iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
Jacklemon
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: stř pro 29, 2010 9:17 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Jacklemon »

V sobotu plánuji výlet do Dresden, máme to kousek, tak jsem se chtěl zeptat, zda tušíte jak to bude vypadat ? Má cenu to zkoušet či bude totálně vyprodáno ?

Díky
Honza
Macbook Pro 13'
Ipod Touch 3G
Ipod Nano
Ipad 2G
Iphone 4S
Iphone 5S

tommygun
Host
Host
Příspěvky: 54
Registrován: stř dub 27, 2011 6:58 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od tommygun »

robsol píše:Pánové k té rychlosti iP5 vs. IP5S. Osobně si myslím, že normální uživatel už moc rychlosti v běžné operativě s telefonem nepozná. IP5 je ve skutečnosti již velmi rychlý sám o sobě.

Nezapomeňte ale na jednu zásadní věc a tou jsou všudypřítomné animace. Na iP5 jsem používal tweak na zkrácení/zakázání animací a nevěřil jsem vlastním očím jak již tak rychlý telefon se ještě subjektivně zrychlil. Po vypnutí tohoto tweaku jsem byl z "továrního" nastavení iP5 dost rozladěn.

Co jsem tím chtěl říct?

Podle mě je 5 i 5S neskutečně rychlá, ale kazí to ty animace rádoby pro efekt. Po nějaké době mě už neskutečně štvou.


Ty animace naopak prispivaji k celkovemu dojmu dynamicnosti celeho systemu. Je treba na to nahlizet z vice stran ;)

Majkyn
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: čtv zář 25, 2008 6:44 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Majkyn »

tommygun píše:Par dni taky mam 5S a musim rict, ze je to asi nejlepsi iphone, kterej jsem kdy mel. Nova space grey barva je fakt hezci nez stara sediva z petky. imho jsem stal ve stejne fronte jako Kotelnik, ale vubec jsem se nedostal dovnitr :)

Svoje postrehy jsem sepsal do mensi recenze tady (snad ten link nevadi): http://jablickar.cz/prvni-dojmy-z-iphon ... -touch-id/


Tommygun a jakým způsobem ses ke svému iP5S tedy dostal?

Jen tak mimochodem, napadlo Vás třeba, že kusů iP5S je opravdu dost, ale nedostatek je pouze uměle řízená akce ze strany Apple?

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od BiGFiSh »

Majkyn píše:Jen tak mimochodem, napadlo Vás třeba, že kusů iP5S je opravdu dost, ale nedostatek je pouze uměle řízená akce ze strany Apple?

Samozrejme.
Telefon je drahej jako prase, ale i tak napr. me stoji za to. Co jeste pritahne dalsi, kteri nejsou rozhodnuti ?
Nejvykonnejsi a nejluxusnejsi telefon na svete, je drahej, ale i poctem kusu nedostupnej, vsichni ho chtej, bude trvat nekolik tydnu nez apple dokaze uspokojit vsechny zakazniky.
Co se iPhonu tyce tak u kazdeho modelu vznika cim dal tim vetsi "psycho", vsichni ho chteji HNED mit, cena je uz druhorada zalezitost.
Apple hlasi prodeje 5S a 5C za prvni vikend (nebo 3 dny?) 9milionu kusu.. Bud lzou a nebo opravdu maj tak perfektni marketing, ze po tom kazdej (kdo ten telefon ani nevyuzije) bezmyslenkovite jde a chce ho "proste" mit, protoze bude vazenej, bude cool a bude to zkratka super, kdyz iPhone bude mit :crazy: :%)

Je to vynikajici marketing Apple, za svou historii musi vedet, kolik kousku lidi cca koupi v prvni vlne a vyrobit treba jen o trochu min.. ale co z toho, nevzniklo by pak to pravy, patricny psycho okolo :D

Jinak jsou taky lidi, kteri si koupi limitovany kusy aut za 30 000 000 a i treba vic.. tech kusu je malo, budou jedini na svete, vyjimecni tak se perou i o tak drahy auta, nekdy i mnohem drazsi... Tak iP je neco podobnyho, akorat v jiny cenovy hladine a muze si to dovolit sirsi spektrum lidi.. Princip je ale podobnej :)

Majkyn
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: čtv zář 25, 2008 6:44 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Majkyn »

Bohužel ale můžu říct, jelikož se pohybuji v určitém kruhu lidí, že Apple u všech verzí vč. iP5S vyrobil dostatek kusů, ale omezuje pouze prodeje. Věřte mi, že jich je na skladě a pod pultem dost a čeká se jen na pokyn z vrchu. Vím, že mi to tady spousta lidí bude vyvracet, ale nemám důvod si tohle vymýšlet, mám to z první ruky - iPhony jsou :)

byeen
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 507
Registrován: stř úno 24, 2010 9:32 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od byeen »

Majkyn, prepac, ale to ti volal Tim Cook, ze to mas z prvej ruky? :D
Robim si srandu, popravde mi to je jedno ci umelo drzia ludi za gule, alebo fakt nestihaju vyrobit tak obrovske mnozstvo iphoneov. Si predstav to obrovske mnozstvo a naslednu distribuciu, chcel by som do toho vidiet viac, musi to byt megazaujimave.
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB

Bodl99
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 269
Registrován: úte říj 16, 2007 12:26 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Bodl99 »

Majkyn: nevim nevim, taky se mi to nezda. Apple nema duvod proc omezovat dodavky. Jako marketing by to mohlo byt dobre, ale v tuto chvili by mohl v klidu obnovit dodavku aby se prodalo vice iphonu. A kdyz to tak vezmu logicky, tak analitici predpokladaly prode kolem 7 milionu a to jeste napul s iphone 5c tech se vsak prodalo mene a tak se logicky iphone 5s vyprodal.

BiGFiSh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 321
Registrován: ned říj 30, 2011 7:50 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od BiGFiSh »

Ja si myslim, ze to skrti, je to jen muj osobni nazor.

Myslim, ze to ma opravdu vliv na lepsim pozdejsim prodeji.. Vyvola to silenstvi, jaky ted okolo novych iP panuje.. Vzdyt to tak delaji celou dobu nebo mi chcete rict, ze tak spatne kazdy rok odhaduji pocty prodanych kusu ? To si nemyslim..

Na me osobne tato teorie pusobi.. Kdyz je neco dobryho a je to nedostatkovy a dalsi kusy maji byt za delsi cas nebo pripadne nemaji byt nikdy (ted to myslim obecne a ne jen iPhone) tak mam logicky vyssi zajem tuto vec vlastnit (za predpokladu, ze je to neco co chci/potrebuju)..

Nekteri jsou na tohle imunni, otazka je, kterych lidi je vice :)

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Příspěvek od Slimák »

Tve argumenty jsou vcelku logicke, ale ber to i z druhe strany. Applu jde o zisk a tim, ze by umele neco brzdil muze nektere potencialni zajemce i pripadne odradit. Proc by sam Apple umele neco brzdil, kdyz mu jde o prachy, tzn. cim driv zakaznik bude mit novy produkt, tim jdou penizky Applu do kasicky :D Sice je to kazdy rok s uvedenim noveho iPhonu stejne, ale spis se jedna o standardni reseni Applu (naklady, kapacita, logistika) a v tom evidentne nehodla nic menit. Vyrobi se v pocatku tolik a tolik, ktery je z jejich strany stanoven, to se rozproda a pote prichazeji dalsi vlny pro uspokojeni cekajicich zakazniku.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Jadro
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2350
Registrován: pát bře 30, 2012 5:37 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Jadro »

Nevim jak to je a je mi to celkem jedno. Ale to, ze by mohl ztratit je pouze v kratkodobem meritku. At je to jak chce, vytvari to z iPhone vyjimecne, luxusni a z pocatku nedostatkove zbozi. Vzdy ukazuji jak prodej prvnich kusu jeste stoupl a zase nemaji dostatek i kdyz vyrobili vic nez pri poslednim uvolneni. Zase to podporuje myslenku jak moc je iP chtene zarizeni. Nikdo z nas se asi nikdy nedozvi jaka je pravda, ale rozhodne to muze byt zamerny a fungujici tah. Stejne tak to ale muze byt jen realita. Kazda vyroba ma nejaky strop kusu za casovou jednotku a bez rozsireni vyroby, nebo zlepseni procesu se tohle cislo nezvysi.

Majkyn
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: čtv zář 25, 2008 6:44 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Majkyn »

Jadro to v začátku svého příspěvku vyjádřil celkem pěkně a přesně. Věděl jsem, že tu někdo věřit nebude a samozřejmě mu nechci brát jeho vlastní názor. Jen ke svému tvrzení dodám, že to samozřejmě nemám od Tima, ale ze své vlastní zkušenosti, kterou startuje fungování zaměstnanců německého Apple. Ti jako každý rok prodají předem určený počet kusů, poté odmítnou spoustu zklamaných jedinců s tím, že už zásoby došly. Ale po víkendu se ti samí zaměstnanci spojí se svými známými v ČR, že si "jako zázrakem" můžou přijet pro celkem slušnou várku iP. Kde myslíte, že se berou ty celkem vysoké počty nabízené v českých eshopech a na českých bazarech? :)

Přihodím k tomu jen pro zajímavost to, že sám vedu nějaký byznys, kde alespoň dvakrát do roka praktikuji podobnou strategii ždímání lidské touhy po exkluzivním a málo dostupném produktu. Máte pravdu, Apple by mohl prodat teď hned a vydělat. Ale řekněme si na rovinu, není lepší si stihnout ještě před Vánoci koupit ten ájfoun, který tolik lidí nemá a těžko se shání? :)

sysel
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 282
Registrován: stř říj 21, 2009 6:14 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od sysel »

Zdarec.tak koupen ip5s v anglii.
Chci se zeptat jestli je normalni ze tzv.chrasti na poklep ?
4s byla tedy vice "solid"
Iphone 6S 128GB Silver
Ipad Air 128GB silver

martisek777
Host
Host
Příspěvky: 67
Registrován: ned led 09, 2011 8:31 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od martisek777 »

V Berlíně dostupné všechy verze i barvy 5S a pochopitelně i 5C

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

sysel píše:Zdarec.tak koupen ip5s v anglii.
Chci se zeptat jestli je normalni ze tzv.chrasti na poklep ?
4s byla tedy vice "solid"


na to se budou lidi ptát u všech verzí? Jinak Tvé zkoumání vyšlo ok? Jaké zařízení na otestování nového iP používáš, nějaké měřící přístroje?
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

sysel
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 282
Registrován: stř říj 21, 2009 6:14 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od sysel »

Ted te vubec nechapu na co narazis.
Proste ip5s chrasti a ip4s ne.
Nepotrebuji zadnw zarizeni kdyz staci poklep prstem.
Iphone 6S 128GB Silver
Ipad Air 128GB silver

macodk3
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 1583
Registrován: úte pro 15, 2009 4:45 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od macodk3 »

OT: Pokial nemáš špeciálnu verziu iPhone 4S bez autofocusu tak ti musí "chrastiť" tiež.. a už sa to prosím všetci naučte konečene.. iPhone existuje už 6 rokov!
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

Presne tak jak pise maco!
Myslel jsem zarizeni na kontrolu noveho zarizeni obecne... Jeste se zeptej, jak mas aktivovat druhy reproduktor a pujdu si vystrelit mozek z hlavy...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

dabelM
Host
Host
Příspěvky: 59
Registrován: ned srp 09, 2009 6:45 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od dabelM »

Ahoj,

byl jsem dnes na výletě v Drážďanech a mají tam ve volném prodeji iPhone 5S SpaceGrau 16GB a 64GB. Stačí se u obsluhy zeptat na dostupnost, oni řeknou jaké mají ihned k odběru. Zlatá a stříbrná skladem není.
Apple iPhone 6, 64GB, SpaceGray
Apple iPhone 5S, 64GB, SpaceGray, 7.0.4, JB
Apple iPad Air, WiFi+3G, 128GB, SpaceGray
Dell Inspiron 7000, 15"
minulost iP3G 32GB black, iP4 32GB black, iP5 64GB black

sysel
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 282
Registrován: stř říj 21, 2009 6:14 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od sysel »

Jinak ptal sem se ze chrasti o poznani vic nez 4s a to dost.
Iphone 6S 128GB Silver
Ipad Air 128GB silver

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

Neni to pravda. Mel jsem 4/4s 5 i 5S a je to srovnatelne
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

havrdaj
Sponzor 2014
Sponzor 2014
Příspěvky: 680
Registrován: stř led 23, 2013 10:16 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od havrdaj »

Sysel: chrasteni nebo vylozuvani prapodivnych zvuku je vlastnost a je zavisla na kuse. Osobne jsem reklamoval dve zarizeni, kazde dvakrat dokud jsem nemel zarizeni, kde bylo chrasteni pro me prijatelne.

Je to na tobe...

Jacklemon
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: stř pro 29, 2010 9:17 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Jacklemon »

Dnes jsem si byl v Drážďanech koupit 5Sko..Uspěl jsem..Nemají stříbrný ani zlatý, mají jen černé ve všech velikostech. Po půl dne zkoušení naprostá spokojenost, dříve 4Sko a velký skok ! Doporučuju ! Dostupnost Zlatého a stříbrného dle prodejce, se kterým jsem já osobně mluvil, prý někdy příští týden. Já si odvezl černý 64ku :)

Kdyby jste měli nějaký dotaz, ptejte se !
Macbook Pro 13'
Ipod Touch 3G
Ipod Nano
Ipad 2G
Iphone 4S
Iphone 5S

sysel
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 282
Registrován: stř říj 21, 2009 6:14 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od sysel »

To IphoneHolik:
Mel sem taky i jine iphony a proste ta 5s chrasti nejvic.Ale nema cenu teda nic vysvetlovat kdyz to chrastit jak chrestys asi ma.ta 4s co mam je asi teda specialni kdyz je tam dost velkej rozdil ve vydavani zvuku.je to jak traktor proti priusu(zvukove).
HavrDaj:diky za normalni jednoduchou odpoved
Iphone 6S 128GB Silver
Ipad Air 128GB silver

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

Vyreklamuj a cekej na nej jak na smilovani, protoze jiste v servisech nove kousky jeste nebudou. Reklamuj kazdopadne, pokud Te to moc rusi...

Btw nejsem iphoneHolik, ale kotelnik
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

KiX
Host
Host
Příspěvky: 1
Registrován: ned zář 29, 2013 8:25 am

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od KiX »

Jsem rad ze umele vytvoreni nedostatku iPhone zacina resit vic lidi. Sam nevim jestli to dela Apple. Na bazosi nabizi typek iPhone 5S 64gb gold. Ma jich 120 ks. Chce za nej celkem lidovku :) Nedalo mi to a volal jsem tam. Pan s ruskym prizvukem samozrejme. K vyzvednuti jsou v centru prahy. Kusu ma pry opravdu dost. Ptam se kdyz prijdu treba za tyden zda li budou ?? Ano urcite. Pojedu pro ne zase po vykendu. Tak co si o uom myslet ?
V tomhle prsty Apple asi nema. Je to mafie. Na pulty se dostalo zlomek zlatych phonu a vsechno muselo jit k prekupnikum. Ne tem rybam co stojej fronty v Drazdanech. Ale opravdovym mafiankum. Bylo jasne ze zlate budou nejchtenejsi.Nevim jak ale deje se to. Chces zlatej phone ? Na apple store neni ale pokud se nebojis panu co mluvi pa rusky a zaplatis vic neni problem ho sehnat na cernem trhu. Uz je stoho i povedena parodie od americkeho komika.

Schumi
Host
Host
Příspěvky: 77
Registrován: ned lis 23, 2008 4:52 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Schumi »

Jacklemon:
jak se ti ta Space grey líbí ? Zvažuji zdali zlatou, nebo právě tu ...

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

otázka nebyla směřována mě, ale space gray je nádherná barva. Tím, že je oproti ip5 kovový boční rámeček (barva), tak kontrast s černou přední stranou je nádherný.
Sám za sebe si myslím, že zlatá se přejí, ale možná ne. Dělá mi radost, jsem rád, že to Apple změnil.

K umělému vytváření nedostatku, zde je otázka, jakou vinu na tom má sám Apple a jakou manažeři kamenných prodejen. Jsou to jen lidi a všichni mají svou cenu, to je jasné...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

_tomik
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 93
Registrován: ned zář 27, 2009 9:29 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od _tomik »

Leonko píše:boha keď vidím tie ceny v US (849$ = 627€) a v Nemecku 899€ tak normálne nervy


No a na tohle můžeme jen smutně koukat :D nedá se nic dělat...akorát jsem se vrátil z dovči, čekajíce změny na CZ http://www.store.apple.com jako že budu moct objednat nový iph a ono kupodivu nic :D tak holt ještě přesně nespecifikovaná doba čekání...nějaké offiko uvedení data prodeje v dalších zemích se od applu asi nedočkáme co? Takže "napínavé" sledování shora uvedeného shopu a webu.. :beer:
Obrázek iPhone 3G; iPhone 4; iPhone 5s;iPhone 6s;iPad 2
Obrázek MacBook Air 13"(2012), iPhone 8+, AW Sport, iPad(2017), aTV 4K
Obrázek R.I.P. SJ

majkl02
Host
Host
Příspěvky: 9
Registrován: čtv říj 11, 2012 2:58 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od majkl02 »

Nemá někdo zkušenost s tímto inzerátem? Rád bych tam nakoupil, ale mám to přes celou čr, tak se radši ptám předem a třeba se tu někdo najde a já budu vědět jestli jet nebo ne.

http://mobil.bazos.cz/inzerat/27955060/ ... -barvy.php

Haveja
Host
Host
Příspěvky: 126
Registrován: pon srp 11, 2008 1:25 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Haveja »

Uvazuju ze bych je do drazdan koupit asi ve středu, muze zkusit zavolat a zeptat se jestli maji skladem?
R.I.P. Steve Jobs

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

Muzes, uvidis sam, jestli Ti neco reknou
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Jacklemon
Host
Host
Příspěvky: 5
Registrován: stř pro 29, 2010 9:17 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Jacklemon »

Co se týče barvy, ta černá je super..Tehdy, když vyšel IP4, hafo lidí mělo černou barvičku a skoro nikdo neměl bílou..Tak jsem se rozhodl si tehdy koupit 4sko v bílé...A byl jsem chvíli ve svém okolí fakt sám, kdo má bílej IP :) A teď zas naopak mám kolem sebe bandu lidí která má bílou 5ku tak jsem si řekl, že zlatá už je na mě moc extra, bílou má ted každej, tak se vrátím k černý...A jak psal kolega Kotelník, ten kovovej rámeček z boku z toho dělá nádhernej telefon..Není to klasický černý ,,nic"..Mě se to hodně líbí :)

Jinak ukázka slow-motionu..Je to úžasná věc, obecně foták (včetně blesku) je u tohodle iphona fakt třída..Konečně to fotí i ve tmě dobře :))

Tady slow-motion, co jsem natáčel: http://www.youtube.com/watch?v=B1dZdi7qCnw
Macbook Pro 13'
Ipod Touch 3G
Ipod Nano
Ipad 2G
Iphone 4S
Iphone 5S

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

Jojo vsichni chteji zlatou, seda je luxus!
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Majkyn
Host
Host
Příspěvky: 57
Registrován: čtv zář 25, 2008 6:44 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Majkyn »

majkl02 píše:Nemá někdo zkušenost s tímto inzerátem? Rád bych tam nakoupil, ale mám to přes celou čr, tak se radši ptám předem a třeba se tu někdo najde a já budu vědět jestli jet nebo ne.

http://mobil.bazos.cz/inzerat/27955060/ ... -barvy.php


Lubošovi věřit můžeš, jsou to originály v cajku ;)

zdcerny
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 421
Registrován: pon črc 14, 2008 6:59 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od zdcerny »

I já to potvrzuji, sám ho od něj mám.
Obrázek iP2G, 3G, 3GS, 4, 4S, iP5, iP5C, iP5S, iP6S+, iP7+, iPX, Xs Max 256GB
Obrázek Mac mini, MacBook, MacBook Pro Touch Bar
Obrázek iPod nano, Time Capsule, Apple TV 4, iPad Pro

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

I Ty ceny jsou ok. Pokud by si jel clovek do nemecka, projede minimalne to, co si prirazil...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

gulii
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 413
Registrován: sob pro 26, 2009 4:26 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od gulii »

A jak je to u neho se zarukou, predpokladam, ze pouze rok.

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

jasně, rok mezinárodní
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Midnight
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 358
Registrován: stř úno 10, 2010 3:47 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od Midnight »

O 2 tyzdne budem v toronte kupovat 5S ... tí ktorí mate space gray, myslite si ze je ta farba odolnejsia ako na ciernej 5tke ?

momentalne mam 5 Black, nosim na nom obal a ta zadna strana je cela poškriabana ako keby som ten mobil hodil medzi kamene...

to ma odradza od kupi znova cierneho iphonu .. biely bude kupovat priatelka to je jasne a zlaty mi pride taky... taky... no nvm.. az moc čačky mačky..
Macbook Air 2013 i5,128GB SSD, 4GB
iPhone 5S&5S 16-32GB White & White
iPod Classic 160GB Black
iMac 27" i7,2TB,ATI,12GB RAM
iPad Air 32GB Wifi + LTE

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPhone 5S - dostupnost, reakce a zkušenosti

Příspěvek od kotelník »

space gray je úplně v pohodě i proto, že když se hrany poškrábou, tak to zdaleka nebude takový kontrast a nebude to tak vidět.
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

Odpovědět