iOS 5.0 ke stažení

Pravidla fóra
Vytvárajte len vlákna určené na informovanie o novinkách okolo Apple, iOS a podobne. Všetky ostatné témy, neaktuálne alebo vymyslené informácie či žiadosti o pomoc sem nepatria.
Odpovědět
honor88
Host
Host
Příspěvky: 70
Registrován: pon zář 13, 2010 10:44 pm

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od honor88 »

Mam problem s obrazkama synchronizoval jsem si stare fotky z iphonu 4 do 4ska a v obrazkach mi vznikly dve slozky jedna Knihovna obrazku a druha se jmenuje stejne jako slozka z ktere jsem synchronizoval. Takze tam ty obrazky mam ted 2x a ani z jedne slozky nejdou manualne smazat... Co s tim? Nedaji se nejak ty fotky presunout do slozky fotoaparat? Zkousel jsem to manualne pres iphone folders ale nenactou se.
iPhone 6 -> HaCked

88MaTo88

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od 88MaTo88 »

no neviem ja som si myslel, ze to je na to ten reader, ze si mozem precitat stranku offline neskor..

Jeden postreh pri 5.0. niekedy sa mi v setting usage pri icloud v poslednej polozke zobrazi battery usagege :D
Obrázek

este sa mi stalo, ze ked som ho sync s iTunes tak som prave vtedy zrejme dostal hovor a restartoval sa. Potom mi prisla sms o zmeskanom hovore.

PS: ta statistika baterky na obrazku nieje realna pretoze pri 60% som ho sync s PC a nabila sa na 80% a pri tomto cykle mam vypnute 3G aj Wifi. Localization services su on. Inak(wifi a 3G zapnute) vydrzi tak 2 dni a 6 h pouzivania :)

EDIT: @honor88 vsetky sync obrazky cez iTunes sa jednoducho v iPhone nedaju zmazat. To ze ich mas 2x je teoreticke pretoze v photo library sa ti zobrazuju vsetky vsetky sync obrazky, na disku ich mas ulozene len raz. Porozdelovane do adresarov=nazov tvojej synchronizovanej zlozky. Ja som tiez skusal oblafnut iPhone a natlacil som manualne obrazky do galerie, no mal som podobny problem ako ty - nezobrazovali sa. Ak existuje neaky sposob ako dostat foto do galerie tak som same ucho :D

dzouzy
Host
Host
Příspěvky: 27
Registrován: úte zář 08, 2009 7:41 am

Re: iOS 5.0 ke stažení

Příspěvek od dzouzy »

Zdravim, mozna ze jsem objevil ameriku (jestli ne tak sorry za post). Kdyz jsem presel s iphonem na iOS 5 stezoval jsem si na snizenou reakcni dobu HB a az ted me napadlo zkusit vypnout funkci trojiho stisknuti HB, protoze jsem si tam od prvni chvile nastavil AssistiveTouch. Jako zazrakem HB reaguje opet velmi rychle. Mozna to nekomu pomuze, ja uz jsem z toho HB byl zoufaly.

Odpovědět