iOS 5: novinky a zkušenosti z testování beta verzí

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Zamčeno
macodk3
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1583
Registrován: úte pro 15, 2009 4:45 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od macodk3 »

Tá aplikácia je predinštalovanná v iPade 2. Obnova nastavení podla mňa nepomôže.
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G

hawris
Host
Host
Příspěvky: 112
Registrován: ned lis 01, 2009 11:00 am

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od hawris »

Dneska jsem zkoušel nabít telefon v autě.Nabíječka svítí a telefon se nenabíjí.Po několika pokusech jsem zkusil 3GSko, který má 4.3.3 a nabíjela v pohodě.
Nabíječka jakoby to nemohla utáhnout (kupovaná na dealextreme).


Nemáte někdo podobnou zkušenost, že na 5.0 beta Vám nenabíjí IP?
Naposledy upravil(a) hawris dne ned čer 12, 2011 8:29 pm, celkem upraveno 1 x.
iPhone 6 16GB GS
iPad2 16GB black
Macbook Pro 13 -I just got married

blinok
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 286
Registrován: sob úno 26, 2011 3:59 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od blinok »

Jeste jednou se zeptam. Co si myslite o readeru? Ja si myslim ze je to paradni vec, ale to ze to ne readuje clanky bez obrazku je pekne na prd.

PeterKiss

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od PeterKiss »

macodk3 píše:Tá aplikácia je predinštalovanná v iPade 2. Obnova nastavení podla mňa nepomôže.



Za skúšku nedás nič skús to môže to buď pomôcť alebo to ostane v tom istom stave alebo pripoj ipad a cez iTunes ju daj von (tu foto)

macodk3
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1583
Registrován: úte pro 15, 2009 4:45 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od macodk3 »

Ale to s tou fotkou nič nemá.. proste sa zapne tá app (podobný princíp ako fotoaparát) a ostane tam zaseknutý prvý obraz ktorý zbadá. Napr. zapnem to tak že mám prednú kameru a ostane tam zaseknutá moja tvár. Ale reagujú tlačidlá ako "ofotiť" a podobné. Dúfam že sme sa správne pochopili.
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G

PeterKiss

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od PeterKiss »

Aha už áno hmm.... Sorry

robsol
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 155
Registrován: pát dub 16, 2010 7:06 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od robsol »

tak po dni fungování s iOS5 bych to shrnul asi následovně. Je to poměrně slušný krok dopředu, ale žádné převratné nadšení se nekoná. Nechápu některé myšlenkové pochody Apple. Zkusím to objasnit podrobněji:

1) Notifikace na lock screenu - super, ale bohužel pokud zvolím, že chci z nějaké události (jedno které) do její aplikace tak tento krok vymaže všechny notifikace ostatní
2) Widgety - to je kapitola sama osobě. Widget by měl přeci sloužit pro rychlý náhled a ne abych se zase nějakou roletou nořil do systému.
3) Roletová lišta na home screene - podklad (wallpaper je dost hrozný -doufám, že finálně půjde měnit). Nechápu proč není možné vyvolat tuto nabídku i na lock sreenu.
4) Bluetooth - naprosto blbě umístěno jako v minulých systémech. Komu to vyhovuje tak je asi masochista :%)
5) Ikony na status baru - tak to opět nechápu proč tam proboha nemohou dát základní ikonky jako silent mod (kontroluji displej a ne bok telefonu) a ikonu mailu. To umí každý prográmek k tomu určený ze Cydia - tak co je za problém u Apple? :-(

Co naopak se povedlo i když v této verzi BETA1 má ještě nějaké mouchy je kalendář. Konečně je plnohodnotně konkurence schopný např. pro Week Cal.

Dále je moc pěkná synchronizace s iTunes na pozadí telefonu.
iPhone 5, iPhone 5c, iPad 2

mrzic
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 2264
Registrován: ned dub 20, 2008 2:18 pm

iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od mrzic »

V jedne free aplikaci, konkretne Light, na me vyskocila testovaci reklama iAd. Po nacteni se zobrazil jen strucny text, ze se jedna o test a logo Apple.
Nevim, jestli je to novinka, ale v iOS4 jsem reklamy iAd nezaznamenalObrázek

Obrázek.

PS: obrazky vkladam pres Tapatalk, snad se zobrazi a nerozhodi layout.
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 11.0
iPad Pro 10.5, iPadOS 14
iPhone 12 Pro Max, iOS 14
Apple TV4

bamban007
Host
Host
Příspěvky: 32
Registrován: sob dub 04, 2009 10:53 am

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od bamban007 »

Golf píše:
mrzic píše:Funguji vam videa z YouTube nebo Vimeo? YouTube se mi nacita a dal nic, Vimeo se mi pusti a po chvilce spadne (napr. dnesni dil digitu).
Funguje, na iPhone i iPadu (protože tedy minimálně u jednoho nemáš vyplněný správný FW)…

Jinak aplikace pro Mac a PC na iCloud v betě existuje (pokud je něco špatně, tak ty odkazy smázněte, ale snad je to OK):
pro Mac
pro PC

Takhle to vypadá na PC:
Obrázek

Obrázek

Pokud budete mít v iCloudu iPhone a iPad jako já, rozdělí se automaticky těch 5 GB na půl pro každé zařízení, takže mi to v "Nastavení" momentálně ukazuje v každém zařízení k dispozici 2,5 GB. A pak se asi bude dát (alespoň podle položky v menu "Přikoupit úložiště") prostor dokoupit.

A zálohovat iPhone mi jde i bez napájení ze sítě, tady je důkaz:
Obrázek Obrázek

A zálohují se tedy i data (zakoupené časopisy) nebo nastavení aplikací, to samé i v iPadu (bez napájení ze sítě):
Obrázek

Akorát tedy ve finiši těch 2,5 GB na jedno zařízení není moc a člověk si bude muset rozmyslet co zálohovat a co ne...


Co se tyce toho rozdeleni pameti, tak mam taky iphone i ipad na jednom uctu a na obou zarizenich mam 5 GB, nemam to rozdelene, jako ty, takze jestli neni chyba u tebe, nebo to jeste neni vychytna v applu. Kdyz udelam zalohy na obou zarizenich, tak mi ubyde jen celkove mnozstvi dat a ne data pro jednotliva zarizeni.

Pak jsem si vsiml bugu u fotek, snad jej odstrani - kdyz jsem neco nafotil dostalo se to do photostreamu, ve fotoalbu jsem vse vymazal, ale v nastaveni - informace - je porad stejny pocet fotografii, jako pred vymazanim, coz by mohlo evokovat, ze je to ulozeno v pameti telefonu a ze to zabira misto, coz tedy nevim, jestli ano nebo ne. Navic, pokud to bude ukazovat pocet fotek ve fotostreamu dohromady s poctem fotek v telefonu, nebudu tim padem vedet, kolik fotek v telefonu mam a az jich budu mi na streamu 1000, tak i telefon bude psat 1000. Myslim, ze by docela stalo i za to, aby se daly fotky i ze streamu odstranovat. Jinak pokud jsem chtel fotku ze streamu v ipadu ulozit, aplikace obrazky okamzite padla, musel jsem si tedy nejakou fotku poslat mailem, tuto ulozit a pak uz sla ulozit i ta ze streamu.

Nevite nahodou, zdali kdyz jsem na edge/3g a udelam fotku, jestli se i pres mobilni sit nahrava na icloud nebo az po pripojeni na wifi ( zatim jsem to nezkousel)? Pokud se nahrava i pres mobilni sit, tak to budu kazdy mesic hodne rychle ve fupu (kdyz ma jedna fotka neco pres mega, tak to bude fofr).
iPhone 5 16GB CZ iOS 6.0
new iPad 16GB white Wifi CZ iOS 6.0

makovice
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 335
Registrován: sob pro 01, 2007 1:15 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od makovice »

hawris píše:Dneska jsem zkoušel nabít telefon v autě.Nabíječka svítí a telefon se nenabíjí.Po několika pokusech jsem zkusil 3GSko, který má 4.3.3 a nabíjela v pohodě.
Nabíječka jakoby to nemohla utáhnout (kupovaná na dealextreme).


Nemáte někdo podobnou zkušenost, že na 5.0 beta Vám nenabíjí IP?


Jojo ... mam uplne stejny problem ... ale prijde mi, ze je to jenom kdyz je iPhone pod cca 60% nabiti .... kdyz ma vic tak vetsinou zacne nabijet ... jinak mam takovy ten kabel "iPhone => USB+Jack" ;)

BTW. Kdyz pripojim do stejneho USB adapteru normalni ofiko kabel, tak jede :) ... Takze nejaka kontrola zapojeni PINu bych rekl :( ... i kdyz obcas jede obcas ne ... tezko rict zda je chyba ze nejede nebo ze jede ;)
iPhone 4S 32GB - 6.0b1, MacBook 13" Alu (SSD + HHD) - 10.7.3

pepol

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od pepol »

Poznatek z víkendu! Když vám příjde mms a chcete ji uložit,tak ji klasicky uložíte,ale v obrázcích nakonec nic nenajdete!!! Protože se ve skutečnosti neuložila!!!

thomasek79
Host
Host
Příspěvky: 145
Registrován: ned lis 15, 2009 9:41 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od thomasek79 »

Tak po hard resetu mi zmizeli z notifikačního centra ( té roletky) upomínky, co jsem měl na dnešek:-/
iPhone 3G -> iPhone 4 -> iPhone 5 -> iPhone 6S -> iPhone X
& iPad 2

robsol
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 155
Registrován: pát dub 16, 2010 7:06 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od robsol »

Jde někomu ikona kiosku přesunout do jakékoliv složky? Je to snad jediná ikona s kterou se nedá manipulovat.
iPhone 5, iPhone 5c, iPad 2

Anndy
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 2013
Registrován: úte lis 09, 2010 1:04 pm

iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od Anndy »

Co som cital, kiosk je sam o sebe ako zlozka, teda sa tak sprava po kliknuti na nu, takze preto nejde uz vlozit do ziadnej inej zlozky.
iPhone 11Pro Silver 64GB, Telekom SK, bez JB
WATCH 44mm oceľové, Series 4, GPS+LTE
iPad mini 5, 64GB, wifi, SG
MBPro 13" 2018, i5, 16GB, 1TB SSD, Space Grey

GinBook
Host
Host
Příspěvky: 78
Registrován: ned srp 29, 2010 11:12 am

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od GinBook »

Já teď řeším jinou věc.
Odkaz na stáhnutí WIN verze programu iCloud nejde stáhnout, protože oba odkazy na program mi vnucujou verzi pro MAC. hm...

Až po třech dnech se mi povedla záloha iP4 vs. iCloud .Jinak to házelo pořád chybu.
A za daných podmínek dle návodu (WiFi,napájení,uzamknutí) mi to určitě nejelo.
Musel jsem to udělat ručně ťapnout na "Zálohovat".

ScorpionSX
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 368
Registrován: stř říj 14, 2009 8:27 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od ScorpionSX »

Ten Windows iCloud je dobré stiahnuť cez torrent, ktorý je tam na iModZone k dispozícii. Inak to stále aj mne dávalo MAC verziu. Až cez torrent som to stiahol a tam to fungovalo. V prípade potreby môžem uploadnuť niekam na web. Zatial je to ale len velmi jednoduchý správca iCloudu, nič extra prevratné imho. Neviem či je to beta verzia len stupňom vývoja, alebo funkciami, ale rozhodne by sa to mohlo trochu zlepšiť, zpodrobniť.
    ObrázekObrázekObrázek

    Obrázek iPhone 4S 16GB White [iOS 6.1.2]
    Obrázek iPad (2012) WiFi 16GB White [iOS 6.1.2]

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od Barberry.pha »

[mod=Barberry.pha]co odkud stahnout atd si reste pres PM, venujte se prosim tomu co je v nazvu topicu!!!!
vlakno promazano od OT prispevku[/mod]
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

plichtousek
Host
Host
Příspěvky: 15
Registrován: ned pro 07, 2008 1:28 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od plichtousek »

používáte někdo mobileRSS? funguje vám? když chci zobrazit celou zprávu, tak se mi zobrazuje jenom downloading (na 3g i wifi)

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od Slimák »

Tak jsem včera synchronizoval přes iTunes 10.5b zhruba 8400 fotek (cca. 10GB). V některých albech fotky chybí, resp. zobrazí se pouze jejich černý rám fotografie, ale bez daného obsahu. Samozřejmě to přisuzuji beta verzi.

Záloha přes iCloud na iPadu 2 prošla bez problému. Hodně věcí jsem při záloze povypínal, myslím, že je zbytečné zálohovat časopisy, ale co mě potěšilo, je záloha her, takže předpokládám, že se bude jednat o jejich savy (doufám, že se nejedná jen o nějaké nastavení). Defakto jsem nechal zálohovat pár aplikací a her. Má záloha činí 49MB, takže o místo nebudu snad mít starost :crazy:
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Golf
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1567
Registrován: sob bře 21, 2009 10:47 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od Golf »

bamban007 > mě už iCloud dnes taky píše 5 GB... Ale v sobotu bylo v každém zařízení 2,5 GB. Je vidět, že je to stále ještě živelné.
Lidstvo vyhyne na vlastní blbost. Příspěvky některých uživatelů na (nejen) tomto fóru jsou toho jasným důkazem...

iPhone 13 Pro Max
MBA 2014 13" i5 8GB RAM
iPad Air 3 64GB LTE
Powerbeats Pro
Apple TV 2G + 4G
AW5 44
Mac mini 2021

Saddako
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1099
Registrován: stř čer 18, 2008 8:08 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od Saddako »

Behem synchronizace hudby (pomoci kabelu) jsem dal nektera alba z playlistu odstranit. V telefonu se alba objevila jako neznama, ale jejich obsah (jednotlive stopy) tam zustali. Pri dalsim pripojeni k PC se alba smazala... Ze by beta? :)
Motto: Udělat cokoli blbuvzdorným je zhola nemožné, neboť blbci jsou ohromně vynalézaví

iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - TM - 13.7
iMac 27" 3.0GHz/32GB/256GB SSD (2019) CTO - 10.15.7
Macbook 12" 1.2GHz/8GB/256GB (2017) - 10.15.7

House_MD
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2797
Registrován: úte čer 09, 2009 12:41 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od House_MD »

Moje poznatky: klávesnice je nepřesná. Slovník je na zabití!
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od tvosi »

klavesnice je nepresna, slovnik nepouzivam 8-)
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

arminvanbuuren
Host
Host
Příspěvky: 42
Registrován: čtv dub 01, 2010 5:26 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od arminvanbuuren »

ahoj, pokousim se nahrat iOS5 beta ale vyhodi mi to chybu 3194. Nevite co s tim? Jsem vyvojar, telefon mam v DFU.

fakt jsem hledal, po smazani host jsem se potkal s chybou 1611 :(. Je to k vzteku
Naposledy upravil(a) arminvanbuuren dne pon čer 13, 2011 7:42 pm, celkem upraveno 1 x.

krankenwagen

iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od krankenwagen »

Stavim sa s tebou, ze si nepouzil hladat. Je to tu riesene nespocetne mnozstvo krat.. ;)

House_MD
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2797
Registrován: úte čer 09, 2009 12:41 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od House_MD »

tvosi píše:slovnik nepouzivam 8-)


Hned je to lepší :)
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.

Hape
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 687
Registrován: čtv pro 04, 2008 10:58 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od Hape »

S klávesnicí absolutně žádný problém, slovník T9 nepoužívám !!!
iPhone 4S, 16GB White, T-Mobile CZ, iOS 6

House_MD
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2797
Registrován: úte čer 09, 2009 12:41 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od House_MD »

U mě je s tou klávesnicí docela problém, ale jenom když píšu na široko. Když mám iPhone normálně, tak nic :shock:
Nejhorší je, když je chudoba způsobena neschopností a leností.

krankenwagen

iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od krankenwagen »

S klavesnicou som mal problem aj ja, casto sa stlacila vedlajsia klavesa pricom som tukal na spravnu.

Pt2
Host
Host
Příspěvky: 41
Registrován: čtv dub 23, 2009 6:53 am

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od Pt2 »

to : arminvanbuuren

měl jsem stejný problém a tady na foru jsem našel radu ... přemenovat hosts .. třeba na mhosts ....vypnout iTunes a zapnout a šlo vše v pohodě :)

to krankenwagen : máš pravdu :)
iPhone 4s , MacBook Pro , Apple TV 2 ,

ondra15

nefunguje wifi sinc ios 5 beta

Příspěvek od ondra15 »

Ked si stiahnem nejaku mp3 v itunes na ipade 2 tak mi automaticky nesynchronizuje s itunes v pc.itunes na pc mam stale zapnuty aj icloud aplikaciu.Ipad je pripojeny k wifi a na nabijacke.Icloud na ipade je aktivovany.V všeobecné - itunes sync - mi nejde kliknut na tlacitko sync now .

krankenwagen

nefunguje wifi sinc ios 5 beta

Příspěvek od krankenwagen »

Vraj podla toho, co som cital tu na fore tato funkcia este nefunguje a pravdepodobne bude spustena az po oficialnom vydani iOS 5 na jesen. ;)

Barberry.pha
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 8245
Registrován: pát dub 09, 2010 11:16 am

Re: nefunguje wifi sinc ios 5 beta

Příspěvek od Barberry.pha »

Tato funkce neni v bete jesta aktivni. Bylo tady o tom i psano, jde synch pouze na iCloud
" Nekdo ma rád vláčky ...někdo Apple Hračky :) "
Manual iPhone
iPhone 5S 32GB SpaceGrey MacBook White 2010 iPad Mini 16GB Black wifi

honziš
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 349
Registrován: pon pro 21, 2009 9:04 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od honziš »

Dost často se mi stává, že se mi náhodně mění hlasitost vyzvánění. Že by nějaká inteligentní funkce? :D

martindudek
Host
Host
Příspěvky: 101
Registrován: čtv bře 31, 2011 11:21 am

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od martindudek »

Nebudu zmiňovat věci, které jsou tady napsané stokrát, ale všiml jsem si, že v naší zkušebně v atomovém krytu, kde jsem obvykle měl signál na poslání sms v jednom místě mám teď signál všude a nejenom jednu čárku, ale někdy i tři. Máte někdo stejnou zkušenost se zlepšením signálu?

A ještě si dovolím přidat něco k tématu rychlost na 3GS.
Při synchronizaci na pozadí se telefon trochu zpomalí při náročnějších aplikacích, ale takové psaní sms je v pohodě. Co taky čekat od 3GSka žejo.
Jinak je systém docela svižný ale nepříjde mi, že by byl srovnatelný se 4.3.3.
Ale je to první beta, tak uvidíme :-)
MacBook Pro mid 2009, Iphone 4 16Gb

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od scorpi »

honziš píše:Dost často se mi stává, že se mi náhodně mění hlasitost vyzvánění. Že by nějaká inteligentní funkce? :D



Já jsem naistaloval PocketMode, kterej umožňuje se tahle iPhonu chovat.
Pokud je v batohu, tašce nebo kapsách, měl by vyzvánět hlasitěji.
Zatím funkčnost nemu osobně potvrdit, ale z fora jsou feedbacky pozitivní :-)

Maximus-CZ
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 674
Registrován: pát srp 01, 2008 7:29 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od Maximus-CZ »

A jak pozná, že je po kapsách nebo v batohu? =-|

Jediný, co si dovedu představit, že se mrkne proximity senzorem, jestli u něj něco je (v kapse / batohu asi j) a podle toho, ale jinak mě nic nenapadá
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19682
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od rony »

A: Doteraz nechapem vyznam diody, ktora blika pri zvoneni.

OK. mam tichy rezim a chcem svetelnu indikaciu. Toto chapem a rozumiem.

Teraz mi pride zvonenie a mam telefon v tichom rezime na dohlad. NAOZAJ NESTACI, ze sa rozsvieti cela obrazovka?

V com je blikanie ledky fotaku INE?

B: nejake detailne zmeny v ipod aplikacii? napr. zobrazovanie poctu prehrati, mazanie skladieb, vylepsena praca s playlistami, novinky pri prehravani, vizualne, funkcne zmeny?

C: velkost Others?[/b]
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od scorpi »

Maximus-CZ píše:A jak pozná, že je po kapsách nebo v batohu? =-|

Jediný, co si dovedu představit, že se mrkne proximity senzorem, jestli u něj něco je (v kapse / batohu asi j) a podle toho, ale jinak mě nic nenapadá


Přesně podle tvé představy to pracuje:-)

PocketMode works by using the ambient light sensor to detect the darkness of a pocket or bag. Don't want your phone ringing louder at night? Enable night mode to disable PocketMode at night time.

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: iOS 5: poznatky z noviniek v dev iOS5 proti iOS4

Příspěvek od Carabei »

rony: a co když máš telefon displayem dolu? to si pak může display šajnit ostošest a neuvidíš nic ;)
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

Zamčeno