Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od 2L8 »

No ja som ho este neskusal preto sa pytam, ci to niekto nevyskusal :) Ale bol by som rad, keby to islo, lebo ludia tam dole v kometaroch k videu pisu, ze dakuju, ze su spokojni ...
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

olier
Host
Host
Příspěvky: 34
Registrován: pon led 25, 2010 5:40 pm

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od olier »

Zdravim,

jsem z toho už celkem zmaten... v tom prográmku forecast mi píše:

Jailbreakable?: YES
Unlockable?: YES - (use blacksnow)


Mám IP 3gs BB 05.11.07
Bootloader 6.4
Model:MC131

a hlavně je ip vyroben v 47 týdnu...

Tak půjde mi JB? či nikoliv....

Díky za odpověď

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od 2L8 »

Chcem sa opytat, mne programik zistil tieto udaje:
Serial: ......
Baseband: 05.11.07
Bootloader: 5.9
Model:MB496
Jailbreakable: YES (ALWAYS)
Unlockable: YES - (use blacksn0w)
Tethered: NO

Cize vsetko mam zelene, takze mozem kludne updatovat na FW 3.1.3 a pritom pouzit radsej redsn0w aj ked mi tu vypisuje, ze mam pouzit blacksn0w? Staci stiahnut custom FW 3.1.3 a ten redsn0w?

PS: blokovany IP teda nemam od operatora Orange? Kupoval som ho na pausal ... Dakujem za cenne info.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

SSORG
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: sob lis 22, 2008 10:30 pm

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od SSORG »

Tak měl jsem iPhone 3.1.3 fw a bb 05.12.01 T-Mobile SK.Udělal jsem JB přes redsn0w 0.9.4 na winXP a vše v pohodě.Sít funkční.Cydii momentálně nemužu vyzkoušet protože mi nefrčí wifi.Takže díky za rady.

To 2L8: musíš stahnout custom 3.1.2 a tak to udělat přes redsn0w.
Pokud máš fw 3.1.2 tak naco dělat 3.1.3.když neobsahuje nic podstatné co by stálo za řeč?

aranea

Příspěvek od aranea »

prosim prosim co je ta Umbrela? A popripade, kde ji vzit.


Knightey-
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: čtv srp 06, 2009 4:50 pm

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od Knightey- »

Jak to tak ctu tak me to porad odrazuje od koupe 3GSka :(
Dneska bych jsi mel jet pro novy na pausal primo od T-Mobilu.
Ale to uz bude asi mit FW 3.1.3 co? Cili to uz budu pekne namydlenej...

Ted mam iPhone 3G 16GB FW 3.1.2 JB a jen jsi mlaskam :)

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od 2L8 »

Áno mal by tam byt už nový FW, ale 3G už nedávajú na paušál, že? Ktovie či sa dá zohnať ešte.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

honzza
Host
Host
Příspěvky: 17
Registrován: pon úno 01, 2010 10:39 am

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od honzza »

SSORG píše:Tak měl jsem iPhone 3.1.3 fw a bb 05.12.01 T-Mobile SK.Udělal jsem JB přes redsn0w 0.9.4 na winXP a vše v pohodě.Sít funkční.Cydii momentálně nemužu vyzkoušet protože mi nefrčí wifi.Takže díky za rady.

To 2L8: musíš stahnout custom 3.1.2 a tak to udělat přes redsn0w.
Pokud máš fw 3.1.2 tak naco dělat 3.1.3.když neobsahuje nic podstatné co by stálo za řeč?




A máš IP 3G nebo 3GS ?? Mně tento postup s 3GS nechce fungovat ... někde jsem se dočetl, že to platí jen pro 3G

honzza

Hnykda

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od Hnykda »

Co ti z toho shrnuti neni jasne?Jestli mas 3GS s 3.1.3 tak JB neudelas, jestli mas JB a nizsi FW nez 3.1.3 tak tak neupdatuj.Dyt o tom je primo tenhle topik?!

SSORG
Host
Host
Příspěvky: 14
Registrován: sob lis 22, 2008 10:30 pm

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od SSORG »

To honzza :
mám 3G a funguje vše na jedničku.Cydia taky šlape.

norwey

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od norwey »

existuje možnost jak provest JB na FW 3.1.3 a pokud ano tak nejaky navod v cz dekuji moc uz jsem zoufaly :(

Hnykda

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od Hnykda »

Omlouvam se za to slovo ale: Si debilni!?
Dyt je to v tomhle tematu!Proboha lidi jak jinak to udelat aby se denne nemuselo odpovidat na to same!!!!

Juramac

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od Juramac »

nechapu, co stale "shrnujete" a o cem diskutujete . Da se to vse napsat jednou jasnou vetou - 3.1.3. NEJDE ODBLOKOVAT, ale jde ponekud omezene odemknout JB. Vice neni co "shrnovat" . :)

fra.iesus

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od fra.iesus »

Za jistych okolnosti (custom firmware upgrade z 3.1.2 na 3.1.3 a stary baseband) jde i unlock: http://www.redmondpie.com/blacksn0w-rc2-unlock-iphone-3.1.3-051107-baseband-9140546/
Jinak ale obecne plati vyse napsane - nejde, cekejte!

EDIT 24.3.:
lidi uz umi hardwarove odemknout novy baseband s 3.1.3 - http://www.redmondpie.com/unlock-iphone-3.1.3-051201-baseband-video/
(netusim ovsem, co by to stalo vcetne postovneho, asi dost - takze to je spise pro zajimavost)

Blekota

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od Blekota »

kde na krabici najdem ten serial a tie cisla tyzdna kedy bol moj iphone vyrobeny? lebo este som nerozbalil krabicu a chcem vediet aky tyzden bol vyrobeny a teda ak je nejailbreaknutelny tak ho strelim..

dik za odpoved

fra.iesus

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od fra.iesus »

Zespod na nalepenem cernem stitku - serial je to, co je popsane jako "Serial No." :-D

EDIT: jeste se podivej i o radek vys na model (MBxxx, MCxxx)

Hnykda

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od Hnykda »

Na 3.1.3 uz ale na tydnu vyroby nezalezi.

Corty

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od Corty »

Dobrý den prosimvas o radu mam Ipod touch 3.1.2 a newim jak na jailbreak.Děkuji.

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od JackieTran »

Blackra1n nebo redsn0w.
viewtopic.php?f=115&t=21629

Corty

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od Corty »

A když se mi Ipod vypne budu ho muset zapinat zase přes ten program Blackra1n?

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od JackieTran »

pokud nemas 3G tak ne.

Corty

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od Corty »

a ješte jedna věc jde jailbreak udelat i bez Wifi?

2L8
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1779
Registrován: pát říj 24, 2008 6:16 pm

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od 2L8 »

Jb urobis cez PC, net potrebuješ iba na stiahnutie programu, ale to zasa do PC.
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7, iPhone 12 Pro Max 128 Gb Pacific Blue, AirPods, ukážky z výkonu hrania hier na iPhone 12 Pro Max https://youtube.com/channel/UC0epMh6cOejnw5LHXdGSVwA

KarlosDicady

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od KarlosDicady »

Víte už někdo nějaké přibližné datum kdy vyjde unlock na FW 3.1.3 ??? Poslední datum co jsem slyšel bylo koncem března nebo zčatkem dubna !!! :wink: Zatim to nijak nadějně nevipadá že by to v nejbližší době mělo vubec vyjít !!!

Blekota

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od Blekota »

verime ze po velkej noci uz bude normalny JB aj na tento FW

Juramac

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od Juramac »

Tak verte dal. :mrgreen: unlock neni ani na 3.1.2 , a uz vubec ne na 3.1.3 .Ale spinkejte dal ve svych snech... :)

kejmi
Host
Host
Příspěvky: 73
Registrován: ned lis 02, 2008 6:41 pm

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od kejmi »

a JB pro 3GS 3.1.3 bude az nekdy v cervnu s vydáním nového FW 4.0 (nebo 4GS)? nebo japak to vidite? (mam po reklamaci od britexu novej kus s 3.1.3 a docela nestesti mno:(

Michael25

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od Michael25 »

Podla poslednych info je otazka casu, kedy sa zverejni untethered jailbreak http://iphonejtag.blogspot.com/2010/03/untethered-jailbreak.html

a pokial viem, Geohot sa vyjadril ze ma aj unlock, doslova to napisal na twittery, kto pogoogluje, najde. A spochybnovat Geohota nemienim, kedze podla mna je jeden z mala, ktory v tejto oblasti uz nieco dokazal.

deewy

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od deewy »

Dobry den,

Prosim o radu ohledne JB.

Pokud zakoupim neblokovany pristroj z ceske distribuce s jiz nainstal. Fw 3.1.3 a provedu downgrade na 3.1.2 zablokuje se mi telefonni prijem?

Popr. mam-li iPhone s fw 3.1.2 a provedu upgrade na vyssi verzi, nasledne Jb, budu mi stale neblokovany pristroj na vsechny operatory.

Nebo je to u neblokovanych pristroju jedno?

Predem dekuji za odpoved.

KarlosDicady

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od KarlosDicady »

Juramac píše:Tak verte dal. :mrgreen: unlock neni ani na 3.1.2 , a uz vubec ne na 3.1.3 .Ale spinkejte dal ve svych snech... :)


:lol: :lol: Fakt jo on na 3.1.3 neni unlock super přesně na to jsem se ptál :lol: :lol: Fw 3.1.2 nemá unlock (se starým Fimware modemu 4.... ) nevim no kdo by se měl konečně zbudit. Hlavně že už psal dev-team a gheot že unlock našli i na 3.1.3 a čekej s nim.Já se ptal jenom jestli nevíte něco o datu kdy by to mělo vijí.Tak odpovídej na otazku když už chceš radit !!

Juramac

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od Juramac »

zeptej se toho tveho geohota nebo jak si necha rikat, urcite ti to rad rekne . :D Mozna se podiva do sve kristalove koule... :D Sakrys, to nasere, co, to nekonecne cekani na zazrak :D Ale pravda, kazdy ma sve hobby.....

kejmi
Host
Host
Příspěvky: 73
Registrován: ned lis 02, 2008 6:41 pm

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od kejmi »

Michael25 píše:Podla poslednych info je otazka casu, kedy sa zverejni untethered jailbreak http://iphonejtag.blogspot.com/2010/03/untethered-jailbreak.html

a pokial viem, Geohot sa vyjadril ze ma aj unlock, doslova to napisal na twittery, kto pogoogluje, najde. A spochybnovat Geohota nemienim, kedze podla mna je jeden z mala, ktory v tejto oblasti uz nieco dokazal.



moje angličtina nic moc, ale z toho, co jsi napsal, by to snad mohlo byt driv nez v cervenci:)

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: Shrnutí - FW 3.1.3 - Co lze JB/UNLOCK

Příspěvek od tvosi »

LOCK, az bude neco noveho, napiste me nebo jakemukoliv moderatorovi a vlakno odemkneme... 8) podstatne je zde jiz uvedeno, neni tedy duvod spekulovat 8)
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

Zamčeno