[Príslušenstvo iPad] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
7luke.com

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od 7luke.com »

Perfektní perfektní pouzdro BELKIN. Na iPad 2 sedí jako zadnice na hrnec :D

Zavírání špagátem (jako některé mezinárodní obálky), vnitřek nádherně jemňoučký (jemňoučké příjemné husté chloupky) jako malý králíček, vnější provedení bytelné a příjemné do ruky. Spokojenost maximální.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

IPeIPa

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od IPeIPa »

Kdyby jste nekdo kupoval delal obejdnavku u Artwizzu rád se připojim.

Jinak nevíte někdo kde v Praze sehnat folii na zada? U Zaggu uz mam dva tydny objednany IS a stale ma moje objednavka status: in process

@Petrt: taky se mi na zádech tvoří škrábance, dva jsem měl už hodinu po vybalování a to na neho taky dávám pozor , ty záda na škrábance prostě trpí

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od Carabei »

10" brašny má pěkný crumpler, já kupoval 13" abych mohl tahat i papíry a max spokojenost, model elastic lady.
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

Cerda
Host
Host
Příspěvky: 20
Registrován: pon čer 30, 2008 8:00 pm

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od Cerda »

GOLLA Tarif - kupoval jsem na iPad 1, nyni pouzivam na 2jku. Sedi perfektne a je dostatek mista pro ostatni zalezitosti (klice, doklady...)

http://www.alza.cz/golla-tarif-11-6-cerna-d160974.htm

jancura

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od jancura »

Tak ja mám svoj iPad babka mu užila odolne puzdro no a je to super a nič má to nestalo takze odporúčam môžete si ho spraviť sami a zaplatíte iba za latku tak max. 8?

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od Slimák »

Cerda: díky Ti, GOLLA bude přesně to co potřebuji. Má to pohodlný popruh přes rameno? Jaké máš podrobnější zkušenosti? Nevyklá se tam iPad 2? Vypadá to, že by se mi tam peněženka, cigárka, mobil vměstnali. :) Díky.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

fantozzi
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: úte čer 17, 2008 3:05 pm

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od fantozzi »

Slimák píše:Nakonec nejspíš budu shánět nějakou malou brašnu (taštičku) přes rameno, kam bych do jedné přihrádky hodil iPad a do ostatních peněženku, klíče, mobil a cigára. Prostě něco na výlet/procházku/do města. Nemáte někdo nějaký dobrý tip?

petrt: to sakra zamrzí :cry:

Co tento COTEetCIEL, tuto znacku prodava iStyle (ale nevim jestli maji v nabidce konkretne tento typ).

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od Slimák »

Díky za tip, ale víc se mi zamlouvá ta GOLLA. Působí na mě trochu robustněji a subjektivně dle obrázků dám do toho víc.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19682
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Golla Tarif

Příspěvek od rony »

Slimák píše:Cerda: díky Ti, GOLLA bude přesně to co potřebuji. Má to pohodlný popruh přes rameno? Jaké máš podrobnější zkušenosti? Nevyklá se tam iPad 2? Vypadá to, že by se mi tam peněženka, cigárka, mobil vměstnali. :) Díky.


ja mam tiez ciernu Gollu. Ma oranzove vnutro a pri hrabani sa v nej mas pocit ako amatersky gynekolog :-) Popruh je siroky a urcite dobry.

Nemoze sa tam iPad viklat, kedze je zvnutra vypolstrovana ako som uz pisal, skoro gynekologicke pracovne prostredie :)

Rozhodne sa tam vojde okrem ipadu aj klavesnica, ja som tammal naraz aj Galaxy Tab :) nabijacky, dva mobily, penazenka, dalsie nezmysly, kable, sluchatka.

Nenosim ju denne, kedze do exterieru ipad skoro nenosim. Ak je vonku, tak ju mam v aute vzadu a beriem to so sebou vsetko.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Golla Tarif

Příspěvek od Slimák »

Rony, díky za zkušenosti. Myslím, že to je jasná volba. Ta brašna co postoval fantozzi příjde na jednou tolik a efektivita bude +/- stejná. Líbí se vzhled i praktičnost. Vidím to tak, že na záda půjde akorád folie od Zaggu.

Smart Cover kupovat nebudu, dle zkušeností ostatních mám pocit, že jsou to vyhozené peníze. Na přenášení to stejně není, u některých to dělá tři čmouhy, další majitelé si stěžují na pouštění barvy, magnet může při neopatrnosti poškrábat tělo, když vyndám z brašny iPad, zase jako máčo bych manipuloval se smart coverem, dle mého názoru se hodí akorád do interiéru.

Rony: můžeš do té brašny strčit iPada, hodit tam peněženku, mobil a nějaké drobnosti a pořídit pár fotek? Díky
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

fantozzi
Host
Host
Příspěvky: 94
Registrován: úte čer 17, 2008 3:05 pm

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od fantozzi »

jmenujiseja píše:to: fantozzi, slimák
U nás to natrhu nemaj, budete to u němců kupovat? Nekoupíme to najednou, abysme ušetřili na poštovném, mám u nich zájem o todle :

http://www.artwizz.de/product_info.php? ... &artID=326

Konkretne Tebou vybrane pouzdro jsem v nabidce iStyle nevidel, ale jinak produkty Artwizz maji Neoprene Sleeve Neo Pouch SeeJAcket Leather

Jeste speck dela zajimave pouzdra (napr. takovy "SmartCover" s ochranou zad).

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19682
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Golla Tarif

Příspěvek od rony »

Slimák píše:Rony: můžeš do té brašny strčit iPada, hodit tam peněženku, mobil a nějaké drobnosti a pořídit pár fotek? Díky


mozem ale pride to zajedno, ona je silne polstrovana, takze rozdiel nevidiet :) preto som pisal o tej gynekologii :)

vyzera to stale rovnako ci v nej nieco je alebo nie :)

predne vrecko je na veci, ktore su gulatejsie, zadne je na ploche veci. Vnutri je jedno zipsovane - asi na veci, ktore casto nevyberas alebo chces ochranit pred ukradnutim.

Penazenku mam obvykle v hlavnom priestore, cigarety asi do predneho. Osobne by som si kupil na ipad2 aj ten magneticky kryt, asi by to bola idealna kombinacia.

Je to stavane na hrube netbooky...

http://www.lazygamer.net/forum/topic/ip ... olla-tarif
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

7luke.com

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od 7luke.com »

Smartcover v praxi mě taky moc nebere :-( wow efekt z keynote ohledně krytu pomalu ochladl :-( Kdybych nosil více věcí s iPadem, tak je ta GOLLA opravdu moc pěkná. Zatím jsem si stačil s tou "obálkou" od BELKINU, ale GOLLA by byl další favorit :)

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od Slimák »

GOLLA brašnu už mám objednanou za pěkných 757 Kč. Jen doufám, že když tam nacpu peněženku, mobil a cigára, tak brašna nenaboptná a nebudou se tyhle menší věci na sebe mačkat. Mám právě z pár brašnami nemilou zkušenost, že uvnitř je tak těsno, že při vložení peněženky nebo cigaret to udělá nepěkný boule.

EDIT: a nejhorší je, když se např. peněženka tlačí na cigára a udělá z nich placky :crazy:

Možná časem koupím Smart Cover, ale cena za černou koženou variantu mi příjde zbytečně vysoká v poměru cena/výkon, takže bude stačit ta levnější varianta. Alespoň na čumendu.

7luke.com: každý máme jiný vkus, mě ty dvě kolečka tam kazí vzhled :twisted:

Když už jsme u těch brašen, nesetkal se někdo s brašnou (přes rameno), do které by se vešlo výše vepsané + zrcadlovka Nikon D300 s jedním objektivem? To už asi chci moc :friends:


EDIT2:
našel jsem :Yahoo!:
http://www.bhphotovideo.com/c/product/7 ... s_Bag.html
http://www.bhphotovideo.com/c/product/7 ... _iPad.html
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

jmenujiseja
Host
Host
Příspěvky: 88
Registrován: úte úno 22, 2011 12:48 pm

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od jmenujiseja »

diskuze o kabelkách?
Nic proti ale :lol:

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od Carabei »

OT: jmenujiseja: I muži mají své dny :D
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od Slimák »

Ale děcka :P , takovéhle názory jsem měl před 10 lety :crazy:
Mám pocit, že nevypadají nijak žensky...
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Martin J
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 162
Registrován: sob led 01, 2011 11:14 am

[Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od Martin J »

Skús pozrieť výrobky Löwepro. Majú široký sortiment práve pre fotografov. A k tým kabelkám. V živote som žiadnu nemal. Až ked som si kúpil iPad , nutne k nemu prišla "Kabelka". Notebookové tašky sa mi zdali privelké..., používam totiž MacBook Pro 17'....


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
iPhone 5S 32GB + iPad Air 128GB + iPod nano 5g 8GB + iPod Classic 80GB
MacBook pro 17' + iMac 21' + MacBook Air

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19682
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Golla Tarif

Příspěvek od rony »

Slimák píše:uvnitř je tak těsno, že při vložení peněženky nebo cigaret to udělá nepěkný boule.


Když už jsme u těch brašen, nesetkal se někdo s brašnou (přes rameno), do které by se vešlo výše vepsané + zrcadlovka Nikon D300 s jedním objektivem? To už asi chci moc :friends:


nie, penazenku das dnu alebo ak je tenka, tak do zadneho a cigarety do predneho vrecka.

kombinacku pre zrkadlovku som nasiel na ebay ale prisla mi divna aj ked zaujimave, bola to taka spajacia taska, kde obal na zrkadlovku bol pripojeny k taske s ipadom. bola isty cas moj favorit aj ked zrkadlovku nemam.

Tasky som pozeral niekolko mesiacov a velmi som chcel nieco solidne, bez suchych zipsov a bez toho, aby sa rozpadla po mesiaci, bez "cinskych" materialov (rozne tie penove neopreny a podobne nezmysly).
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

frantod
Host
Host
Příspěvky: 87
Registrován: pon lis 22, 2010 2:21 pm

Golla Tarif

Příspěvek od frantod »

OT: Rony, použivaš stále tašku golla? Stále spokojnosť? Dosť nad ňou uvažujem...
* iPhone 5s Black 16Gb, iOS 8.1.1
* iPhone 4 Black 16Gb, iOS 6
* iPhone 4 Black 16Gb, iOS 7 /chyba, už by som neupgradoval :(
* iPad 16Gb Wi-Fi, iOS 4.2.1,
* iPad Mini 16Gb Wi-Fi, iOS 7
* iMac
* Macbook Air 2013

macodk3
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1583
Registrován: úte pro 15, 2009 4:45 pm

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od macodk3 »

Rozmýšlam nad tímto...dobrá cena, držal som ho naživo a je celkom lahký...príjemná hmota!
EDIT: 19.99?
Obrázek
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19682
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Golla Tarif

Příspěvek od rony »

frantod píše:OT: Rony, použivaš stále tašku golla? Stále spokojnosť? Dosť nad ňou uvažujem...


takto: denne nie. iPad mam večne doma. Príležitostne s tým idem do práce, keď cestujem na viac dní, tak s touto taškou, ako som písal, pri vystúpení z auta nechcem nechať techniku v ňom, tak všetko drahšie mám so sebou: ipad, iphone, iphone, kompakt atd. Myslím si, že je praktická do momentu kedy by si chcel nosiť ešte nejakých pár objemnejších veci (hrubšie skripta, knižka a pod.) s tými by si už mohol mať problém. Ale ak pracuješ a náhodou vláčiš aj iPad, tak ti to bude stačiť. Vtedy fakt potrebuješ len pár nezmyslov.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od mrzic »

OT: malý tip na příslušenství. K iPadu 2 dostanete v ceně ještě jeden včetně klávesnic, k tomu iPod Touch a mac mini. Jako bonus pak celé auto. :) Vše v ceně kolem 11,5 mil Kč
http://auto.idnes.cz/nejrychlejsi-tryskokancelar-umi-padit-az-350-kilometru-za-hodinu-pwy-/ak_aktual.aspx?c=A110329_135922_ak_aktual_ada
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

elka
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 698
Registrován: sob lis 10, 2007 12:39 am

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od elka »

Právě jsem si objednal z DealExtreme tenhle obal/stojanek. nemáte s ním někdo zkušenosti? Provedení, kvalita, atd.?

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Golla Tarif

Příspěvek od Slimák »

Nakonec jsem Smart Cover zakoupil v šedé variantě, protože jsem si všimnul, že už mám na displayi mnoho vlasových škrábanců a to mám iPad 2 teprve týden. U jedničky jsem neměl jediný škrábanec po 3 měsících.

GOLLA mi včera dorazila. Musím říci, že ve skutečnosti vypadá mnohem lépe, než soudě dle obrázků. Funkčnost/praktičnost je výborná, polstrování solidní. Vnější povrch je také přijemný, hlavně půjde snáze otírat od prachu a špíny. V případě vložení iPadu je tam ještě mnoho místa na další kravinky. Jsem naprosto spokojen, protože za cenu 757 Kč s DPH silně předčila mé očekávání :friends:

Rony: díky za doporučení :good:

Dnes jsem ještě nalepoval folii ZAGG Invisible Shield na zadní část iPadu, bohužel při nalepování jsem si všimnul, že mi poslali variantu, která je určena pouze pro Wifi verzi a tak zakrývá slot pro SIM. Již jsem kontaktoval obchodníka, omluvil se, že nastal problém s dodávkou a do 14 dní mi zašle korektní zadní část.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Jeronimo
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 60
Registrován: pát říj 31, 2008 2:42 am

Golla Tarif

Příspěvek od Jeronimo »

Slimák píše:GOLLA mi včera dorazila. Musím říci, že ve skutečnosti vypadá mnohem lépe, než soudě dle obrázků. Funkčnost/praktičnost je výborná, polstrování solidní. Vnější povrch je také přijemný, hlavně půjde snáze otírat od prachu a špíny.

Včera jsem shodou okolností tuhle brašnu viděl u kamaráda, který ji už nějakou dobu nosí, ale až včera jsem si všiml, že je tenhle typ. Podobným způsobem ji si chválil taky, ale tvrdil, že ji sehnal za vyšší cenu.
Prý se do ní vejde i 12" netbook, i když je na ní oficiálně nálepka 11,6".

Kde jsi ji prosímtě objednával?

iPhone SE 64GB (iOS 10.3.2)
iPad 2 32GB (iOS 9.3.1 ...předtím iOS 7.1)
Watch Series 2 (OS 3.2.2)
iPhone 4 16GB (iOS 7.1.2)
iPhone 3G 8GB (iOS 4.2.1)

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Golla Tarif

Příspěvek od Slimák »

GOLLA brašnu jsem koupil za udávanou cenu na Alze.
http://www.alza.cz/golla-tarif-11-6-cerna-d160974.htm

Nakonec jsem Smart Cover zakoupil v šedé variantě, protože jsem si všimnul, že už mám na displayi mnoho vlasových škrábanců a to mám iPad 2 teprve týden. U jedničky jsem neměl jediný škrábanec po 3 měsících.

Máte někdo podobné zkušenosti či nějaké škrábance na displayi?
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

payin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 208
Registrován: stř bře 23, 2011 8:16 pm

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od payin »

OT: Slimák musím se smát nemyslím to špatně, ale ty to bereš tak, že iPad není pro tebe, ale ty pro iPad se něho tak staráš :D dej ho do neoprenu pak do tanku a nechej ho tam. Stama se ti určitě nepoškrabe a nic se s ním nestane ;) diť je to spotřební zboží chápem, že to není levná záležitost, ale až takhle se o to starat :ROFL:
iP5 64GB ● iP4 16GB ● iPad mini 64GB cellular ● MB Air 13' ● iMac 21' ● Apple TV 3 ● Time Capsule 2TB ● Airport Express

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19682
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

OT

Příspěvek od rony »

payin: toto nerozhoduj za inych. Ak sa niekto rozhodne, ze veci, do ktorych investoval bude chranit, tak na tom nie je nic zle ani ked sa tu rozpucis od toho ake je to spotrebne zbozi. Napriek tomu su tu ludia, ktori si davaju pozor, aby housku nepolozili na zapraseny stol a nehrabali sa medzi houskami holymi rukami atd. atd. a su tu aj ludia, ktori zdvihnu housku zo zeme, proforma "oprasia" a zjedia.

to iste plati aj pre ochranu mobilnych pristrojov. Kazdy ma svoju predstavu. Je to podobna situacia ako zberatelia. Ma svoju zbierku papierikov pre teba a pre neho je to mimoriadna vzacnost. Hodnoty ma kazdy inde a rozhodne sa neoplati znevazovat ich vyhlaseniami ako ty.

Ja mam rovnako NIEKTORE veci radsej ako ine, spravam sa k nim setrnejsie ako ini ludia. Naopak mam zasa veci, ktore nesetrim. A uz vobec neplati, co naznacujes, ze ak niekto nastokne mobil do obalu, ze tym padom je sluhom tomu mobilu. To je hlupost. Ak by to platilo, potom sluhom si aj ty, lebo to spotrebne zbozi si kupujes (a z povahy spotreby aj velmi casto), takze si mu podriadeny rovnakou mierou.

[mod=RONY]rony, si tu offtopic, este raz a dam ti varovanie!!! Ako modovi ti to nemusim pripominat!!! Ci ano?[/mod]
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od Slimák »

Payin: v pohodě :crazy: Myslím, že Rony to vystihl celkem jasně. Otázku ochrany iPadu 1 jsem moc neřešil, tam vše pokryl originální kryt a stejně jsem ho kosmeticky pokřtil, ale u dvojky se tomu chci alespoň v teoretické formě vyvarovat a předejít tomu, což se mi z poloviny nepodařilo, protože zatím zaslepuju již vzniklé problémy, např. už mám škrábance na displayi = koupím Smart Cover...(měl jsem ho koupit hned)

Už mi dorazil AV HDMI adapter, tak dnes ho pořádně prubnu :)
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od Carabei »

Tak se smartcoverem by snad další škrábance přibýt neměly, teď jsem zkoumal displej a žádný škrábanec nemůžu najít. Btw pražští APR začínají konečně dostávat aspoň nějaké to příslušenství pro iPad2.
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

spinmaster

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od spinmaster »

takze uz som mal cas a pofotil som stojany a folie, zatial davam jeden stojan
objednaval som to z dealextreme, prislo to asi za 14 dni, krabica uplne na sracky, nastastie stojanu nic nebolo.. v krabici je stojan a usb kabel do stojanu ktory sluzi na nabijanie
ked sa nabija tak to plexisklo svieti na modro co dost v noci vadi takze to na nabijanie nepouzivam
konektor na nabijanie sa da posuvat tak ked sa da do zadnej polohy tak nezavadzia a iPad moze by v stojane na sirku alebo na vysku
teraz pride zla sprava, iPad sa neda pouzivat pokial je v tom stojane, pouzivat v tom zmysle ze kazde tuknutie iPad rozknise pretoze stojan vazi asi 2 gramy (neviem presne ale je velmi lahky) takze o nejakej stabilite sa neda hovorit
teda nie ze by sa hybal cely stojan, drzi dobre ale to rameno na ktorom je ipad je nestabilne pretoze cele je to vyrobene z plastu a mam pocit ze tej najhorsej kvality
osobne ho pouzivam len na nocnom stoliku na pozeranie
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek
.
Obrázek

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od Metalgirl »

Včera jsem se na něj zrovna dívala. Jak je na tom ten konektor toho stojanu? Jde tam iPad vložit lehce nebo je ten konektor širší než dock konektor iPadu a jde to tam vkládat hrubou silou?
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

spinmaster

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od spinmaster »

konektor je v pohode, ide tam velmi lahko, v tom problem nevidim, ale ked je v stojane tak sa NEDA synchronizovat, kabel je len na nabijanie

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od Gekko gecko »

Nema nekdo tip na cesky e-shop,kde bych sehnal kvalitni ochrannou folii na displej pro iPad?
O sklo jako takove strach nemam,k iPadu se chovam slusne,spis mi vadi neustala upatlanost-"tupky" od konecku prstu...zkratka hledam castecne matnou folii s dobrou pruhlednosti co nezhorsi skvele barevne podani iPadu a nebudou na ni tak patrne otisky prstu.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od Barberry.pha »

Obavam se ze zadna takova folie neni, osobne znam bud cirou folii,pruhlednost jako by na displeji nebyla ale pouze ochrani displej a proti utapani neochrani a pak matnou, ktera sice to utapani trochu potlaci ale zase pruhlednost neni takova jako s tou cirou nebo bez folie a je docela viditelna.
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od Gekko gecko »

Dik asi to necham plavat...nevim zda se da popisu zde verit:
http://www.megadarky.cz/iphone-ipod-gad ... -ipad.html
http://www.nej-ceny.cz/241385/muvit-och ... aleni.html
Mas pravdu ze aby na ni nebylůy patrne otisky musela by byt matna a citelnost by nejspis klesla....mam na mysli neco na zpusob povrchu TFT monitoru k PC ci LCD TV

Abych nebyl tak OT tenhle stojanek od Belkin vypada moc dobre a nestoji skoro nic :wink:
http://www.alza.cz/belkin-ipad-grip-360-d205979.htm
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

cicolably
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3277
Registrován: pon pro 22, 2008 10:31 pm

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od cicolably »

ja som na drevo a tento cover jeeeje
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od Gekko gecko »

Nadhera ale jen pro iPad2 :( podobny tomu SmartCover od Apple :)
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Fanuš

Re: [Príslušenstvo] typy, tipy, ceny, skúsenosti

Příspěvek od Fanuš »

Cerda píše:Zatím mám jen snap-on pouzdro od Macally(pogumovany porch) viz. nafocené obrázky níže. Sedí perfektně a vypadá decentně (navíc účel plní dokonale).
...
Obrázek

To pouzdro je fakt pěkný, ale Smart Cover s ním nasadit nejde, co? :/


spinmaster píše:Obrázek

Můžu se zeptat co je to na zádech a popřípadně kde si to sehnal? :)

Odpovědět