Nový iPhone

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
Mateo

Nový iPhone

Příspěvek od Mateo »

Tak jsem si chtel uz konecne objednat iPhone ale narazil jsem na par veci co me od koupe oedradilo a to hlavne ze nejde verze se standartne nainstalovanym fw 1.1.2 plne odblokovat pro hovory aniz by jsem si musel rezat sim kartu. Tak sem zavolal znamemu a ten rikal ze ted byl cosik vyrizovat v USA a ze se tam setkal z nekym z Apple a ten mu rekl ze v unoru ci breznu uvedou novy iPhone ktery bude mit nake funkce navic a zmeni se mu vzhled ale ma byt pry o 100$, jako tyhle informace jsou znamy ale pry se nejdriv ma iPhone ma vybavit 16 GB (1Q) a az pak prejít na pripadne 3G a stim souvisejcí i novy vzhled (3Q) ale s takovu to vypada ze se mozna uz dockame noveho iPhone uz na jare.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19682
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Re: Nový iPhone

Příspěvek od rony »

Mateo píše:dockame noveho iPhone uz na jare.


Ak nejaka vyrazna zmena, tak na jar bude mozno predstaveny a na jesen sa bude predavat.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

CRIZ

Příspěvek od CRIZ »

For MATEO:
Kup ted iPhone ořezej SIMku a uvidis ze nebudes litovat!Az vyjde novej iPhone prodej tenhle a kup tam ten! Nejlepší řešení který je....

Mateo

Příspěvek od Mateo »

4 rony: no ja jsem to myslel tak že rovnou přijde do prodeje
4 CRIZ: nechce se mi moc řezat do simky, uvažoval jsem že by jsem si ji nechal naklonovat a tu by jsem nařezal a original by jsem schoval, ale nevím no, je mi sympatyčtější SW odblokace

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

Obavy s řezáním do simky mít nemusíš. Kdyby si potřeboval normální simku zase tak můžeš zajít k operátorovi a oni ti dají novou se stejným číslem :wink: (cena okolo 400) nebo nahlásíš, že si jí ztratil a myslím, že pak dostaneš zdarma novou (alespon Oskar to tak dělával) nebo ti u TM vystaví duplikát simky a budeš mít dvě...

Ale klonovat bych sí nenechal, dá se to poměrně jednodušše zneužít. :wink:
1.1.1 OOB> 1.0.2>1.1.1>1.1.2>1.1.3>1.1.4>1.1.2 modem 04.04.05_G a bootloader 3.9
iBrickr, AnySim, PACAY, Carneval, iJailbreak, Ziphone... no vyzkoušel jsem prostě skoro všechny možnosti odblokování...

CRIZ

Příspěvek od CRIZ »

for Mateo:

když si ji necháš uříznout tak se nic nestane...můžeš jí dál používat i bez TurboSIM adapteru!!!!!!! akorat tam nebudes mit kousek SIMky která je stejně na nic!


ale u řezání bud opatrnej....může se stát cokoliv :lol: :lol:

Odpovědět