Koupíte si iPad 2?

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek

Koupíte si iPad 2?

Anketa končí za stř čer 01, 2011 4:26 pm

Ano, bude to muj prvni iPad.
87
43%
Ano, poridim si to,ikdyz uz mam iPad 1 Gen.
32
16%
Ne,zustanu u iPad 1 Gen.
33
16%
Ne,pockam si na iPad 3( pripadne na iPad 4/5/6..)
26
13%
Ne,je mi k nicemu.
26
13%
 
Celkem hlasů: 204

Legally Blond
Host
Host
Příspěvky: 135
Registrován: stř úno 06, 2008 2:16 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Legally Blond »

Maximus-CZ beru to tak že mám ipad doma cca 14 dnu kupoval jsem ho novej českej za 8 tis mám rád nové modely ale taky mám rád prašule a tak počítám a kalkuluju abych teď 14 dnů starej kus prodal za +- 7-8tis tak už zase připlácím dle mého názoru ranec, jó nevlastnit jedničku tak bych asi taky do starého nešel a vzal ho spíš v USA. Prostě se u mě rok ohřeje a jak psal Rony tak podpora ješte rok vydrží a pak poputuje k někomu v rodině.

rpodhr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 169
Registrován: úte črc 27, 2010 9:54 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od rpodhr »

Tak sice je to trošku mimo téma. Nekoupil jsem si dnes iPad 2 (logicky), ale šel jsem do první verze a právě jsem si ho přinesl domů. Nakonec i v OKAY Elektro podlehli slevám ;) No nic, jdu ho zaktivovat. Do 14 dnů ho můžu vrátit, tak si potom možná pořídím iPad 2...Každopádně mám radost..:)
iPhone 6 128gb, iPad Mini Retina 32gb, Apple Watch Sport (7/2015)<---iPhone 5 64gb<---iPad Mini<--- iPhone 4, 8 GB <--- iPhone 5 White (12/2012-ukradený)<---iPhone 4 (12/2010) <--- iPhone 3g (2008) <--- MDA Vario <--- xxx hloupých

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

eRiper píše:50:50 - iPad vs iPad 2

Pochody v hlavě proběhly a chci 16GB bělouše. Když už, tak už :good:
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

rpodhr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 169
Registrován: úte črc 27, 2010 9:54 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od rpodhr »

pokud se později rozhodnu jít do iP 2, bude to taky bílá, poprvé bych měl od Apple něco bílýho :D...
iPhone 6 128gb, iPad Mini Retina 32gb, Apple Watch Sport (7/2015)<---iPhone 5 64gb<---iPad Mini<--- iPhone 4, 8 GB <--- iPhone 5 White (12/2012-ukradený)<---iPhone 4 (12/2010) <--- iPhone 3g (2008) <--- MDA Vario <--- xxx hloupých

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Maximus-CZ »

Mě ta bílá pořád nějak netáhne, vždycky mi přišla černá taková elegantnější. Ale u iPadu... taky přemejšlím nad bílým :)
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

ScorpionSX
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 368
Registrován: stř říj 14, 2009 8:27 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od ScorpionSX »

Kúpim. Ale čo je najhoršie, tak najväčšie rozhodovanie je, či ísť do čiernej alebo bielej verzie! :D Kapacita asi 16GB, mne to bohate stačí aj teraz na iPhone, 3G neviem, príplatok sa mi zdá byť dosť vysoký, zvlášť keď väčšina miest kam by som iPad bral má WiFi.
    ObrázekObrázekObrázek

    Obrázek iPhone 4S 16GB White [iOS 6.1.2]
    Obrázek iPad (2012) WiFi 16GB White [iOS 6.1.2]

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."

7luke.com

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od 7luke.com »

Taky špekuluju, zda bilý 2 nebo černý 2 O:-) ach jej :-)

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Petrt »

Určitě černou verzi :-), zítra zkusím u Tmobila zjistit, zda jde aktivovat na dvě SIM jeden datovej tarif (a dělit se o FUP). V jednom ze zdejších threadů o iP2 někdo psal, že to Tmobile SK umožňuje...

PS: 3G v iPadu ani nepotřebuji (kdyžtak si ho nasdílím z telefonu), hlavní důvod je pro mě GPS přijímač.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Golf »

Petrt píše:PS: 3G v iPadu ani nepotřebuji (kdyžtak si ho nasdílím z telefonu), hlavní důvod je pro mě GPS přijímač.

Mám podobný názor, 3G verzi už kvůli GPS taky asi pořídím...
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Maximus-CZ »

No, když už pojedu podle GPSky, tak určitě né na iPadu, ale na mobilu, kde mám net taky... Já teda nehodlám platit takovou pálku jen abych mohl dál platit za to, že se budu připojovat do sítě.
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

Hnykda

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Hnykda »

To sem trochu nepochopil :D . Hned ta první věta, nemá tam být: "...kde mám GPS taky." ?
A dál platit za to, že se můžeš připojovat do sítě. No, nevím, ale pro mě je internet nepostradatelný a ty píšeš jak kdyby to bylo nějaké privilegium pro bohaté :D . Předpokládám žes to myslel tak, že ho budeš sdílet s telefonu :) . Ale pokud se pohybuješ a hodláš používat iPad v místech kde je Wi-fi a už máš telefon s GPS, je to jasné. Já osobně bych šel asi také do 3G verze, přeci jen u VF je to za 90 kč/měsíc a iPad bych měl stále u sebe. Nějak by mě nebavilo vždycky nejdřív nahodit tethering na iP, pak na iPadu a až pak mít možnost se připojit. I když s novým iOS 4.3 by to už neměl být takový problém ;) . Bohužel s 4.3 končí podpora 3G a tím pádem přicházím o tuto možnost. Mít 4G tak určitě Wifi verze...
Naposledy upravil(a) Hnykda dne ned bře 06, 2011 6:25 pm, celkem upraveno 1 x.

Petrt
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1573
Registrován: ned srp 24, 2008 12:45 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Petrt »

Byl jsem dnes u Tmobila a ptal se na možnost mít dvě SIMkarty se sdíleným datovým paušálem. Nevím zda mě prodavač pochopil správně, ale tuto možnost mi potvrdil. Dle něj (a řešení které zmínil) bych "nemohl" být na obou SIM kartách současně (mohl, ale mohlo by to způsobovat chyby) + tento "bonus" stojí jednorázově 480Kč a měsíčně 100Kč. Pokud není nic "lepšího", tak na SIM v iPadu2 mohu zapomenout.

Maximus-CZ: tu GPS beru jako příjemný bonus, jehož využití si umím občas představit. Rozhodně nepočítám mít v osobáku 10" navigaci na skle :-). Sám si ale přiznám, že investice 2,5k do této "fičury" je dost.
iPhone 13 Pro Watch s4 Silver SS MacMini 2018 iPad Air 4th TV 4K

Hnykda

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Hnykda »

OT: Tak to u Vodafone máš možnost mít nulový tarif za volání/sms a mít jen internet (ať už na den, na stálo, neomezený...). Ten základní se službou po svém (vyúčt. ti chodí jen na mail a máš zpoplatněné spojení s operátorem, ale zase máš 10% slevu na veškerý ceny) vychází na 160 kč. Vydají ti novou SIM, jakoby druhé tel. číslo pod stejným zákaznickým účtem. a tu si dáš do iP :) . Opět se ukazuje co je TM za operátora (proto je pro mě nepochopitelné že má nejvíce zákazníků i tržeb...)

Edit: Tak dle Luke7 to jde dokonce i jednoduše jako dvojsim! A to zcela zdarma :)
Naposledy upravil(a) Hnykda dne ned bře 06, 2011 6:54 pm, celkem upraveno 2 x.

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Maximus-CZ »

T-Mobile má nejvíc zákazníků i tržeb protože Pegas byl lepší než eurotel, když se tu oběvili a lidi neradi mění číslo....

Jinak u VF je internet v mobilu 150MB/měsíc za 90 korun? Ach jo... Tak já odejdu od T-Debila kůli netu k O2 a teď zjistím, že u VF bych to měl ještě levnější (platím 160Kč/měsíc za 150 mega) ... Osobně mi přijde 150 Mega dost málo za peníze, na kterých startuje pevnej internet (samo bez limitu) v těch nejpomalejších rychlostech... Než abych stahoval 800KB/s pár minut za měsíc, radši bych nějakejch 20 KB/s ale furt, bez limitu...

Jinak k mému poslednímu příspěvku... Myslím to tak, že když si připlatím X tisíc, tak budu moct se připojovat na net za dalších X tisíc ročně, což je pro mě zbytečný výdaj... Raději ušetřím jednorázově při nákupu a ještě tím ušetřím i do budoucna...A když už bych nutně potřeboval net, tak tethering z iP... (u čtyřky by to neměl být problém)
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

Hnykda

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Hnykda »

OT: Za 89 kč je se studentskou slevou - 50% (do 26 let), takže normálně stojí 160 kč s FUP 150MB. Pak je tam za 300 kč s FUP 500 MB.
Vodafone má navíc nejlepší pokrytí 3G, a to i když se TM a O2 dali dohromady (šupáci, mohli se taky spojit všichni když už). Ovšem pár lidí si stěžuje na rychlost (osobně jsem nic nezpozoroval).
Naposledy upravil(a) Hnykda dne ned bře 06, 2011 6:24 pm, celkem upraveno 1 x.

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Golf »

Maximus-CZ píše:No, když už pojedu podle GPSky, tak určitě né na iPadu, ale na mobilu, kde mám net taky... Já teda nehodlám platit takovou pálku jen abych mohl dál platit za to, že se budu připojovat do sítě.

A kdo tady mluví zrovna o navigaci? Asi sis nikdy nevšimnul, že čím dál víc aplikací se ptá, zda může určit tvou polohu... Pokud ne, tak si otevři nastavení a podívej se, kolik aplikací s GPS spolupracuje:
Obrázek
... další cca tři/čtyři stránky následují. O tom připojení do sítě se už zmínil Hnykda. 3G modul nemusím přeci nutně používat, když se 80% času pohybuji na wifi... Je to tvá volba, tak si plať za co uznáš ty za vhodné.

Mimochodem, cena je taková, že ten rozdíl mezi wifi a 3G verzí je pro soudně uvažujícího člověka až ne tolik zajímavý, pokud na to mám. A těch, co tady teď spekulují a nebo spekulovalo (a ještě i budou spekulovat) je už teď dost, zaplácnout si BT GPS modulem mi nepřijde zrovna šikovné, když už jsem šetřil... A do budoucna se priority mohou změnit, je to krátkozraké, mysli si o tom co chceš a nenuť to ostatním. Když na to přijde, tak klidně těch pár tisíc ročně za připojení navíc dám, je to jenom a jedině má volba.

OT: jestli byl Paegas lepší než Eurotel bych si dovolil s úspěchem pochybovat, pár let jsem se mobily a aktivacemi živil, má averze z té doby vůči němu je taková, že i kdyby to dával za polovičku, tak jejich zákazníkem nikdy nebudu. Firma pro kterou dělám, tak i naprosto bez mého názoru na věc po půl roce od tohoto packala utekla, děs běs. Ale každý z operátorů má prostě své mouchy.
Hnykda > a kde jsi vzal to, že Vodafone má nejlepší pokrytí 3G?
A o tomhle tohle vlákno vůbec není, nechápu proč to sem vůbec taháte. Takže bych to tady dál neventiloval :beer:
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

7luke.com

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od 7luke.com »

T-Mobile těžce nemusím !!! A to už jsem jako student na SŠ dával Eurotelu přes 3000.

To, co Ti v T-Mobile nabídli za 480 jednorázově + 100 měsíčně, to mi teď dal Vodafone úplně úplně zadarmo = Vodafone dvojSIMka. Na obou SIM je stejné číslo, stejné služby (banking jen na jedné) - ale vždy musí být jedna vypnutá a jedna zapnutá. Je to třeba řešení pro autotelefon + normální mobil. Já si jednu vyřezal na micro a druhou mám standard.

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Carabei »

Bez iPadu 1 jsem vydržel, na dvojku je našetřeno, tak už jde jen o to jestli černej nebo bílej a zda 3G či ne(cena odpovídá uskromnění se o jedno pivo týdně po dva roky :D ), využít to sice nemusím, ale asi lepší mít a nepotřebovat než nemít a potřebovat.
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Barberry.pha »

S ohlednutim na to ze v ip4 bude od fw 4.3 wifi hot spot bych si uz ipad s 3G ja osobne nekoupil,idyz u jednicky jsem nemohl jinak a bez toho mi to prislo nevyuzitelny, ale kdyz vezmu jake jsou u nas moznosti s mobilnim internem a to ze v ip si uz jedenm docela slusny platim tak platit jeste jeden kdyby nahodou mi prijde zbytecny, takze jsem pak stejnem misto prehazovani karet to na netu radeji nasel na ip a ipad mimo wifi slouzil vyhradne nahrani. Teda pokud ho nechces vyuzivat jako navigaci v aute :) tam potom 3G verze ano :)

Jinak o ipadu 2 jsem taky uvazoval, ale kdyz jsem videl jak "krasne" spadly ceny ipadu 1 tak se mi nechce doplacet tolik, byt bych prodaval 3G verzi a kupoval only wifi, takze si jednicku asi necham a pockam si pripadne az na dalsi verzi ... Jinak nejvetsi problem bych pri rozhodovani mel taky jestli cerny nebo bily ale to bych asi vyresil az osobnim porovnanim :)
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Filip Kruzliak

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Filip Kruzliak »

urcite kupim. :)

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Maximus-CZ »

Golf:
Nikdy jsem to nikomu nenutil, jen jsem říkal svůj názor:)
A s tou polohou to samozřejmě vím, jen jsem narážel na to, že WiFi only "prý" nemá GPS (nejsem si jist) a pro mě osobně je GPS v iPadu naprd, když už jí mám v iP:)

Hnykda: To zní hezky. Nevíš ještě, jestli se ta studentská sleva (50%) nechá uplatnit i na ten internet za 300? Teď platím 160 za 150MB, kdybych platil 150 za 500 mega, byl bych spokojenější:)
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

Křeček

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Křeček »

Pouze 3G model má GPS. Každopádně, na iPhonu mi GPS využívá jen TomTom a Mapy, foťák a pod. mám "zakázane".

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Golf »

Jenom možná v kostce nevýhody či zádrhele u verze bez 3G, pro toho kdo se ještě nerozhodl (nebo stále váhá co zvolit).
Zdroj:[url=http://www.[BULVAR: odkazujte na jiné zdroje].eu/2011/03/08/koupit-ipad-2-bez-3g-ano-ale/]LetemSvětemApplem[/url]

Po představení iOS 4.3 a především funkce Personal Hotspot se majitelé iPhonů 4 a zároveň zájemci o iPad začali tázat, zda není zbytečné kupovat iPad v 3G verzi a ušetřit úspory koupí wifi verze. Na první pohled z toho plynou jen samé výhody. Například nemusíte platit dva datové paušály (za iPhone a za iPad) a internet můžete sdílet jen z iPhonu. Tento způsob má ale i své mouchy.

GPS
Navigační čip GPS má v sobě jen 3G iPad. I když svou polohu můžete zjistit i pomocí wifi iPadu, nikdy nebude tak přesná jako s použitím GPS. I když můžete namítnout, že s iPhonem v kapse GPS v iPadu nepotřebujete, prohlížení map na velké obrazovce má přece jen něco do sebe. Navíc i na iPadu se najdou služby, které pro svou funkčnost vyžadují určení polohy.

Výdrž
Nový tablet iPad 2 dokáže na 3G síti surfovat až 9 hodin, iPhone 4 dosahuje výdrže jen 5 hodin. I když si s sebou můžete vzít nabíječku, nikdy nemáte jistotu, že tam kam míříte je zdroj elektřiny. Navíc budete muset nabíjet dvě zařízení najednou, což si vyžádá sbalení rovnou dvou nabíječek. A to už tak pohodlné není. Takže: na krátkou cestu sdílení přes iPhone stačí, na delší pobyt nikoliv.

Flexibilita
Pokud váš iPad neobsahuje 3G modul, je zcela závislý na vašem iPhonu. Pokud se vám iPhone vybije, stane se z iPadu internetově chromé zařízení, na kterém si můžete maximálně zahrát hru nebo spustit film. Ačkoliv je free wifi v USA na každém rohu, u nás tomu tak není a najít zde zdarma dostupnou wifi je úkol pro detektiva i ve větším městě.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od ls8 »

Kdo ještě váhá, toho přesvědčí Stevův song:


Zobrazit video na http://youtu.be/O3aHCZqUvfo
Kód do fóra: [youtube]O3aHCZqUvfo[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Lincoln Six Echo
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3739
Registrován: pát čer 25, 2010 8:53 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Lincoln Six Echo »

Já už byl rozhodnutý pro bílý 16GB, málem jsem si ho už předobjednal, ale pak jsem dostal nabídku na 16GB Wi-Fi, 4x nabíjený, koupený v lednu v Datartu, kožené pouzdro Prestigio. To vše za 7000 Kč... no neberte to :pardon:
  • iPhone 6s
  • Mac mini (Late 2012) | MacBook Pro (Early 2015)
  • AirPort Extreme 5th gen

pe.kova
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1935
Registrován: sob lis 24, 2007 10:29 am

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od pe.kova »

vyšel GarageBand
a iMovie(jen pro iPad 2)
Můžete to někdo na své "jedničce" vyzkoušet? Mnohým to pomůže k rozhodování
Pokud něco potřebujete, zkuste nejdříve použít funkci hledat 8).
iPhone 4 4ever (NOW Available)

Morte
Host
Host
Příspěvky: 61
Registrován: sob kvě 03, 2008 8:45 am

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Morte »

16gb wifi zatim teda nevim jestli cerny nebo bily.Doufam ze jich bude hned od zacatku dostatek aby se na me dostalo

JackieTran
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 4440
Registrován: sob lis 22, 2008 9:25 am

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od JackieTran »

:D
Obrázek

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Golf »

JackieTran, pe.kova > OT: trochu (dost) jsem nepochopil ani u jednoho umístění/výběr vlákna pro vaše příspěvky...

například:
viewtopic.php?f=123&t=41518
viewtopic.php?p=388166#p388166
Naposledy upravil(a) Golf dne pát bře 11, 2011 11:41 am, celkem upraveno 1 x.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od vbruno »

Macrumors.com
BestBuy has posted a FAQ about their iPad 2 sales. BestBuy will not be offering online sales at launch. They will implement a "ticket system" at their retail stores. Tickets will be handed out at 4:30 PM local time on March 11th. These tickets will be used to get an iPad 2. Presumably they will be giving out only as many tickets as they have iPad 2s, so you won't needlessly wait in line if stock runs out.

BestBuy also says that only BestBuy Stores with "Apple Areas" are going to be carrying the 3G models, so that is something to consider if you are interested in the 3G model. Several readers have also noted that their BestBuy's are limiting customers to one iPad 2 per customer. We've heard mixed reports but many Best Buy stores seem to be getting ~100 different models of the iPad 2 in stock for launch day.


Zdroj:
http://www.macrumors.com/2011/03/10/buying-an-ipad-2-on-launch-day/

Prosímvás, netušíte co chce básník říci těmi "Apple Areas"? Posílám dnes bratránka do BestBuy a chci 3G.
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

KaoluNuKain
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 192
Registrován: pát črc 31, 2009 7:48 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od KaoluNuKain »

Jaj, 32GB cerna verze. Moc uz me lakal iPad prvni generace ale rekl sem si, ze pockam na dalsi generaci jako pri rozhodovani 3g vs 3gs. Cena bez dph je pro me lakava, ted doma jeste premyslime o MB Air. Asi vezmeme oba dva pristroje a srazime si to o dph :-)
/// BMW iPhone, Apple Watch, iPad, iPod, MacBook Pro, Magic Mouse, Time Capsule

Peteer
Host
Host
Příspěvky: 122
Registrován: pát srp 22, 2008 3:08 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Peteer »

Dotaz ohledně propojení. Když bych pořizoval (ať už iPOD 1/2), pořizoval bych WIFI verzi. Doma WIFI mám i na zahradě a na cesty mám iPHONE 4.
Teď slibovaná otázka - jak budu sdílet 3G z mého iPHONE 4(FW myslím 4.2) s iPADem. Můžu přes WIFI nebo tedy jen pomocí kabelu?
A od verze 4.3 to půjde už pomocí WIFI?Díky moc za radu, je to pro mě docela zásadní
iPhone 6S plus NO JB
IPad AIR 2

Moonlight
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 354
Registrován: pát pro 21, 2007 4:07 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Moonlight »

Od 4.3 cez wifi.
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g

Alwer

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Alwer »

Já si před týdnem koupi iPad1 za 7000Kč, kompletní balení a s tím orig. pouzdrem od Apple-Myslím, že je to super cena.
Chci ho používat hlavně ve škole na psaní, surfování a nějaký to hraní. Takže pro mě dávat o 5 tisíc více za iPad 2 by bylo zbytečné. Moje požadavky splňuje, jsem spokojený.
Jeden z nejhlavnějších faktorů proč jsem si koupil iPad je výdrž. Tahat nbook a ješte zdroj byla fakt otrava.

Odesláno z iPadu.

Peteer
Host
Host
Příspěvky: 122
Registrován: pát srp 22, 2008 3:08 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Peteer »

smím se zeptat kde si ho sehnal za 7000 tis.???To byl bazar?
iPhone 6S plus NO JB
IPad AIR 2

Alwer

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Alwer »

Z Aukra, osobní převzetí.
Jinak je 4 měsíce starý, ale je jak kdybych ho právě vybalil.
OT

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od Slimák »

Tak mi to nedalo, chuť je veliká :) Dnes jsem dal nabídku k prodeji iPad 32GB 3G. :crazy:
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

KaoluNuKain
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 192
Registrován: pát črc 31, 2009 7:48 pm

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od KaoluNuKain »

Dnes sem ho "předobjednal" u Alzy (32 - WiFi), tak uvidíme jak to ještě pujde cenově.. :-)
/// BMW iPhone, Apple Watch, iPad, iPod, MacBook Pro, Magic Mouse, Time Capsule

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19680
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od rony »

[edit=RONY]Precitajte si ako znie tema :-)[/edit]
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

petrE70
Host
Host
Příspěvky: 112
Registrován: pon lis 22, 2010 9:01 pm

Koupíte si iPad 2?

Příspěvek od petrE70 »

Ano.

Odpovědět