FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

vlastiiik
Host
Host
Příspěvky: 26
Registrován: ned srp 30, 2009 5:07 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od vlastiiik »

Tak jsem to zkoušel s DFU i bez DFU a při přípravě iphonu pro restorování to skončí s chybou 1604. Takže se mi nezačne ani do iphona nahrávat. Soft jsem si stáhnul správnej pro origo CZ distribuci...

edit: jinak když udělám restore na originál, tak vše bez problémů

sange

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od sange »

mám problém: itunes restoruje a na iphone je jablko s ukazatelem postupu(po 1h žádný); zkoušel jsem několikrát, měnil jsem USB porty, zkoušel v normálním pak DFU modu, custome i oficiální - nenahraju tam teď nic, tváří se že nahrává a přitom dělá prdlajs je to k vzteku. dělal jsem to stejně jako kamarád a ten to měl za 30min hotový bez problému... nevíte co s tím teď??

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od ls8 »

sange: DFU a restore na oficialni firmware. To musi jit vzdycky. Pripadne zkusit na jinem pocitaci.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

sange

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od sange »

ls8: musel jsem nahrávat ofic. fw z kamarádova pc a pak až blackra1n ale vše proběhlo v pořádku, dík

mám ještě dotaz, potřeboval bych kompletní přístup k souborovému systému přes plug-in do totcmd (TPOT) pro nahrávaní sms melodií, souborů do fileaid atd...nemám doma totiž wifi a teď vidím přes tpot pouze pár složek (downloads, purchased...)
//EDIT: vyřešeno: záhadně se mi souborový systém zpřístupnil...

další problém mám se cydií(instalována z blackrain)-nainstaloval jsem si sbsettings, vše ok, ale po rebootu zmizely ze cydie všechy sources a nejdou přidat nový-chyba..
//EDIT: vyřešeno: stačí smazat sources
Naposledy upravil(a) sange dne čtv úno 04, 2010 10:23 pm, celkem upraveno 1 x.

cardy
Host
Host
Příspěvky: 53
Registrován: pon pro 17, 2007 5:50 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od cardy »

cusik nejde mi to stahnout z rapida
pls upload na uloz to pro iPhone 3G blokovaný (např. z USA)
thx

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od ls8 »

A pročpak ti to nejde z Rapida? Soubor je poškozený, nebo smazaný?
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

cardy
Host
Host
Příspěvky: 53
Registrován: pon pro 17, 2007 5:50 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od cardy »

Necituj prispevok na ktory odpovedas. Vid pravidla ;). Paly

jedu pres free nemam ucet a poskatovatel netu ma jednu ip takze mam smolika porad je to obsazeny

chci se jeste optat po tomhle fw bude jaka verze modem firmware?
thx

jde mi o to pokud mi nebude vyhovovat custom chtel bych vyzkouset Blackra1n RC3 nevim zdali je to vubec mozne aby mi to nepremastilo na novejsi verzi a pokud je z nizsi uz neni krok zpet

tet mam verzi fw 3.0 (7A341) a modem firmvare 04.26.08 iphone 3G dovezenej z USA blokovanej

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od ls8 »

Baseband zůstane, neupdatuje se.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

cardy
Host
Host
Příspěvky: 53
Registrován: pon pro 17, 2007 5:50 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od cardy »

ok dikes

cardy
Host
Host
Příspěvky: 53
Registrován: pon pro 17, 2007 5:50 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od cardy »

hoj tak sem cera postupoval podle navodu ale nechce mi naskocit signal :d tet nevim co dal hlavne nejde volat :D
zkousel sem zapinat vypinat iphone a nic preinstaloval sem pro jistotu ten sw unlock blacksnow, zapinat vypinat rezim letadlo a nits
nemuze to delat ta verze modem firmvare 04.26.08 nemam udelat oficial restore fw 3.1.2 a potom custom poradte pls myslim tim update verze modem firmware

tak sem nakonec stahnul origo fw 3.1.2 a nahral takze mi to premastilo verzi modem firmware no neva a prez to sem pustil ten fe 3.1.2 custom a nakonec se zadarilo takze mi jde volat jen sem doufal ze rozchodim gps ale nepovedlo se tak mozna priste :-D

Koloko
Host
Host
Příspěvky: 53
Registrován: pát črc 18, 2008 4:16 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od Koloko »

Chci se zeptat, zvládl to někdo udělat z 2G z USA aniž by měl problémy ???? Koukám, že s tím jsou docela. Díky
Iphone 2G 16GB JB fw 1.1.4. => 2.2 => 3.0 => 3.1 koupen u AT&T v Obrázek za $450,-

Ipod shuffle Orange

ScorpionSX
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 368
Registrován: stř říj 14, 2009 8:27 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od ScorpionSX »

Zdravím, chcem sa spýtať, chcel som použiť tento custom FW na vyriešenie tohto môjho problému - viewtopic.php?p=227020#p227020
avšak iTunes mi ostane visieť na "Preparing iPhone for restore...", ukazovatel priebehu behá hore-dole a po pár minútach vyhodí chybu 1604. Vyskúšal som to na dvoch PC (XP SP3 a Win7 x64) ale výsledok je rovnaký.

Nemôžem sa dostať do DFU, pri každom pokuse sa iPhone iba zapne a dá sa do Recovery režimu - na displeji svieti logo iTunes.

Čo s tým môžem robiť? Mám ešte skúsiť iný PC/OS?

Vďaka ;)
    ObrázekObrázekObrázek

    Obrázek iPhone 4S 16GB White [iOS 6.1.2]
    Obrázek iPad (2012) WiFi 16GB White [iOS 6.1.2]

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od ls8 »

Můžeš, ale musíš telefon nejdřív přepnout do DFU. Pokud ti to nejde, nebo pokud to neumíš, zbývá ti jen blackra1n.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

ScorpionSX
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 368
Registrován: stř říj 14, 2009 8:27 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od ScorpionSX »

Takže telefón sa mi podarilo konečne prepnúť do DFU (v tomto stave to bolo fakt na nervy) ale bohužial stále nič :( Vyhadzuje mi to pre zmenu chybu 1600...
blackra1n sa tiež nejak nechytá - mám pocit že telefón vtedy nemôže byť v DFU, lenže keď ho zapnem, tak sa dostane do recovery (logo itunes) a vtedy po chvíli viac-menej zmrzne a nič sa nedeje, aj PC zahlási odpojenie HW...

Keď som mal funkčný JB spolu s odblokovaním, potom sa mi vybila baterka a vypol telefón, aký je teraz vlastne stav telefónu? Bol to tethered JB, takže teraz je vlastne ne-jailbreaknutý? Ako mám postupovať?
    ObrázekObrázekObrázek

    Obrázek iPhone 4S 16GB White [iOS 6.1.2]
    Obrázek iPad (2012) WiFi 16GB White [iOS 6.1.2]

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od ls8 »

V DFU režimu můžeš udělat jenom restore, blacka1n k telefonu v DFU režimu nemá přístup.

Pokud je to 3GSko s novým bootROMem, a tedy byl na něm provedený tethered JB, tak ho zapnutý (s logem iTunes a USB kabelem na displeji) připoj k počítači a spusť blackra1n, měl by to zase nahodit.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

ScorpionSX
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 368
Registrován: stř říj 14, 2009 8:27 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od ScorpionSX »

No to sa práve pokúšam spraviť stále ale nejde to...ostane to visieť na fotke geohota a po chvílke sa zobrazí na displeji kolečko akože pracuje (ale netočí sa, len sa akoby asi dvakrát refreshne, lebo je vidieť že vyzerá inak) ale v tomto momente už PC zahlási odpojený HW a telefón sa po čase reštartuje. Bohužial opäť do recovery. blackra1n je v stave "wait for reboot" a vyskočí popup okno o prevedení JB.

Ako s iTunes? Mám to nechať spustené, či môžem vypnúť?

Ak by bolo treba, tak môžem spraviť video aby bolo vidieť že čo to vlastne robí.
    ObrázekObrázekObrázek

    Obrázek iPhone 4S 16GB White [iOS 6.1.2]
    Obrázek iPad (2012) WiFi 16GB White [iOS 6.1.2]

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od ls8 »

Tak do DFU a restore na originální firmware 3.1.2 - pozor ale abys tam nedal 3.1.3!!!

Stáhni si originální 3.1.2 zde: http://appldnld.apple.com.edgesuite.net ... store.ipsw a nainstaluj přes Shift+Restore v iTunes. Pak udělěj JB a unlock přes blackra1n.

Pokud dáš v iTunes jenom Restore, stáhne se ti 3.1.3 a ta nejde odblokovat!
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

ScorpionSX
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 368
Registrován: stř říj 14, 2009 8:27 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od ScorpionSX »

Tak pri pokuse o restore na origo FW mi napíše iTunes toto:
"The iPhone "iPhone" could not be restored. This device isn't eligible for the requested build."
Toto isté píše aj v DFU aj v restore.

Mám taký pocit že by to mohlo byť kvôli tomu že to tam overuje na Apple serveri, nie? Pretože toto sa vždy opakuje po "Verifying iPhone restore with Apple" a potom to vyhodí tú chybu.
Samozrejme 3.1.3 tam nebudem dávať, pokial sa nebude dať odblokovať, zase nepotrebujem také drahé ťažítko, ale momentálne z toho nemám nič moc iné...

edit: btw, pri restore a vyberaní súboru s FW mám v iTunes volbu "otvoriť len pre čítanie", defaultne je nezaškrtnutá, má to na niečo vplyv?
    ObrázekObrázekObrázek

    Obrázek iPhone 4S 16GB White [iOS 6.1.2]
    Obrázek iPad (2012) WiFi 16GB White [iOS 6.1.2]

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od ls8 »

Někomu to jde, někomu ne. Asi se to týká jenom 3GS, já jsem shodou okolností včera dělal restore na 3Gčku, bez problémů mi to restore na custom 3.1.2 povolilo.

Tak mě napadá: zkusil jsi custom fw udělaný v pwnage tool?
viewtopic.php?f=96&t=25230
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

ScorpionSX
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 368
Registrován: stř říj 14, 2009 8:27 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od ScorpionSX »

jj ten som skúšal, ako som písal vyššie, ten mi vyhadzuje chybu 1604 (v restore) a 1600 (v DFU).
Ešte taký dotaz, pri tom restore na origo FW, SIM alebo bez SIM? Lebo pri custom je písané, že treba vybrať kartu z mobilu, tak som to vždy skúšal len tak, bez SIM karty.

edit: tak ani so SIM kartou to nejde, stále píše to isté čo predtým...
    ObrázekObrázekObrázek

    Obrázek iPhone 4S 16GB White [iOS 6.1.2]
    Obrázek iPad (2012) WiFi 16GB White [iOS 6.1.2]

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od ls8 »

Myslím že je víceméně jedno, jestli tam máš SIM nebo ne.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

ScorpionSX
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 368
Registrován: stř říj 14, 2009 8:27 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od ScorpionSX »

A čo mi teda ešte ostáva okrem vyskúšania iných PC/OS?

Mám to skúšať stále dokola a možno sa to nejak "chytí"?
    ObrázekObrázekObrázek

    Obrázek iPhone 4S 16GB White [iOS 6.1.2]
    Obrázek iPad (2012) WiFi 16GB White [iOS 6.1.2]

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od ls8 »

Už mě nic nenapadá.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

ScorpionSX
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 368
Registrován: stř říj 14, 2009 8:27 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od ScorpionSX »

Ok, ešte sa spýtam, je to trochu OT, ale aký je štandardný postup pre "nakopnutie" iPhonu cez blackra1n keď som ho predtým vypol?
Treba ho zapnúť a on sa bude chovať ako ne-JB, alebo ako?
    ObrázekObrázekObrázek

    Obrázek iPhone 4S 16GB White [iOS 6.1.2]
    Obrázek iPad (2012) WiFi 16GB White [iOS 6.1.2]

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od ls8 »

Připojit, pustit blackra1n, telefon se restartuje a hotovo. Až do dalšího vypnutí iPhonu.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

ScorpionSX
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 368
Registrován: stř říj 14, 2009 8:27 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od ScorpionSX »

A telefón pri pripojení má byť vyp/zap, nabehne do nejakého spešl režimu ako recovery alebo tak?

Sorry za takéto blbé otázky, len chcem vedieť ako to vyzerá keď to postupuje správne, aby som si to vedel porovnať.
    ObrázekObrázekObrázek

    Obrázek iPhone 4S 16GB White [iOS 6.1.2]
    Obrázek iPad (2012) WiFi 16GB White [iOS 6.1.2]

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od ls8 »

Zapnutý. Když máš tehtered JB, po restartu se ti telefon přepne do stavu, kdy svítí na displeji ikona iTunes a obrázek USB kabelu. V tomto stavu telefon připojíš k počítači a pustíš blackra1n. Telefon by se měl sám restartovat a normálně naskočit.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

miruna

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od miruna »

udelal jsem na iphone 3g z usa zde stazeny custom restore bez DFU (byl po JB) protoze nesla sim ani wifi ani gps. Krome toho ze zmizely aplikace a cestina bohuzel stale wifi nefunguje, takze nevim jak pokracovat dal. Mam tam fw 3.1.2. baseband 05.11.07...ma nekdo nejakou radu?

nebo existuje nejaky custom fw3.1.2 ktery opravi nefunkcni wifi?

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od ls8 »

Ano, po restore ti zmizí aplikace, při synchronizaci iPhone s iTunes se ti tam zase nainstalují. Pokud ti stále nefunguje WiFi, může se jednat o nějakou hardwarovou závadu.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

miruna

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od miruna »

nefunguje tim zpusobem jak jsem prave zjistil, ze se jen obcas pripoji na par vterin....mam ji 20 cm od modemu s wifi....druhy iphone ma signal porad....tento problem s wifi je od nahrani fw 3.1.2 nekdy v prosinci. taky nevidi gps satelity.....

Marthin
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1238
Registrován: pon bře 09, 2009 11:42 am

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od Marthin »

Nesetkal se někdo s menší výdrží baterie s tímto FW :?:

miruna

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od miruna »

Tak se mi castecne podarilo USA Iphone 3G zprovoznit i bez WIFI. Odemkl jsem ho diky autorovi tadytoho navodu o kterem se bavime. Musel jsem cydii a blacksn0w nacpat do iphone po usb kabelu k cemuz jsem pouzil dva krasne programky (chvala autorum :D ). Takze ufon je JB, odemceny s fw 3.1.2. Bohuzel neumim resit tu nefukcni wifinu, blutut a gps. Neverim ze to je problem HW protoze pred updatem z 3.0.1 na 3.1.2 to fungovalo a s Navigonem dokonce pekne navigovalo....Jeste poznamenam, ze IPhone jsem pri restore na tento custom fw nedaval do DFU, jen jsem to pripojil a stiskl v itunes shift+obnova a vybral stazeny soubor. ITunes mam 9.0.3 prazdne, cistou instalaci bez stazeneho fw.

Alach4
Host
Host
Příspěvky: 45
Registrován: úte bře 24, 2009 3:28 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od Alach4 »

takze na 2G to ide bez problemov aj ked som mal nazaciatku problem s youtube ale spojazdnilo sa...wifi ide prekvapivo rychlesje aj stav mi ukazuje plny :) a to mam doma wifi :D o GPS :D asi nic :D a push atd zatial nevyuzivam..dakujem

muppetsonka
Host
Host
Příspěvky: 24
Registrován: čtv črc 30, 2009 10:27 am

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od muppetsonka »

Při restore tohodle custom fw na 3GS z USA z 3.0.1 na 3.1.2 custom mi ani po blacksn0w z Cydie nenaběhl operátor. Kdyby měl někdo stejný problém, pomohl ultrasn0w z cydie.

mishal

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od mishal »

Zdravím mám iphone 3G JB pomocou custom fw a v safari mám jeden problém, ked chcem uložiť stránku do záložiek tak mi to uloží na plochu s ikonou.

Neviete kde by mohol byť problém alebo ako to riešiť?

Mrsel
Host
Host
Příspěvky: 139
Registrován: stř pro 09, 2009 6:17 pm

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od Mrsel »

Dnes vyšla Opera mini, tak jsem to vyřešil já, jelikož mám stejný problém...
http://www.engadget.com/2010/04/12/oper ... -for-free/

t0sch0

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od t0sch0 »

Tak som akurat vyskusal JB na Ipod touch 2G firmware 3.1.3 a slape super robil som presnee podla vaseho navodu plus podla videa
http://www.youtube.com/watch?v=ecSmluLInFY
akurat mam jeden taky dotaz v cydii mam nejako malo aplikacii napriklad moju obubenu SBsettings tam vobec nemozem najst a celkovo je ich tam velmi malo viete niekto podat vysvetlenie?? dakujem

baracka

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od baracka »

Ahoj, dufam, ze som v spravnej casti fora..
Chcela by som sa spytat, mam iP 3G, 3.0 kupovany na Slovensku v Orange, takze neblokovany (pouzivam T-Mobile SIM). Je jailbreaknuty. Chcela by som upgradnut na 3.1.3, ale este predtym by som sa chcela spytat, ze ak sa to nepodari (z 2.2.1 na 3.0 mi to slo bez problemov, takze zatial mam len dobre skusenosti), ci najhorsie co sa mi moze stat je, ze stratim JB?
Stravila som tu uz hodiny citanim prispevkov, ale stale v tom nemam uplne jasno.
Neviem, ci je to dolezite, ale iTunes verziu mam 9.1.0.79, pouzivam Win Vista Home Premium.

Alebo si myslite, ze sa skor oplati pockat na 4ku?

Vdaka!

t0sch0

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od t0sch0 »

Ja osobne by som pockal ako uz bolo uvedene vela krat tu na fore rozdiel medzi 3.0 a 3.1.3 je velmi nepatrny takze skor si myslim pockat na 4ku a upgradeovat potom ja mam 3.1.3 ale to iba z dovodu nutnosti pretoze som mal stary FW 2.2.1 a nebol mozny iny upgrade. a mas najnovsi itunes a mas vistu tak by nemal byt problem tu vo forach je postup pripadne pozri videa na youtube je tu toho dost staci pouzit vyhladavanie ale nemalo by sa ti nic prevratne stat staci postupovat podla navodov ale podla mna upgrade nieje v tvojom pripade potrebny

baracka

Re: FW 3.1.2 - Custom - Diskusia

Příspěvek od baracka »

Vdaka, tak asi pockam. Okrem toho, ze je iPhone o cosi pomalsi ziadne problemy nemam a iPod mam, tak nepotrebujem dva :)

Odpovědět