Samsung útočí ?:) i900

vše co vás napadne
banan16

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od banan16 »

ale jak sem uz psat, tak nemam moznost staleho pripojeni k wifi...sice si muzu jit do kavarny, ale to bych tam musel byt non-stop...

nene

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od nene »

iPhone je návykovka, displej snad nemá vadu a vedle něj vypadá displej jakéhokoli mobilu nebo PDAčka jak z jiné prehistorické doby. Možnosti installeru jsou obrovské a aplikace jsou ve velké většině naprosto funkční a navíc se autoři předhánějí v dokonalosti jejich provedení a uživatelské přítulnosti. Ale bez wifi to opravdu nemá moc smysl. Já bych se nejdřív snažila mít wifi a pak si koupila iP. :lol:
iPhone není z mého pohledu jen přístroj na práci, do kterého se nacpou aplikace a pak se to používá. Je to i hračka, která hned tak neomrzí, protože možnosti vyblbnutí se jsou obrovské, stále aktualizované a snadno dostupné. Aspoň zatím.

banan16

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od banan16 »

no prave ze je to hracka....a jak nekteri rikaji - pro rozmazleny decka... :D

MooGy

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od MooGy »

Toto sa snad uz hovorilu a milion veciach ako napr,PSP,DS etc a etc

banan16

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od banan16 »

no tak treba PSP je vlastne neco podobnyho jako iphone...ale prave proto ze iphone je hracka, tak bych si s nim tak mesic hral a pak bych ho odlozil...kazda hracka jednou omrzi...

MooGy

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od MooGy »

PSP a iPhone?2 rozdielnejsie veci na svete som este nevidel :shock:
Ty si sa rozhodol iPhone odsudit cize akurat tu zbytocne spamujes

banan16

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od banan16 »

dobre koncim (mozna...) :)

nene

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od nene »

To banan16:
Přečti si to pořádně - nejen na práci, ale i hračka. :)
Nooo, já si s ním hraju už třetí měsíc, každý den je něco nového, něco co mě napadne, že bych chtěla aby iP uměl a tak ho to naučím....Jsem ženská a IT mě dost míjejí, ale tohle mě fakt dostalo a baví mě to pořád. Pod tím hraním netřeba vidět jen hry - (ale když jsem si nainstalovala emulátor a měla možnost zahrát si jakoukoli GB, PS apod hru, tak mé pubertální okolí zelenalo závistí) - je to ale hlavně "hraní si" s počítačem a dovádění ho k dokonalosti "vlastními" silami. A iP se těmhle mým snahám nebrání a naschvály mi nedělá, :lol: . (Narozdíl od Voken ....vrrrrrrrr).
On tě tady nikdo neukecává, co by z toho koneckonců měl, jen se ti všichni snaží dobře poradit ze svých zkušeností. Ber nebo nechej být je jen na tobě.

banan16

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od banan16 »

no ja jsem puvodne iphone chtel ta ksem se o nej zajimal, tak vim jaky ma vyhody a nevyhody, ale pak sem si rekl ze za stejnou cenu muzu mit neco co lip vyuziju...treba mi WM nesedne, nevim...treba sem za pul roku budu psat ze sem si iphone koupil....ale ted momentalne me nepresvedcil....

MooGy

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od MooGy »

pozri o iPhone sa zaujimam asi od konca februara(nesmejte sa mi :D )Od tej doby si ho chcem kupit sklamalo ma ked som sa dozvedel o fotaku tak som sa pozeral po inom Telefone no ziadny taky dobri som nenasiel a pravdupovediac uz mi to s tym fotakom jedno..Pred cca mesiacom som si kupil fotak a nosim ho stale zo sebou(Aj s mobilom) tak mi to vobec neprekaza
Prepáčte som ukecaný :D

nene

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od nene »

Jooo, akce foťák ..... tak dlouho jsem hledala mobil s co nejlepším foťákem, až me SE tak naštvalo ( 750 měla skvělý foťák, kterému se P1, na který jsem čekala, nemůže rovnat) že jsem šla do iP. Makro mi chybi, to je fakt, ale jinak jsou ty fotky fakt koukatelné a díky skvělému displeji není tak velká potřeba je prohlížet přes PC a v iP fotky vypadají skvěle, barvy nemají vadu. Chce to snad jen jinou applikaci než je ta základní, CameraPro je placená a tak používám Snapture - taky dobré.

banan16

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od banan16 »

no treba mi vadi to ze neumi natacet video..ja spis natacim nez fotim (vim ze je na to aplikace ale je to myslim omezeny na 30s a to je fakt malo a za plnou verzi fakt platit nebudu...!)

MooGy

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od MooGy »

Hovorím ti už to nerieš je uplne jasne že si iPhone nekupiš čiže o čo tu ide?

banan16

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od banan16 »

tady jde o samsung i900 omnia :)

Diablo

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od Diablo »

Tak v tom pripade bude asi potreba presunout se na jine Forum :) zamerene na Samsungy. Pokud takove existuje samozrejme :D .

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od Almi »

že si už chlapi nedáte pokoj a takto nám tu smamujete naše iPhone fórum nejakým samsungom :lol:
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

pacholek

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od pacholek »

toto jsem zpusobit nechtel :/ :D

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od terry »

Už sem přečetl asi 10 příspěvků a najednou si všimnu.. další stránka :) A navíc plná stránka s hromadou příspěvků.

Rád sem do tohoto tématu přispíval, ale nechce se mi číst :) Takže jestli něco nevíte, nebo o něčem diskutujete, tak napište co a já se zapojím.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

banan16

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od banan16 »

no probira se tu UZASNY iphone a DE*ILNI zarizeni s wm...

MooGy

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od MooGy »

Uhádol si :D
Neviem čo by si chcel počut ale viem že by to bol nezmysel

banan16

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od banan16 »

jako popravde receno, kdybych mel penize, tak si koupim zarizeni s WM i iphone a pak bych mohl ten kterej by mi nevyhovoval prodat, jenomze zas takovej milionar nejsem...nechcete mi nekdo darovat iphone? :D a nehlaste se vsichni... :lol:

.:Hamilton:.

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od .:Hamilton:. »

nene píše:i..........Možnosti installeru jsou obrovské a aplikace jsou ve velké většině naprosto funkční ......


Tak tou funkčností bych se moc neoháněl. Ještě na žádném telefonu jsem nemusel dělat restore tak často jako na iPhone.... :roll:

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od terry »

@.:Hamilton:.: jde o to, co všechno tam instaluješ apod. Poku tam bezhlavě házíš každou app, co uvidíš, nemůžeš se čemu divit.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

.:Hamilton:.

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od .:Hamilton:. »

opravdu tam nehazu kazdou aplikaci. pokud iphone sam pouzivas, tak musis uznat, ze konfliktnich programu neni malo....

Diablo

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od Diablo »

Ale tak zase na druhou stranu udelat Restore na Iphonu je opravdu hodne jednoduche na rozdil od jinych mobilnich telefonu. S nejakym programem na zalohu Notes apod. je to hotove do 10 minut . Videa Hudba a Fotky uz automatikcy nahraji ITunes takze Restore u iPhonu je hodne pohodlny. No a ta funkcnost. To je dano tim ze 97% aplikaci je vyvijeno malymi vyvojari ( vetsinou 1 az 2 lidi ) , s App Storem uz budou na programech makat i profesionalni progamatori a ta kvalita programu pujde jeste o dost vic nahoru.

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od terry »

@Hamilton: nemyslel sem to zle.. jen konstatuju. Já zatím na iphone čekám :roll:
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

Diablo

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od Diablo »

Nj Terry je clovek ktery ma pres 1000 prispevku na Foru o mobilu ktery vubec nevlastni :D :D :D .

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od terry »

iPhone sice nevlastním, ale.. dovolil bych si tvrdit, že o něm vím celkem dost :) často i víc než leckerý majitel iphone 8)

Nechci se tím nijak vytahovat, ale uznejte sami.. kritizujte.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

Diablo

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od Diablo »

Bez nas vyvolenych kteri mame iPhone bys nevedel nic :D :D :D , ne ted vazne delam si srandu :) ale musim uznat ze toho vis vic nez par lidi ( tak 3 nebo 4 ) co maji iPhone

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od terry »

Já přečtu i to malý písmo :twisted: :mrgreen:
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

watterman

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od watterman »

Minimálně umí dobře grafiku, např. ten avatar je nesmírně pěknej :) A v iPhone má celkem přehled, i když jej nevlastní. Z něj by si měli vzít nováčci příklad! A kam až to dotáhl? Na iPhone Guru! :D

Ale bacha zatím nám jedinej iPhone Guru kterého jsme měli utekl - fajnman, takže pozor aby se i terry neurazil a taky nevzal roha :) Ale to dle mě nehrozí.. :)

S474N
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 896
Registrován: pát kvě 30, 2008 10:55 am

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od S474N »

watterman: neutekl, pouze se z nej stal multak - FIORI.
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od Julek »

já mám terryho rád :) je to v pohodě uživatel a pro fórum udělal hodně :) guru si rozhodně zaslouží a časem zřejmě i víc :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

watterman

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od watterman »

OT:
Tak to už abych začal připravovat téma: "Terry - nový moderátor!" :D

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od terry »

Tak děkuji pánové :wink: Dík za uznání, snažím se no..

@watterman: ten avatar není úplně mojí prací - hlavně je to ikonka tématka "flat", ale jinak snad moje.. :)
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od Almi »

jj terryho si nedáme :wink:
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz

banan16

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od banan16 »

no ted sem se zas dival na naky videa s iphonem a cetl si forum...a nak mi porad v hlave ten iphone vrta :D ... myslim ze je naka sance ze bych si ho koupil :) ... docela me laka a kdyz sem si tak v hlave promyslel jaky funkce vyuzivam, tak to iphone skoro splnuje...no uvidime :D

sice WM ma hodne dobrych funkci a aplikaci, ale nevim jestli bych vyuzil...zkuste me nejak presvedcit...abych si vybral spravne :D (jako ja mam 16 let, takze hlavni sou multimedia, no.... a ted babo rad :D :lol: )

ja mam u iphonu obavy z itunes (vubec nevim jak se s tim a s iphonem pracuje, jak tam dat obrazky, mp3, videa...vim ze to je tady na foru, ale ja nez to najdu :D )a pak taky nevim jak s tim installerem, pac nemam stale pripojeni k wifi (ale zase u nas ve meste na namesti je free wifi (a ja to mam na namesti tak 200 m :) ) no a kdybych s tim mel naky problemy tak to restore,... (taky nevim jak se to dela, vim ze sou tady nekde navody, ale ja su takova lama ze dokazu znicit i neznicitelne :D )

no iphone je tak jednoduchej, az je slozitej...

terry
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1943
Registrován: úte bře 04, 2008 11:11 am

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od terry »

O to, jak se to dělá nejde.. Kdyžtak stačí mrknout do sekci "Návody" (jak překvapivé :))

Co se týče iTunes, až se s tím naučíš - max 15 minut - bude to v pohodě. Není na tom nic složitého, jen si správně otagovat hudbu apod.

Pokud chceš telefon směřovaný více na multimédia, je WM podle mě zbytečnost.

Kdyžtak mrkni viewtopic.php?f=42&t=5639&st=0&sk=t&sd=a&start=40.. o iphone a WM se tady celkem diskutuje - čti především (dlouhé) příspěvky od cubase, HFX9 a terryho (mě) mohlo by pomoci.
iPhone 4 16GB iOS 5 beta | MacBook Air 13" C2D 1.86 GHz, , 4GB RAM, 128GB SSD

banan16

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od banan16 »

jj diky...kouknu se

EDIT: no tak sem si to procetl a mozna ze o iphonu zacnu vazne uvazovat (ale asi bych si koupil uz pouzity, ptz jako student nemam moc penez - na prelomu cervenec/srpen budu mit kolem 8000)

vim ze to do tohoto tema vubec nepatri, ale kdyz uz sem pisu tak se zeptam :lol:
OT: :D jak dlouho vydrzi iphone pri normalnim pouzivani na jedno nabiti?

watterman

Re: Samsung útočí ?:) i900

Příspěvek od watterman »

@banan16 - Chceš prěsvědčit v tvých letech?

Velký displej -> pro videa jak dělané (nahrávky s tvojí přítelkyní :D) + fotky (zase fotky tvé přítelkyně), nebo jiných slečen ;)

Odpovědět