[koupe] Jak koupit iPad v Nemecku

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
chezz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv pro 03, 2009 8:52 pm

[koupe] Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od chezz »

Muze mi nekdo poradit, teda jestli to nekdo uz vite nebo lze to zjistit ,jestli budou teda pro koupi iPada chit nemeckou adresu? Chystame se 28 primo do applu mnichove pro nej

rembaz

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od rembaz »

podla mna by s fyzickym nakupom priamo v nemeckom applestore nemal byt absolutne ziadny problem. Na nemeckych forach som cital, ze pri predobjednavke je mozne si necha iPad dorucit iba domov a nie je mozne vyzdvihnut ho v apple store, takze teoreticky vsetky iPady, kt. tam budu mat budu na predaj.

Juramac

Re: Jak koupit iPad z USA

Příspěvek od Juramac »

kaslete na apple store, ten je jen v Mnichove.V nemecku koupite iPad za hotove a nebo na kartu v Gravisu, ktery ma nejvetsi sit prodejen Apple (a jineho) po celem nemecku. Nejblizsi obchod ceskym hranicim je Noringerg . Ale doporucuji tam nejdrive napsat , zareservovat a domluvit se s nimi, ze si pro nej prijedete osobne. Uvadim to tady uz asi popate... :)

http://www.gravis.de/stores/

Gasolins

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od Gasolins »

Včera jsem koupil iPad v německém Apple store. Použil jsem českou kartu, adresu zadal německou, objednávka je potvrzena, takže vše v pohodě.
Teď už jen vydržet to čekání na 28.5. :)

darth

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od darth »

Jak je na tom cena iPadu z nemecka? bydlim kousek od hranic..

Juramac

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od Juramac »

Z Gravisu jsem predevcirem dostal toto :

iPad Wi-Fi ist in Deutschland als 16GB-Modell für einen Preis von 499 Euro inkl. MwSt., als 32GB-Modell für 599 Euro inkl. MwSt. und als 64GB-Modell für 714 Euro inkl. MwSt. erhältlich. Die Wi-Fi + 3G-Modelle des iPad kosten als 16GB-Modell 599 Euro inkl. MwSt., als 32GB-Modell 699 Euro inkl. MwSt. und als 64GB-Modell 814 Euro inkl. MwSt..

chezz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv pro 03, 2009 8:52 pm

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od chezz »

rembaz: Nerozumim tomu cos napsals! Na predobjednavku ze ti ho dovezou domu a ze neni mozne iPad si vyzvednout v app store ? A pak hned napises ,ze ze vsechny iPady co tam budu mit budou na prodej hned namiste....

kobliha

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od kobliha »

Řekl bych že tím chce říct, že když si koupíš iPad přes net, tak ti ho dodaj domů, ale nenabízej možnost osobního odběru. Tudíž všechny iPady, které budou mít v Apple Store budou na prodej, protože je nikdo nebude mít rezervovaný.

Juramac

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od Juramac »

Jen bych doplnil, ze pochybuji, ze budou mit kdekoliv na zacatku prodeje volne iPady k prodeji "z ulice". Urcite to bude podobne, jako v US, tedy na reservace , a na prodejne jen na ukazku. Takze opakuji, domluvte si s prodejcem reservaci a ze si to vyzvednete osobne, Gravis prodava na kartu i za hotove.

chezz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv pro 03, 2009 8:52 pm

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od chezz »

Kdyz dotoho Gravisu zavolam ,domluvim se anglicky?

Juramac

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od Juramac »

ano, ja nemecky take neumim ani slovo, ale konkretne v Norimbergu, kde obcas neco kupuji, se anglicky domluvim v pohode. Ale doporucuji udelat reservaci e-mailem. Zavolat tam, ale reservaci mailem

chezz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv pro 03, 2009 8:52 pm

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od chezz »

Muzes mi prosim poradit co dotoho emailu mam vse napsat ? nebo jen staci zadat ze mam vazny zajem o Ipad a ze bych chtel rezervaci iPadu na 28 kvetna a ze si pro nej osobne prijedu ..? Ja bych si to precet co pisou o rezervaci ale je to vse v nemcine :/ Domluvit se snimi o odeslani do Cr asi tezko ze?

Juramac

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od Juramac »

proste tam zavolej , klidne anglicky a napis jim e-mail, ze by jsi si chtel udelat reservaci , ze si pro nej prijedes osobne a budes platit hotove a nebo kartou,at ti napisou, kdy si pro nej muzes prijet. Oni ti odpovedi, je to dle mych zkusenosti seriozni firma, komunikuji . S tim 28.kvetnem bych to ale moc nevidel, budou tam urcite fronty, jako ve statech ,ale proste se s nimi domluv na reservaci a datumu, kdy si pro nej muzes prijet. A kdyz budes chtit tady uplatnit DPH, tak si nezapomen s sebou vzit doklad o DIC a kopii zivnostaku, klidne cesky, preklad nepotrebujes. Budes pak platit bez DPH - Mwst a das si pak tady u nas DPH na vstupu i na vystupu. Ale s tim ti zase urcite poradi tvuj ucetni.

chezz
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 174
Registrován: čtv pro 03, 2009 8:52 pm

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od chezz »

No my tam jedem na 6 hodinu ranni stim mi pocitame ,ze fronty budou proto tak brzo . Na 28 se snimi muzu domluvit ne? Ze si pro nej dorazim

edit : Ja nemam zadnou ucetni porad ani nejsem zivnostnik :lol:

edit : hele tak jestli i Gravisu budou mit fronty tak je prece nemusis rezervovat .kdyz tam pojedem tak brzo tak mame sanci ho tam koupit ne ? Me ted prave vydesils stim ,ze kdyz pojedu do appstore v Mnichove(tim myslim i Gravis teda) tak me ho tam neprodaj jen ti co maj rezervaci.

Tak jak to tedy je prosim . Kdyz tam pojedu toho 28 a budu snad mezi prvnimi co se dostane do appstore tak mi ho prodaj i bez rezervace?

Gasolins

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od Gasolins »

Bez jakékoliv rezervace rozhodně nedoporučuji vyrážet do Německa pro iPad.
Vzhledem k tomu, že to vypadá na silný nedostatek iPadu, tak s největší pravděpodobností tam přijedete a budete mít smůlu.

Na apple.de je možné předobjednat iPad, ale dodání se posunulo z 28.5. na 7.6..
Gravis bude mít určitě "přednakoupeno" :) ale obávám se že vezmou všichni jejich obchody útokem :)

Juramac

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od Juramac »

Presne tak, lepe se to napsat nedalo. Bez pisemne reservace a potvrzeni datumu, at uz od apple.de a nebo od Gravisu, bych tam vubec nejezdil. :)

Castor

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od Castor »

Nemám ponětí co a jak ten Gravis atd. Dotazem u Saturn a MediaMarkt jsem zjistil, že nemají vůbec ponětí jak a kolik budou iPad prodávat, rozhodně nejsou schopni zerezervovat, ani "předprodat". Jediná cesta je přes Apple store online, udělat si tam účet atd. ale je potřeba mít kámoše v DE, kterému potom iPad přijde. Včera jsem tak koupil 32GB WiFi s pouzdrem za 16 tisKč, zadarmo to pošlou na adresu v Německu, snad prý někdy okolo 7.6., no a kámo to pošle mně domů.

geoRG77
Host
Host
Příspěvky: 81
Registrován: ned úno 03, 2008 1:10 pm

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od geoRG77 »

Gravis je v pohodě, napsal jsem tam a už jsem v pořadníku. Ozvou se mi, až budou vědet, kdy na mě vyjde řada.

Juramac: díky za tip :wink:

jakubroz

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od jakubroz »

Prosím Vás, jak se dá kontaktovat Gravis?
Už druhý den se tam snažím dovolat, ale pořád to nejde. Vsichni operátoři prý zaneprázdnění. Email jsem poslat 2x a také bez odpovědi.

V pátek bych tam chtěl jet, ale nereagují. Máte někdo nějakou zkušenost - kladnou s nima?

Případně na jaký jste volali telefon?

Diky

daknol
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 89
Registrován: čtv kvě 13, 2010 10:30 am

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od daknol »

V patek? Vzdyt to presunuli na 7.6. A me odepsali na mail, psal jsem jim anglicky a normalne mi odepsali ze to budou mit few weeks later. Takze je to na pytel....
iPhone 5 Black 64GB 6.1 - Evasi0n
iPad Mini Black 32GB WiFi + Cellular 6.1.2 - Evasi0n

jakubroz

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od jakubroz »

Tak už mi taky odpovedeli. Ale odpovidaji jenom na Berlinsky email, primo Norimberk nereaguje.

A prej ze nevedi, kolik jim toho prijde a rezervace nedělají.

thera
Host
Host
Příspěvky: 104
Registrován: stř pro 05, 2007 7:27 pm

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od thera »

Jinak Gravis dle webu posílá i do cz a sk (+ celé EU), platba přes PayPal, poštovné se platí navíc, pro soukr. osoby a neplátce mi to připadá jako elegantnější řešení, než jezdit po Norimberku. iPad u nich má záruku 1 rok.

PaNNy
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: čtv kvě 13, 2010 10:12 pm

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od PaNNy »

Tak jak je to s tím Gravisem teda? Napřed všichni říkají, že posílají jen na německý adresy, ale na jejich stránkach je tabulka zemí a ČR tam je taky, viz:

http://webstore.gravis.de/default.aspx? ... andkosten/

nebo

http://www.gravis.de/agb/versandkosten/

Tak jak je to?

Juramac

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od Juramac »

Co tam treba napsat a domluvit se primo s nimi ? :wink:

PaNNy
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: čtv kvě 13, 2010 10:12 pm

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od PaNNy »

Pravda, pravda :)

lukasm
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 201
Registrován: čtv lis 13, 2008 12:57 pm

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od lukasm »

Naskytla se mi možnost iPad 64GB 3G z Německa za 20t kč, myslíte že je to dobrá cena?
New iPad 4G 64GB, iPhone 5 64GB White

balda88
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 371
Registrován: ned srp 24, 2008 10:23 am

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od balda88 »

Ja si myslim, ze by to za to stalo. iPadu jsem se za mesic jeste nenabazil, ted me mrzi, ze jsem si nepockal na 3G
 iPhone 6S Plus 64GB Space Gray 9.2
 iPad Mini Retina 16GB White WiFi 9.2
 Macbook Pro 13 2.4GHz Intel Core i5 16GB ram 256GB SSD Intel HD Graphics 3000 512MB Mac OS X El Capitan 10.11.2

jakubroz

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od jakubroz »

Už Vám někomu napsali z Gravisu, že si pro něj můžete přijet? Minulý týden sem udělal rezervaci, dali mě na pořadník a zatím teda nic. Včera jsem tam volal, ale absolutně se tam pořád nedá dovolat. Tak nevím jak to s nima je no :(

Juramac

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od Juramac »

to bude asi tim, ze tech reservaci maji urcite X tisic, nejenom z Nemecka a ze byl navic prodej iPadu v Nemecku o tyden odlozeny. Chce to trpelivost.

kenny007

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od kenny007 »

dle posledního mejlu od Gravis,dnes odpo,by mela dodavka od Apple dorazit pristi tyden,ale vubec netusi o jake typy iPadu pujde a zda vubec Apple slibovany termin dodani dodrzi..... :?

BlaCKBloOD

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od BlaCKBloOD »

Skusali ste uz dakto aj cez tychto predajcov ? Celkom rozumna suma aj s dopravou. Treba potom este daco platit na colnici ? Dik za odpovede.

http://geizhals.at/eu/?cat=nb12&xf=525_Apple

kenny007

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od kenny007 »

Takže z Gravisu už iPady doma,včera došly v pořádku 2x 32Gb 3G,cena za postovne 24 euro,naprosta spokojenost.Zboží jsem objednával 29.5.

jakubroz

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od jakubroz »

Cože? :) Já už mam rezervaci od 21.5 -> několikrát poslána urgence, odpovědeli že zatím pořád nejsou. Tak to fakt nechápu...

kenny007

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od kenny007 »

tak to nevim chlape,ja tedy mel platbu predem,jedine,ze to by jsi mel jinak..........

jakubroz

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od jakubroz »

Já si pro něj chci přijet osobně -> což by měli i upřednostnit.

Drago
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 410
Registrován: pát črc 18, 2008 3:32 pm

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od Drago »

Hm, to znamena, ze napr. si objednam 16Gb WiFi only model z toho Gravisu, a zaplatim len 500? a nejake smiesne postovne 20-30?? Hm, to sa mi paci
iPhone 6 64GB Space Gray
MacBook Air 13" Mid 2013
iPad 2 32GB WiFi Black
iPhone 5 16GB Black (2013-2015)
iPhone 3G 8GB Black iOS 3.1.3 (2008-2013)
Obrázek

BlaCKBloOD

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od BlaCKBloOD »

Aj mne sa to paci take online nakupy, ale bohuzial nemaju stale na sklade, tak radsej nic neklikam. :)

Drago
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 410
Registrován: pát črc 18, 2008 3:32 pm

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od Drago »

Cakam, kym to niekto potvrdi, Juramac? =) alebo kenny
iPhone 6 64GB Space Gray
MacBook Air 13" Mid 2013
iPad 2 32GB WiFi Black
iPhone 5 16GB Black (2013-2015)
iPhone 3G 8GB Black iOS 3.1.3 (2008-2013)
Obrázek

rembaz

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od rembaz »

vcera som na kamoskynu andresu, kt. byva v nemecku, objednal 16GB wifi verziu priamo z apple store. Operator jej tvrdil, ze o tyzden ho ma doma, tak som zvedavy kedy pride.

na nemeckych forach pisu stale, ze je skoro vsade vypredany, tak uvidime co z toho bude:)

Juramac

Re: Jak koupit iPad v Nemecku

Příspěvek od Juramac »

Drago- a co chces potvrdit? Zkratka si ho musite v nemecku sehnat sami. Poradil jsem,kde a jak, dalsi uz musite kazdy sam. Jak vidite, jde to, i kdyz to mozna terminove skripe. Ale to je normalni, nejste zdaleka jedini, kdo jej chce... :)

Odpovědět