Je to možné?! South Park

vše co vás napadne
Odpovědět
watterman

Je to možné?! South Park

Příspěvek od watterman »

Tak jsem se zrovna dodíval na epizodu seriálu South Park a objevil skvělou zpěvačku, o které ten díl byl :D Samo že jsem o ní začal něco hledat a byla skutečná.

Říká si Wing, no a o jejím zpěvu se můžete přesvědčit sami... Dokonce zpívá i po telefonu za peníze! :D

Prostě jsem se o to s váma musel podělit :lol:

Enjoy! http://youtube.com/watch?v=u9ZdTnJ9X9Y&feature=related

ilijusin

Re: Je to možné?!

Příspěvek od ilijusin »

dyt jasny. Vetsina postav v SP je skutecnych. Treba v tom dile jak je ten politik co strasi pred man-bear-pig-em je taky skutecny a opravdu byl trochu posahanej
V tom je super SP ze si tam udelaj srandu snad ze vseh a vseho co na svete je... Je dobry koukat na nejnovejsi dily (samozrejme ty co vysilaji v US) vetsinou se tam objevi neco z aktualniho deni ve svete...

South Park 4ever :D

watterman

Re: Je to možné?!

Příspěvek od watterman »

To souhlasim... Akorat ja propadl takovemu silenstvi ze se na to koukam od prvniho dilu prvni serie a samozrejme v originalnim anglickem zneni :)

Akorat o te Wing jsem jeste neslysel tak jsem nevedel. :)

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Je to možné?! South Park

Příspěvek od Julek »

:) zrovna nedávno jsem si to dal celé taky ... jasně že v EN jinak to není ono :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

ilijusin

Re: Je to možné?! South Park

Příspěvek od ilijusin »

hele to snad neni mozne ale ja taky, jel sem asi 2tydny v kuse od prvni serie do te posledni ktera snad jeste bude pokracovat, je to asi 1,5mesice zpatky....
samozrejme v originale, ale u SP je dabing celkem solidni a da se na to s nim divat narozdil napr. u Prison Breaku kde je to uplna tragedie

je to jako historicky dokument, jen trochu jinak :)


ale nesnasim SP za to me komplet zkazil, zacal jsem koukat na ceske dily od 8let a od te doby mluvim jako dlazdic, posledni dobou se to snazim omezovat :D

watterman

Re: Je to možné?! South Park

Příspěvek od watterman »

Pravda, pravda, dabing u Prison Break co teď dávají na Nově je příšerný. Nebo možná je to korektně přeložené, ale ty HLASY! To k těm postavám vůbec nesedí, např T-Bag tam mluví jak buzerant (omlouvám se, ale jinak to říct nešlo)... Hrůza.

ilijusin

Re: Je to možné?! South Park

Příspěvek od ilijusin »

ot

me snad nejvice vadi Lincoln, 3m korba a mluvi jako 7leta holcicka v porovnani s "tintitkem" Michael-em

osobne sem dabovanej videl jenom jeden dil, pak sem to doukoukal az do posledni serie v originalu to same House M.D.

"DR" House ma taky dost spatny dabing, ty jeho vtipy vubec nevyzni tak dobre jako v originale :)

Diablo

Re: Je to možné?! South Park

Příspěvek od Diablo »

Original je vzdy lepsi nez Dabing. S dabingem sem byl nadmiru spokojen snad u jedineho serialu ... Red Dwarf , myslim si ze tam byla na dabingu odvedena opravdu skvela prace. Jinak i pres to si troufam tvrdit ze Cesky dabing patri k tem nejlepsim na svete , kdo videl par Polskych filmu kde dabuje cely film jeden jediny clovek chape jak to myslim.

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Je to možné?! South Park

Příspěvek od terry »

Me se v PB zas nelibi dabing detektiva Mahoneho - jak to znam z anglictiny, tak to je fakt spatny. V CZ sem videl jen asi prvnich sest dilu, kdyz to na nove zacali davat a pak sem si to stahnul vsechno - AJ. Ted uz jen cekam na ctvrtou radu.

Navic u Mahoneho se mi nelibi vyslovnost. V AJ [mahoun] a v CZ [mahone] - hruza.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Je to možné?! South Park

Příspěvek od Julek »

obecně ale myslím že český dabing je jeden z nejlepších na světě... jen zrovna věci které zde píšete se moc nepovedli.
dr. House je nadabován velmi dobře, si vem že to musí být vtipné a ještě se mu s tím musí trefit do pusy aby to i trochu vypadalo, výsledek je podle mě uspokojivej, pokud neznáš originál... tedy upřesním pokud neznáš originál a nerozumíš tomu o čem tam mluví :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Je to možné?! South Park

Příspěvek od terry »

Dr. House je podle me nadabovanej dobre.. Original sem videl jen par minut, ale musel bych si hodne zvykat. V CZ podle me ty vtipy vyzni velice dobre.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

ilijusin

Re: Je to možné?! South Park

Příspěvek od ilijusin »

reknu to jinak...

zkus zkouknout vsechny dily v originale a pak si pust naky dabovany

ver mi ze to radsi rychle vypnes :D

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Je to možné?! South Park

Příspěvek od terry »

Samozrejme.. Jenomze kdyz sem se zacinal koukat na Dr. House, tak v TV a tam to samozrejme byl CZ. Az potom sem si zacal stahovat ruzne serialy v puvodnim zneni. House ale znam v cestine a je mi jasne, ze v anglictine to bude o necem jinem.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

susty

Re: Je to možné?! South Park

Příspěvek od susty »

tak ja ficin na southparku s bratrancom videli sme setky diely od 1vej po 6tu seriu aspon 5x kazdy diel. South park je bomba ale jedine v ceskom zneni. to ako dabuju kartmena je neskutocne!!!!!!!!!!!! akonahle som zacal pozerat v EN zneni uz to premna nebol ten south park. ale je to len vec nazoru

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Je to možné?! South Park

Příspěvek od terry »

Takhle to je vzdycky - kdyz se zacnes divat na neco v tomhle jazyce, v jinem odmitas.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

ilijusin

Re: Je to možné?! South Park

Příspěvek od ilijusin »

tak ja jsem vyjimka, dlouha leta jsem sledoval SP s dabingem, ale prehod na AJ mi problem nedelal


ale musim uznat ze SP dabing se opravdu povedl, jak uz ste psali Cartman je dokonaly!

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Je to možné?! South Park

Příspěvek od terry »

Nerikam, ze to je tak pokazdy, ale taky si presel jen u jednoho serialu.

Ja osobne si myslim, ze ceskej dabing The Simpsons, je jednim z nejlepsich na svete. A to sem jich slysel nekolik. Americkej je fakt divnej - staci kdyz nekdy zpivaj a hned nevis o co jde apod.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

watterman

Re: Je to možné?! South Park

Příspěvek od watterman »

Jinak co se týče dabingu u SP - viděl jsem jenom 1 díl česky, ale popravdě naumím si představit, jak nadabovali (aby to vyznělo dobře jako v originále) např to Cartmanovo: "ňa-ňa-ňa-ňa-ňá-ňa" nebo "Skrew you guys, I am going home" - to jsou takové jeho častzé hlášky a nebo "Muuuuum!" (Kdž o něco chtěl požádat matku) - pochybuju že by zrovna tohle vyznělo v SP česjkém dabingu tak dobře jako v originálu?


Jinak Cartman je super postava, takový malý Hitler :)

MooGy

Re: Je to možné?! South Park

Příspěvek od MooGy »

No Slovensky Dabing DR.HOUSE je výborný doporučujem aspoň niečo nezkazili :D

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Je to možné?! South Park

Příspěvek od terry »

@MooGy: a znas House taky v originalu? Pak to totiz nemuzes objektivne porovnat.. Ja videl kousek dilu slovensky a zdalo se mi to divny. Je to ale tim, ze znam CZ verzi.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

Odpovědět