Apple zablokoval hodnocení aplikací z Promo kódů

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
Jirkus
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 611
Registrován: pát říj 29, 2010 9:42 am

Apple zablokoval hodnocení aplikací z Promo kódů

Příspěvek od Jirkus »

Apple zablokoval možnost hodnocení aplikací, které byly staženy pomocí promo kódů. Promo kódy totiž slouží primárně pro marketingovou podporu aplikace a posílají se novinářům, nebo se věnují do soutěží. Někteří vývojáři však přes 50 kódů, které mají k dispozici stáhli vlastní aplikaci a 50x ji dali nejvyšší hodnocení a napsali pozitivní komentář. Proto je nyní možné hodnotit pouze zakoupené aplikace, nebo aplikace zdarma stažené z iTunes App Store.

Zdroj: http://www.[BULVAR: odkazujte na jiné zdroje].eu/2011/05/04/apple-zablokoval-hodnoceni-aplikaci-z-promo-kodu/

Pro nás uživatele je to dobrá zpráva. :)

Nepoctiví ?vývojáři? už nás tak nebudou moci tímto způsobem klamat výborným hodnocením svých prográmků které si sami (nebo pomocí svých známých) nepoctivě ?naklikali?. :D

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Apple zablokoval hodnocení aplikací z Promo kódů

Příspěvek od TDa »

Tak mě napadlo že to stejně moc dořešené není.. když dají hru free tak si to můžou stáhnout z víc účtů a hodnotit .. tak jsem si omylem stáhl hru z US i CZ accountu a pak jsem našel že jsem z obou hodnotil

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: Apple zablokoval hodnocení aplikací z Promo kódů

Příspěvek od Marek »

Stiahneš si free hru, má dobré hodnotenie, no je nanič, vymažeš ju. Stiahneš si platenú hru, ktorá bude dobre ohodnotená, no bude nanič, vymažeš ju, ale peniaze ti nevrátia.
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

TDa
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1109
Registrován: čtv kvě 06, 2010 6:35 pm

Re: Apple zablokoval hodnocení aplikací z Promo kódů

Příspěvek od TDa »

OT: Jde reklamovat u Apple, takto už jsem zpět dostal 2 dolary zpět na účet, jako důvod reklamace jsem měl že jsem očekával trochu něco jiného a lepšího ;)

charlie77
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 850
Registrován: ned čer 07, 2009 10:21 pm

Re: Apple zablokoval hodnocení aplikací z Promo kódů

Příspěvek od charlie77 »

A co např. tohle: udělají placenou app, potom udělají akci na nějaký den FREE a v tu chvíli si to z těch fake účtů ohodnotí ***** a pak zase dají bývalou cenu. Prostě to jde "ochcat".
Apple iPod Shuffle 5G, 2GB, pink
Apple iPhone 6S, 64GB, gold
Apple MacBook Air 13" 2014, 128GB

split
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: pát zář 12, 2008 3:58 pm

Re: Apple zablokoval hodnocení aplikací z Promo kódů

Příspěvek od split »

No to je vesele :) Vzdy to pojde nejak obabrat. Apple by mohol radsej dat moznost developerom reviews komentovat. Nic nieje lepsie ako ked nejaky idiot napise review v ktorom sa stazuje na uplnu somarinu.

Odpovědět