iOS 5.0 ke stažení

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
dongkong

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od dongkong »

sk8er_b0y: Taky to tam nemám
dodulo: Nejde...

killerGBU
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 188
Registrován: čtv lis 26, 2009 1:50 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od killerGBU »

nebylo náhodou na keynote zmiňováno, že budu moci mazat fotky, které mám synchronizovány s PC, tak jako teď muziku?

Takhle to moc "post Pc" není :)

Jelen50
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 266
Registrován: čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Jelen50 »

Nevíte, jestli jdou zapnout odznaky na připomínkách?

samson010
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 31, 2009 12:52 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od samson010 »

nechapem, prave mi dostahovalo novy firmware 5, ktory stahovalo skoro 2 hodiny a po stahovani nic, dam update znova stahuje..

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od SteveJSF »

To Jelen50:
Mne se to nepovedlo. Celkove me ty pripominky zklamaly, radsi jsem sahnul po aplikaci Wunderlist. Na pripominky v iOS jsem cekal, ale tohle teda ne, to pouzivat nebudu.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

dongkong

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od dongkong »

Připomínky mě taky zklamaly, moc jednoduchý a celkem nic to nenabízí, Wunderlist je perfektní app, souhlasím SteveJSF;)

samson010
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 31, 2009 12:52 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od samson010 »

takze pokusam sa dostat iOS do iphone 4, predtym som mal 4.1 jailbreak, dal som ho do DFU mode a pri original iOS 5 stale vypise chybu 3194, skusal som aj prepisovat hosts podla navodu ale stale nic, nevie niekto pomoct?

edit: tak ak by mal niekto podobny problem, staci prepisat subor hosts na mhots, ktory sa nachadza tu : \windows\system32\drivers\etc
Naposledy upravil(a) samson010 dne pon říj 31, 2011 12:34 am, celkem upraveno 1 x.

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od dodulo »

v iOS 5.0 sa mi neda fotit tlacidlami hlasitosti, ked som mal cisty iOS tak mi to fungovalo no ked som si nahadzal veci zo Cydie, tak to prestalo fungovat, vie mi niekto poradit, ci to moze sposobovat nejaky activator alebo nieco podobne? vdaka :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

killerGBU
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 188
Registrován: čtv lis 26, 2009 1:50 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od killerGBU »

odpověděl jsi si vlastně sám :) viděl bych to na snappy/snap tap nebo aktivator. Případně postupně odinstalovávat až to začne fungovat.

Osobně bych ale doporučil DFU a nastavit jako nový tel. (sms.db si zálohuj), kontakty a zbytek PIM nahraj na icloud

samson010
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 31, 2009 12:52 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od samson010 »

tak system sa mi velkom paci, tie notifikacne centra a podobne, len mam problem s push na maily, nechodia mi ani sa mi nezobeazuju, mam to teda pri push nastavene na manualne, mam tomu chapat tak ze pri maily to nefunguje klasicky ako pri ostatnych push aplikaciach ihned ale musim tam nastavit aktualizacia napriklad kazdu hodinu tak?

dalsia vec imessages, je to fajn a usetri to dost, len by sa mi viac pacilo ak by pri odosielani dalo na vyber ci to chces odoslat ako normalnu spravu alebo cez imess.., to ze po 10 minutach nedorucenia to posle ako normalnu je fajn ale predsa ak by sa dalo vyberat bolo by to asi naj

dodulo
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 2431
Registrován: sob čer 28, 2008 1:29 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od dodulo »

ked som daval iOS 5.0 tak som robil restore cez DFU a nastavoval ako novy tel, robim to tak vzdy :), neprisiel som na to s cim sa to bilo, tak som aspon vyuzil moj kupeny SnapTap, ktory som myslel, ze uz ostane nevyuzity kedze tuto funkciu normalne iOS 5.0 obsahuje, no ako hovorim, mne ju asi zrusil activator, hlavne, ze mi to uz funguje :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak

samson010
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 31, 2009 12:52 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od samson010 »

hmm zoznamujem sa s tym ale niektore veci mi pridu celkom zlozite a co pozeram apple stranky atd ziadne vysvetlenie, neviem napriklad ako funguje to find my iphone, v iphone to lokalizuje, ale existuje nieco taketo aj na PC ? aby som si na PC pozrel kde je ktory iphone,
+ pri instalacii iOS mi itunes stahoval tusim aj icloud do PC ale nikde nic nevidim

FruFru
Host
Host
Příspěvky: 83
Registrován: čtv srp 06, 2009 2:54 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od FruFru »

Find my iphone na pc funguje jednoduse, otevres prhlizec, prihlasis se na iCloud a tam najdes lokaci sveho iphone :)

co se tyka jinych iphone, taky to funguje, akorat aplikace se jmenuje Find my friends, pokud ti to lidi povoli, muzes jejich lokaci sledovat taktez na mape, a stejne tak je muzes slodovat na PC, z iCloudu :)

samson010
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 31, 2009 12:52 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od samson010 »

ano akurat som to nasiel teda prisiel mi mail ked som si zamkol iphone a tam bola adresa na icloud :D tak diky inak

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Marek »

Tak sa spýtam ešte raz ako som sa už pýtal dávnejšie ale nikto mi neodpovedal

V škole mame wifi, neblokované, no po pripojení nás pýta heslo (z ip adresy 3.3.3.3). Tam je kolonka prihlasovacie meno a heslo a tak, pri FW 4.3.3 mi to hned ukázalo či chcem uložiť heslo alebo nie, no teraz mi to neukazuje. V nastaveniach v safari mám povolené mená a heslá, na stránkach mi to v pohode funguje, no na tomto jednom nie. Je to otravné každú prestávku dávať meno a heslo..

Keby ste vedeli ako to dať preč tak prosím dajte vedieť, aj keby s jailbreakom
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

niky79

iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od niky79 »

Možna nikdo meodpovedel, protože je to trochu zmatené. Mate WiFi, bez hesla a neblokovane, přesto ale jakési heslo zadavas... Proc ale nezkusis použit jiny prohlížeč?

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Marek »

Tam nejde o prehliadac ale vseobecne o wifi. Dam pripojit, je to neblokovane, no potom naskoci tabulka o hesle ale nie do wifi, ale na net akoby. A mam tam svoje prihlasovacie udaje zo skoly


Edit: cisco zabespecenie
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

samson010
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 31, 2009 12:52 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od samson010 »

funguje vam push na mail? mne teda maily nechodia vobec, push mam na manualne nemam ani 15 minut, 1h atd, nefunguje to ako klasicke push na facebook a podobne ze to nacita hned ked nieco dojde?

SteveJSF
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1923
Registrován: úte lis 04, 2008 1:37 am

iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od SteveJSF »

Zrovna dnes jsem to resil. Mail od Applu by mel jit pres push, tj. mel by dorazit v podstate behem chvilky. Poslal jsem si na zkousku mail z Gmailu na iCloud a cekal kdy dorazi. Jenze on nedorazil behem chvilky, nedorazil za pul hodiny a ani za hodinu - on nedorazil vubec. Pak jsem to zkusil znovu a bylo to hned. Tak z toho mam docela smisene pocity.

Schranka Gmailu je kontrolovana pres fetch v nastavenem intervalu nebo pokazde, kdyz se aplikace Mail otevre.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...

_tomik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 93
Registrován: ned zář 27, 2009 9:29 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od _tomik »

..registruji stejný prob..mail občas dorazí hned občas vůbec resp. až se vleze do appky...a ještě je zajímavé, že někdy mi mail dorazí na iPhona hned a na iPad ne a obráceně.. :x samozřejmě mluvím o jednom účtu :) ..no snad to apple brzy napraví.
Obrázek iPhone 3G; iPhone 4; iPhone 5s;iPhone 6s;iPad 2
Obrázek MacBook Air 13"(2012), iPhone 8+, AW Sport, iPad(2017), aTV 4K
Obrázek R.I.P. SJ

samson010
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 797
Registrován: sob led 31, 2009 12:52 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od samson010 »

ja som teda zaregistroval podobny problem aj na starsom iOS 4.1, nic nechodilo no na iOS 5 je to to iste na dvoch roznych iphonoch 4 to nefunguje a ako citam tak ani vam

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Marek »

http://www.upnito.sk/0/59xx8rwj7te6dfmu ... wgada9.PNG tu je obrázok čo mi to píše po kliknutí na wifi. Nejde to, aby si to pamätalo heslo?
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

Arcane
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 586
Registrován: pát kvě 14, 2010 6:42 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Arcane »

v tomhle typu sítě ne... máme taky dvě sítě ve škole.. zabezpečenou, kde jde uložit heslo a tak a pak druhou nechráněnou, kde se to furt zadává

niky79

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od niky79 »

Kdyby ses podival do URL, videl bys tam "https" - to znaci, ze se jedna o zabezpecene pripojeni ("s" jako "secured"). Z toho duvodu neni mozne, aby se jmeno/heslo pamatovalo v prohlizeci nebo v jakekoliv jine aplikaci, protoze pak by se mohlo zapamatovat i treba heslo do banky...

Marek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 4941
Registrován: pon led 04, 2010 11:19 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Marek »

Ale na 4.x to slo ulozit

EDIT: A niky, nemam to z kadial vediet :)
MacBook Air
Magic Mouse
iPhone 5

h4nz3k

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od h4nz3k »

Nevíte někdo, prosím, jak vypnout na lockscreenu zobrazování např. jména volajícího nebo jména kdo mi psal smsku, nebo odesílatele mailu? Tuším, že na iP 3G to kdysi šlo, ale v iOS 5 to nemůžu najít... Předem díky.

0XEEr
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 312
Registrován: čtv kvě 05, 2011 8:47 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od 0XEEr »

Narazil jsem na drobny bug v me 4S, dela vam to taky?

Prepnete se do zprav, piste nekomu. Tlacitkem upravit se prepnete do vypisu zprav a nejakou zvolte. Oznacte ji a dejte vpravo dole Preposlat. Nasledne preposlani zruste vpravo nahore.

Vysledkem je posunute textove pole doleva mimo displej :)

PaNNy
Host
Host
Příspěvky: 114
Registrován: čtv kvě 13, 2010 10:12 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od PaNNy »

Mě to nedělá... vše je ok.

payin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 208
Registrován: stř bře 23, 2011 8:16 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od payin »

h4nz3k: zkus v nastavení oznámení pak rozklikni telefon, zprávy nebo mail a daj styl upozornění žádne a nebo vypni oznamovací centrum.
iP5 64GB ● iP4 16GB ● iPad mini 64GB cellular ● MB Air 13' ● iMac 21' ● Apple TV 3 ● Time Capsule 2TB ● Airport Express

Arrow79
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 515
Registrován: pon říj 27, 2008 7:01 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Arrow79 »

Neviem ci to uz bolo spominane, ale vsimli ste si, ze iPhone konecne dokaze odoslat vizitku?! Sice ju posiela ako MMS, ale predsa!! Sme sa konecne dockali :))
iPhone XS Max 256GB - Space Grey (iOS 12.1)
iPad Pro 9,7 128GB Wifi Cellular - Space Gray (iOS: 12.1)

WebScript
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 299
Registrován: ned kvě 22, 2011 6:29 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od WebScript »

Dá sa spraviť restore z iOS5 na iOS5? (Nechcem iOS 5.0.1) Chcel by som si spraviť čistý restore.
iPhone 5 32GB Black iOS7 | MacBook Pro 13,3" 2012 Intel Core i5 4GB RAM | iPhone 4 16GB White

havran66
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 300
Registrován: stř čer 17, 2009 10:59 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od havran66 »

Arrow79 píše:Neviem ci to uz bolo spominane, ale vsimli ste si, ze iPhone konecne dokaze odoslat vizitku?! Sice ju posiela ako MMS, ale predsa!! Sme sa konecne dockali :))


Posílat vizitky jako MMS umí iPhone asi 2.5 roku :) Tuším že od firmwaru 3.0. Každopádně já mám 3.1.3 a vizitky přes MMS jdou.

Arrow79
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
Příspěvky: 515
Registrován: pon říj 27, 2008 7:01 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Arrow79 »

WebScript: neda, apple uz nepodpisuje 5.0, len 5.0.1

havran: :)) Tak sorry, neviem preco som si myslel, ze to nefungovalo predtym, pravda je zas taka, ze som to nikdy nepouzil :))
iPhone XS Max 256GB - Space Grey (iOS 12.1)
iPad Pro 9,7 128GB Wifi Cellular - Space Gray (iOS: 12.1)

honor88
Host
Host
Příspěvky: 70
Registrován: pon zář 13, 2010 10:44 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od honor88 »

Da se v iOS5 nejakym zpusobem vypnout nahled sms?
iPhone 6 -> HaCked

Onygzzer
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 546
Registrován: sob led 10, 2009 3:48 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od Onygzzer »

V nastavení notifikací ;-)
Historie: iP2G, iP3G, iP3GS, iP4, iP5, iP7.....

honor88
Host
Host
Příspěvky: 70
Registrován: pon zář 13, 2010 10:44 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od honor88 »

Super diky... A jeste moznost umistit si do notifikaci rychle pusteni wifi asi neni ze?
iPhone 6 -> HaCked

PeterKiss

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od PeterKiss »

Iba z JB.

88MaTo88

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od 88MaTo88 »

Lidi ako funguje reader v safari v iPhone? Kliknem si na reader otvori sa mi len text a dam do reading list nie? A potom si to mozem offline pozriet v tom liste, nie ?? No tak mne to nefunguje. Ked si dam reading list tak mi to furt nacita normalnu stranku z netu miesto toho aby to otvorilo ten ulozeny text...
Pri ukladani textu sa mi aj tak v readeri nenacita cely text len tolko co sa vojde na displey...

Edit: Vam to normalne funguje?

niky79

iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od niky79 »

Jaky reader myslíš? Myslíš seznam četby?

DJDoom
Host
Host
Příspěvky: 106
Registrován: úte čer 08, 2010 7:16 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od DJDoom »

Reader nemá žádnou spojitost s Reading Listem.
Reader pouze zobrazí článek na stránce do jednoduchého textového souboru s větším písmem, bilým pozadím a obecně zjednoduší čitelnost, zatímco Reading list funguje jak říkáš - prostě přidáš stránku do Reading listu a můžeš si ji bez hledání přečíst, až budeš mít čas. Jestli to jde i offline to nevím, nebývám offline, tak nechi kecat.

Odpovědět