FW 1.1.3. bad news

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Zamčeno
pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

FW 1.1.3. bad news

Příspěvek od pechino »

Tak se mi vrátil kamarád z anglie, kde kupoval iphone v apple store a přivezl mimo jiné i bad news... Trotlíci od apple v iphony s novým firmwarem můžou blokonout na dálku, když zjistí, že jsou odbloklý a používaj se v zemích, kde se ofiko neprodávají... Prý nepomůže ani turbosim. :cry:

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

No bud to je mozny pres Wi-Fi nebo po pripojeni iTunes,ale pochybuji ze by to slo bez vedomi uzivatele.V itunes taky po pripojeni program hlasi ze je dostupna FW 1.1.2 a zalezi na uzivateli jestli down a upgr. povoli ci ne.

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Příspěvek od pechino »

Martas06 píše:No bud to je mozny pres Wi-Fi nebo po pripojeni iTunes,ale pochybuji ze by to slo bez vedomi uzivatele.V itunes taky po pripojeni program hlasi ze je dostupna FW 1.1.2 a zalezi na uzivateli jestli down a upgr. povoli ci ne.
myšleno tak, že když koupíš new iphone, jsi v pytli, upgrade na 1.1.3. nebudu, mám 1.1.2. s turbosim

drowner

Příspěvek od drowner »

Tak posledni cemu bych veril je to, ze nejakej prodavac z apple store vi, jestli bude 1.1.3. nebo ne. Ty lidi si vetsinou hrajou na dulezitejsi, nez ve zkutecnosti jsou.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Podobných "zaručených" zpráv na internetu byla spousta...počkáme a uvidíme.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Re: iPhone

Příspěvek od pechino »

Julek píše:Podobných "zaručených" zpráv na internetu byla spousta...počkáme a uvidíme.
Tak sorry guys, že jsem otravoval

sasaj
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 211
Registrován: pát lis 09, 2007 7:54 pm

Příspěvek od sasaj »

a odkdy se pls zacali prodavat 1.1.3?? v USA?? me ho koupily 20 prosince v USA je mozne ze tam bude pls jeste 1.1.2??

ilijusin

Příspěvek od ilijusin »

spatne pochopene, von jeste neni v prodeji a ani jeste neni prakticky na svete, ale ty panove v tom obchode rikali, ze v pristim upgradu vam/nam zablokuji vsechny hacknute iPhony a pry nepomuze ani TurboSIM
ale myslim ze to je blabol, pac tyhle capci z tehle Applu obchodu, sou hezky receno hrozny machyrci, vzdy kdyz sem navstivil Apple stor v CR tak se ke mne chovali jaksi povysene :) ale to uz je offtopic
a dalsi duvod je asi zmensit pocet hackovanych iPhonu, vypusti takovouhle informaci, a ten kterymu to rekli touhle informaci odradi dalsich 15kamosu .....

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

No pěkná kravina, prodavač asi těžko bude vědět co bude v novým FW. :lol: Vůbec bych tohle neřešil, a počkal až bude něco víc důvěryhodnějšího. :wink:
1.1.1 OOB> 1.0.2>1.1.1>1.1.2>1.1.3>1.1.4>1.1.2 modem 04.04.05_G a bootloader 3.9
iBrickr, AnySim, PACAY, Carneval, iJailbreak, Ziphone... no vyzkoušel jsem prostě skoro všechny možnosti odblokování...

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

navíc je to skoro nemožný, pač pokud by to chtěli dělat přes mobilní síť, tak to mají smůlu, do tý je nikdo nepustí a po webu by to sice šlo, ale kdo s iP poleze na web Apple??

pechino
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 160
Registrován: úte pro 11, 2007 9:08 pm

Příspěvek od pechino »

Apophis.k píše:navíc je to skoro nemožný, pač pokud by to chtěli dělat přes mobilní síť, tak to mají smůlu, do tý je nikdo nepustí a po webu by to sice šlo, ale kdo s iP poleze na web Apple??
počkej... ja občas na apple lezu, ale ted netuším, co mi hrozí a jak tomu předejít?

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

podle mě zatím nehrozí vůbec nic, a až něco hrozit bude, tak tomu předejdeš tak, že na web apple prostě nebudeš přes iP líst...

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

jak jsem prve psal,bez tveho vedomi ti nemuze apple nic do pristroje nacpat....to uz zavani prus... pro firmu ne?

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

Nezavani. Je to jen Tvoje neznalost/neochota cist licencni (EULA) smlouvu k iTunes.

captainVax

Příspěvek od captainVax »

počkejte takže je klidně možné že apple nám všem bez našeho vědomí může na dálku upgradovat iphone na fw 1.1.3 ?? tim padem by sme byli všichni v totální pr**** ?? :shock:

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Zrovna toho bych se nebál, ale nic není nemožné :) Prostě bychom nesměli v tom nejhorším případě dokovat iPhone, ale jak jsem psal. Tohle jsou jen řeči a nemá cenu se o tom dál bavit, akorát tu bude flamewar a k ničemu.
Naposledy upravil(a) Julek dne čtv pro 27, 2007 9:40 pm, celkem upraveno 1 x.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

spachal_tmp
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1444
Registrován: úte pro 11, 2007 4:54 pm

Příspěvek od spachal_tmp »

captainVax píše:počkejte takže je klidně možné že apple nám všem bez našeho vědomí může na dálku upgradovat iphone na fw 1.1.3 ?? tim padem by sme byli všichni v totální pr**** ?? :shock:


Precti si jak funguje oficialni odblokovani telefonu treba ve Francii. Ze strany Apple. Opravdu si myslis, ze je to nemozne? :P

captainVax

Příspěvek od captainVax »

no tak kdyby to tak bylo tak by stačilo ,aby sme se nepřipojovali na počítač,který je v síti a nechodili bysme do iTunes ... do iTunes jen v počítači kterej je offline.. ... mno bůh ví jak to všechno vlastně bude....

KeyserSoze

Příspěvek od KeyserSoze »

http://iphone.technovinky.com/iphone/no ... mware-113/

nějaké útržky z nového firmware.

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19682
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

bez hysterie uvazuj...

upgrade znamena okolo 100 megabajtov, co je nutne stiahnut. Cely ten proces si KAZDY z VAS asi presiel ked riesil 1.1.2 OOB - vsak vam to trvalo par desiatok minut?

A teraz si predstavte tie tisice americanov, ktore sa jedneho dna pripoja a zacne to z webu Apple sosat firmware o takej velkosti.

To bude rovne DoS utoku na Apple, nemyslite?

Z toho odvodzujem, ze automaticky upgrade si Apple nedovoli robit pre vlastnu ochranu. Ibaze by si to premyslel do detailov a riesil to s rozlozenim zataze.

Takze tu nespekulujte nad vecami, ktore nie su realnym faktom :-) a berte situaciu tak, ze ak by nieco take nastalo, tak s predstihom niekolko dni sa to dozvieme.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

Domy007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 653
Registrován: pát pro 28, 2007 4:36 pm

Příspěvek od Domy007 »

captainVax píše:počkejte takže je klidně možné že apple nám všem bez našeho vědomí může na dálku upgradovat iphone na fw 1.1.3 ?? tim padem by sme byli všichni v totální pr**** ?? :shock:


Ne. Teda spíš ne. Když si to vezmu logicky jak ti můžou nahrát bez tvýho vědomí do telefonu novej fw? :?: :!:

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Příspěvek od Paly »

Domy007 píše:
captainVax píše:počkejte takže je klidně možné že apple nám všem bez našeho vědomí může na dálku upgradovat iphone na fw 1.1.3 ?? tim padem by sme byli všichni v totální pr**** ?? :shock:


Ne. Teda spíš ne. Když si to vezmu logicky jak ti můžou nahrát bez tvýho vědomí do telefonu novej fw? :?: :!:


Nie bez Tvojho vedomia nie, len Tvojou nepozornostou.

Trebalo by tuto temu zamknut, vymazat, zlikvidovat lebo zbytocne robi "Vela kriku pre nic".
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

Ano došla mi trpělivost. Tohle je diskuze opravdu o ničem navíc bez jakýchkoliv alespoň trochu věrohodných informací. Akorát se tu množí flamware, offtopic a různé spekulace. LOCK

Pokračujte prosím zde, ale prosím ne na stejné tema. http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?p=6069#6069


Dávám do archivu. Julek
1.1.1 OOB> 1.0.2>1.1.1>1.1.2>1.1.3>1.1.4>1.1.2 modem 04.04.05_G a bootloader 3.9
iBrickr, AnySim, PACAY, Carneval, iJailbreak, Ziphone... no vyzkoušel jsem prostě skoro všechny možnosti odblokování...

Zamčeno