iOS 5.0 ke stažení

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
Lukyisek
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: sob led 22, 2011 3:56 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Lukyisek »

Je tady nekdo, kdo presel u iP4 z iOS 4.3.3. JB na iOS 5 normalnim updatem pres iTunes? A je vse v pohode? Prozatim vyckavam a rad bych vedel zda jsou nejaky problemy nebo ne. Nemam moc cas se s tim dlouho trapit... Takze potrebuju updatovat a slapat v pohode. Diky
- iPhone 5 64GB black, iOS 7.0.4@JB by Evasi0n 1.0.2
- iPad mini 2 64GB WiFi Space Grey, iOS 8.4@JB by TaiG

sk8er_b0y
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pát úno 04, 2011 11:38 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od sk8er_b0y »

Lukyisek píše:Je tady nekdo, kdo presel u iP4 z iOS 4.3.3. JB na iOS 5 normalnim updatem pres iTunes? A je vse v pohode? Prozatim vyckavam a rad bych vedel zda jsou nejaky problemy nebo ne. Nemam moc cas se s tim dlouho trapit... Takze potrebuju updatovat a slapat v pohode. Diky


ja som to tak spravil ale na ipod touch 4G mal som 4.3.3JB a klasicky som updatoval cez itunes a zatial vsetko v pohode slape :)

Lukyisek
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: sob led 22, 2011 3:56 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Lukyisek »

Ani nemizi rychleji baterka? Kdyby to tak bylo, tak by to byla parada, budu muset doufat, aby nebyly problemy. Ted mi to slape perfektne a nemuzu si na nic stezovat. I baterka vydrzi dlouho. Takze jeste pockam jak to s iOS 5 bude po nejake dobe a jak to dopadne s untethered JB a az bude nejaka verze ze to poslape skvele, tak do toho pujdu :)
- iPhone 5 64GB black, iOS 7.0.4@JB by Evasi0n 1.0.2
- iPad mini 2 64GB WiFi Space Grey, iOS 8.4@JB by TaiG

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iOS 5.0 gmail bug?

Příspěvek od kotelník »

Lidi funguje Vam ve schrance spravne gmail? Kdyz jej rozkliknu v odkaze, kde maji byt pouze prichozi slozky, tak se mi zobrazuje stejne, jako kdyz jej otevru dole, kde jsou ucty... Jedine jak jej mohu korektne vyuzit je moznost otevrit ve slozce vsechny prichozi, ale to mi nevyhovuje :((
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Pepeb007xx »

takze prichodzie tweety mi to v notifikacnej liste hadzat nebude? :( skoda
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

soumrak
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 876
Registrován: sob bře 12, 2011 1:18 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od soumrak »

ja jsem treba jenom rad, pritom kolik informacnich serveru pres twitter odebiram, by to byl desny spam :D

votrelec005
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 423
Registrován: úte pro 29, 2009 6:04 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od votrelec005 »

Pekny system, ovela krajsi ako na mojom SGSII... 8)
Ale velmi ma mrzi ze nemam Siri :cry:
iPad Air 32GB WiFi | iPhone 5S 16GB White
MacBook Pro 13" Retina

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od kotelník »

Takze Vam ostatnim gmail funguje jako drive?
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Dejv
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: čtv led 20, 2011 3:28 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Dejv »

nevíte někdo proč mi nefunguje v nastavení iCloud a Twitter? Předtím to normálně šlo a poslední dva dny to vypadá takhle:
http://img594.imageshack.us/img594/4523/img03901.png

Marquise

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Marquise »

Chtěl bych se zeptat jak je to s připomínkami? Když jsi něco připomenout v určitém místě tak to místo musím mít přiřazené u nějakého kontaktu ale nejde prostě otevřít mapu nebo zadat adresu ručně přímo v reminders? Takhle když chci něco připomenout například když odejdu z domu tak si musím založit nový kontakt s mým jménem a dát k tomu adresu. Přije mi to zbytečně komplikované. Nebo jen nevím jak na to? :D

sores
Host
Host
Příspěvky: 4
Registrován: pon srp 17, 2009 9:15 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od sores »

Ahojte, nainstaloval jsem iOS5 a vše se mi zda ok až na dvě věci. V nastavení ve zprávách zapnu iMessage a objeví se aktivační tlačítko, které doporučuje pro aktivaci použít své Apple ID. Pokud je však zadám tak se vždy po chvíli objeví hlášení: Nelze se přihlásit. Ověřte připojení k síti a zkuste to znovu. Připojení k síti mám, provedl jsem si i novou registraci a situace je stejná. Stejný problém mám v iPhonu i u aktivace FaceTime. Poradí někdo? Dík.

vbruno
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1145
Registrován: stř čer 11, 2008 7:52 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od vbruno »

Zjistil jsem, že konečně funguje správně print-screen. Dříve považoval iPhone spodní stranu print-screenu vždy stranu u Home buttonu. Od iOS5 konečně používá akcelerometr a fotku např ze streetview konečně není nutné nijak otáčet. Palec nahoru :-)
::: iPhone 5S 16GB Space Grey :: iPad 2 32GB 3G :: MacBook Pro 13'' 2011 :: Apple TV 3 :::

Fary
Host
Host
Příspěvky: 34
Registrován: sob srp 08, 2009 10:18 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Fary »

Mam dotaz zvlaste pro majitele 3Gs. Minuly tyden po uvolneni iOs5 jsem ho ihned nainstaloval. Po prvotnim zjisteni, ze system celkem slape a ze zmeny jsou pekne jsem take zacal vnimat znatelne zpomaleni systemu. Vcera jsem byl nucen telefon vypnout zapnout aby prestal pri nekterych operacich zamrzavat. Napriklad pri zmacknuti tlacitka sit v nastaveni se +-3s nic nedeje a pote se ukaze nabidka sit. Dale i pri psani tohoto prispevku mam uz temer napsane jedno slovo na klavesnici a teprve pak ho se zpozdenim iphone prepise na obrazovku. Nekolikrat jsem ukoncil hovor a obrazovka co se ukaze po ukonceni hovoru s sedym tlacitkem me zustava chvili vyset nez opravdu muzu pokracovat dale v praci s telefonem. Mate stejne postrehy?
Rikam si, ze mozna v zajmu sviznosti by iOS5 nemel byt na 3gs podporovan (nekamenujte me :)) ) a za me plati, ze jdu do 4S

tvosi
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4123
Registrován: pon lis 26, 2007 7:41 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od tvosi »

na 3Gs bezi pomalu nejrychleji, jak kdy jaky FW bezel na 3Gs :wink: neobnovil si nahodou po restore na 5.0 zalohu??
Obrázek iPhone 2G 8GB
Obrázek iPhone 7 128GB Jet Black
Obrázek iPad Mini with Retina 32GB Silver
Obrázek Macbook Pro 13" mid-2009

Fary
Host
Host
Příspěvky: 34
Registrován: sob srp 08, 2009 10:18 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Fary »

Jojo obnovil, o data prijit nemuzu

Lukyisek
Host
Host
Příspěvky: 137
Registrován: sob led 22, 2011 3:56 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Lukyisek »

A v tom bude asi ten problem. Taky se bojim abych potom nemel problem. Zatim jsem neupdatoval, cekam na JB, ale budu doufat ze po obnove poslape vse tak jak ma a v pohode...
- iPhone 5 64GB black, iOS 7.0.4@JB by Evasi0n 1.0.2
- iPad mini 2 64GB WiFi Space Grey, iOS 8.4@JB by TaiG

byeen
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 507
Registrován: stř úno 24, 2010 9:32 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od byeen »

ja som obnovoval aj so zalohou, ale asi to urobim znovu a bez zalohy, lebo mam podobnu skusenost... system frcal v pohode, ale po par dnoch, niekedy cakam 4 az 5 sekund kym sa nieco stane :/
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB

SilverSurfer
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 438
Registrován: čtv dub 08, 2010 2:17 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od SilverSurfer »

Zdravim, chel by som sa opytat jednu vec, ciste len pre zaujimavost. Robil som si restore bez obnovy zo zalohy, a ked som ho po prvom zapnuti nastavoval, tak v casti, kde to chcelo aby som sa prihlasil so svojim apple ID, tak uz bola v policku mailovej adresy moja adresa vyplnena. Takisto v iOS 4.0ke som musel svoje telefonne cislo, aby mi ho ukazovalo potom v itunes, vyplnit v nastaveniach, teraz uz tam je bez toho, aby som to vyplnil. Neviete mi povedat, preco to tak je? :) Dakujem.

edit: a este jedna otazka, daju sa nejak preniest kontakty z iCloudu do telefonu?

rallydavid
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1094
Registrován: úte čer 15, 2010 10:35 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od rallydavid »

Jak je to s iOS 5 na 3GS? Jak moc a o které funkce je to osekané?

Dik za info
iP 3G 8 GB-Dead
iP 3GS 16 GB iOS 6.1.6JB
iPad 3 3G 64 GBiOS 7.1.1JB
iPh 5S (2x) 16 GB Black
iP 6S 64 GB-Sold
iPad Mini Retina16 GBiOS 12.5
iP 7 32 GB iOS 12.x

iPad Pro 10.5 64 GBiOS 13.x
Apple Watch Series 5 W OS 7.x
iPhone X 64 GB iOS 14.x

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Marek »

Nieje to až tak osekané, pri bežnom používani som toho veľa nenašiel
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

TomXasS
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: sob čer 26, 2010 9:02 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od TomXasS »

na 3GS ide iOS 5 ako raketa, oproti starsim fw..
Apple iPad mini 2 Retina 16GB Wi-Fi

rallydavid
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1094
Registrován: úte čer 15, 2010 10:35 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od rallydavid »

Tak paráda :-)..a baterka?
iP 3G 8 GB-Dead
iP 3GS 16 GB iOS 6.1.6JB
iPad 3 3G 64 GBiOS 7.1.1JB
iPh 5S (2x) 16 GB Black
iP 6S 64 GB-Sold
iPad Mini Retina16 GBiOS 12.5
iP 7 32 GB iOS 12.x

iPad Pro 10.5 64 GBiOS 13.x
Apple Watch Series 5 W OS 7.x
iPhone X 64 GB iOS 14.x

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Marek »

Ja by som povedal že dosť zle, ale to možno len u mna :) inak hovoria, že je v pohode.
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Jeronimo
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 60
Registrován: pát říj 31, 2008 2:42 am

Odeslané maily po updatu

Příspěvek od Jeronimo »

Updatoval jsem iPad z verze 4.3.1 na 5 a přišel jsem o všechny odeslané maily. Jsou nenávratně pryč? Pokud ne, dají se naimportovat do stávajícího iOS?

iPhone SE 64GB (iOS 10.3.2)
iPad 2 32GB (iOS 9.3.1 ...předtím iOS 7.1)
Watch Series 2 (OS 3.2.2)
iPhone 4 16GB (iOS 7.1.2)
iPhone 3G 8GB (iOS 4.2.1)

davcapospa
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 95
Registrován: stř čer 17, 2009 4:41 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od davcapospa »

Fary píše:Mam dotaz zvlaste pro majitele 3Gs. Minuly tyden po uvolneni iOs5 jsem ho ihned nainstaloval. Po prvotnim zjisteni, ze system celkem slape a ze zmeny jsou pekne jsem take zacal vnimat znatelne zpomaleni systemu. Vcera jsem byl nucen telefon vypnout zapnout aby prestal pri nekterych operacich zamrzavat. Napriklad pri zmacknuti tlacitka sit v nastaveni se +-3s nic nedeje a pote se ukaze nabidka sit. Dale i pri psani tohoto prispevku mam uz temer napsane jedno slovo na klavesnici a teprve pak ho se zpozdenim iphone prepise na obrazovku. Nekolikrat jsem ukoncil hovor a obrazovka co se ukaze po ukonceni hovoru s sedym tlacitkem me zustava chvili vyset nez opravdu muzu pokracovat dale v praci s telefonem. Mate stejne postrehy?
Rikam si, ze mozna v zajmu sviznosti by iOS5 nemel byt na 3gs podporovan (nekamenujte me :)) ) a za me plati, ze jdu do 4S


Měl jsem stejný problém, pomohlo v iphonu obecné-obnovení-obnovení všech nastavení.Vyzkoušel jsem snad všechno několikrát restore v DFU,stahoval jsem fw.ipsw soubory s netu,origo fw,dva různé počítače aj.Telefon se choval přesně jak popisuješ
iPad retina 16Gb White
iPad mini 16Gb White
iPhone 5S 16Gb Silver

ScorpionSX
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 368
Registrován: stř říj 14, 2009 8:27 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od ScorpionSX »

Dneska som si všimol zaujímavú vec, predpokladám že to tu ešte nebolo písané...môj iPhone 3GS s iOS 5 sa nepripojí na môj WiFi router Belkin N+ pokial je na routeri vypnuté QoS. Z akého dôvodu to netuším, ale skrátka vypnem QoS a WiFi na iPhone sa nepripojí, zapnem QoS a pripojí sa akoby nič. Žiadne iné nastavenia nemením, len toto.

Ak má teda niekto problém s WiFi na iOS 5, možno to stojí za pokus vyskúšať.

Inak čo tu čítam, tak baterka sa dosť vybíja aj mne, ale zase ja mám zapnuté kade-čo - 3G, WiFi, push,...ale aj tak sa mi zdá že dokonca aj beta verzie na tom boli lepšie.
S rýchlosťou problém v 99% prípadoch nemám, ale niekedy sa stane, že proste telefón sa trochu spomalí, aj zamknutie displeja trvá pár sekúnd. Vtedy pomôže akurát vypnutie všetkých (ale ozaj všetkých) apps z multitaskingu a zase je to v pohode. Nejak to ďalej neriešim, nie je to taký akútny problém.
    ObrázekObrázekObrázek

    Obrázek iPhone 4S 16GB White [iOS 6.1.2]
    Obrázek iPad (2012) WiFi 16GB White [iOS 6.1.2]

    "My new computer came with Windows 7. Windows 7 is much more user-friendly than Windows Vista. I don't like that."

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Marek »

Po rozkliknuti kontaktu je moznost zdielat kontakt cez sms, je to ako poslar vizitiu alebo co? Skusal som poslat kontakt na SGS 2 aj daky SE a poslalo to ako prazdnu SMS. kde je chyba?
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Gazi
Host
Host
Příspěvky: 41
Registrován: ned úno 14, 2010 10:22 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Gazi »

mam problem po updatu na iOS5 na ipadu 1 me prestal fungovat zvuk v aplikacich i pri zamikani a odemikani. zvuky mam zaple. nevite cim to je

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Marek »

Nemas len proste stiseny zvuk?
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Gazi
Host
Host
Příspěvky: 41
Registrován: ned úno 14, 2010 10:22 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Gazi »

nemam zvuk je naplno a jb tez nemam

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Marek »

Nastavenia, obecne, obnovit, obnovit vsetky nastavenia
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

patofbc

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od patofbc »

Neviem ci sa to tu už písalo, ale všimli ste si, že sa konečne dajú zobraziť percentá batérie ? ..... Ja tie percenta mam tam stale kedže som si nahral zálohu z dňa keď som použival JB a percenta :)
Ale teraz som si všimol že ak pôjdete do Nastavenia - Všeobecné - Štatistiky tak úplne dole sú percentá batérie. Kvôli tomuto som si robil JailBreak na 4.3.3 :D (vtedy som nevedel ake super je SBSettings a activator)

Viem, že na iPhonoch tie percentá sú už dlho ale na iPode je to novinka, doteraz sa percentá zobraziť nedali :)
Naposledy upravil(a) patofbc dne stř říj 26, 2011 4:04 pm, celkem upraveno 1 x.

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od SteveJSF »

Procenta funguji uz dlouho, nekolik verzi iOS zpatky.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

patofbc

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od patofbc »

SteveJSF : ale nie v iPodoch ;)

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od SteveJSF »

Aha. Nikde v tvem prispevku jsem nevidel nic o iPodu.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

patofbc

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od patofbc »

tak sa ospravedlnujem, mám v profile že mám iPod, ale tak okej, dopíšem to tam :)

pistak
iPhone guru
iPhone guru
Příspěvky: 1088
Registrován: pát pro 25, 2009 4:41 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od pistak »

No mne na 3Gs to trochu blbne.. teda celý iOS5. Dlho otvára sms, občas zmrzne, ale všetko je to tak raz za čas... Raz to ide a potom nie... A baterku to tiež dosť žere... Nie veľa ale viac ako na iOS 4... a to som dával pred update restore... a bez obnovy zálohy iPhone

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Marek »

na 3Gs to už nešlape hlavne kvôli baterke a občas sekne, ale s tím už asi nič neurobíme
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

sk8er_b0y
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: pát úno 04, 2011 11:38 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od sk8er_b0y »

patofbc píše:Neviem ci sa to tu už písalo, ale všimli ste si, že sa konečne dajú zobraziť percentá batérie ? ..... Ja tie percenta mam tam stale kedže som si nahral zálohu z dňa keď som použival JB a percenta :)
Ale teraz som si všimol že ak pôjdete do Nastavenia - Všeobecné - Štatistiky tak úplne dole sú percentá batérie. Kvôli tomuto som si robil JailBreak na 4.3.3 :D (vtedy som nevedel ake super je SBSettings a activator)

Viem, že na iPhonoch tie percentá sú už dlho ale na iPode je to novinka, doteraz sa percentá zobraziť nedali :)


ja na ipode nemam ziadne percenta...asi ti to tam ostalo po jailbreaku :) oficialne sa na ipode neda zapnut percento baterie :)ani v ios5..apson som to nikde nenasiel

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od dodulo »

v iOS 5.0 nejde zapnut multitouch gestures? mam na mysli to prepinanie aplikacii v multitaskingu 4-5 prstami dal by som to do temy o jailbreaku, ale viem, ze tieto gesta sli zapnut aj bez toho, tak sa skusim spytat tu ci sa to niekomu podarilo rozbehat, vdaka :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

Odpovědět