnes ho blackra1nem :wink:
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

F!X3R

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od F!X3R »

ak urobim blackr1an tak hned mi už bude šlapat orange sim karta alebo budem muset ešte niečo stahovat ? ak hej čo?

Krtko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 397
Registrován: úte zář 02, 2008 10:37 am

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od Krtko »

budeš si musieť ešte stiahnuť z cydie blacksn0w.
Prečo zakladáš zbytočne nové vlákno, a pýtaš sa na to isté, čo sa pýtaš tu?

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od cicolably »

OT:
pokročilý užívatel?
tiež to nechapem.
modi budu tešiť
asi aj so mna
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

norocrz

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od norocrz »

ahojte chcem sa spitat mam IP 2g z US a vsetko spravim ako mam odblokuje sa nainstalujem cydii a irock vypnem dam simku zapnem ale na simke nemam signal pomozne pls

driftak

Re: Unlock odblokování iPhone 2G 3G 3GS s BB 05.11.07 blacksn0w

Příspěvek od driftak »

ahoj lidi chci se zeptat, mám taký problem, mam 2Gčko a měl jsem ho asi tak dva roky s fw2.2 a v klidu, boužel jsem si jednou na itunes omylem odklikl aby mi nainstaloval 3.1.2 a nevšiml si toho, když jsem to zjistil, fw byl již nainstalovaný ale iphone byl vypnutý, po zapnutí naskočilo jabko a chtěl po mé kód který v nekde v krabaici kteoru již boužel nemám. skoušel sem tedy ten blackra1n ale zatím bez uspěchu, dal sem blackra1n připojil iphone klikl na make it rain a od te doby nic. na iphonu se nic neobjevilo, pořát jen vložte sim, a na monitru to píše entring recovery.....nemáte s tím nekdo skušenost? diky za každou radu, je blbý když mi phone jen tak doma leží.

Odpovědět