iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, reakce

Pravidla fóra
Platí zde stejná pravidla, jako jinde na fóru. . Julek
Odpovědět
scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od scorpi »

Tak už ho mám taky doma. Mini retina 32GB Space Gray. A k tomu jsem přikoupil http://superapple.cz/2013/06/macally-mobile-wi-fi-pocket-drive-k-datum-bezdratove-zkusenosti/. Připojím do toho 1000GB My Passport a můžu sledovat filmy kdekoliv do aleluja :-)
A kdybych se rozhodl napsal na minim životopis, pro ten případ jsem si koupil i http://www.zagg.com/ipad-mini-cover/7978

Když už, tak už... :-)

jojosr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 199
Registrován: stř dub 02, 2008 7:19 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od jojosr »

A mozes s maccalyho kopirovat subory (hlavne knihy a folmy) priamo do zloziek na Ipade? A ak ano, mozes sa k nim dostat aj bez pripojeneho maccalyho?
Diky.
macbook pro 13", i5, model 2011, OS Maverick 10.9.1, iPad Mini Retina, 128 GB, Wifi Cellular.

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od ls8 »

Evidentně můžeš na soubory použít funkci "Open in", čímž soubor nakopíruješ do aplikace, která podporuje daný typ souboru.

Obrázek
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od Pepeb007xx »

neviete aka je dostupnost na alza.sk? lebo tam maju skoro pri vsetkych modeloch Prijímame predobjednávky

neviete kolko im trva vybavit objednavku?
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

marseli
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 721
Registrován: ned črc 20, 2008 5:22 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od marseli »

Ot:Oni nemaji telefon?

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od Pepeb007xx »

iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, reakce

iphone.cz
forum o apple produktoch

nemam sa este aj omluvit,ze som sa nieco opytal?
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

jojosr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 199
Registrován: stř dub 02, 2008 7:19 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od jojosr »

Ja tam mam 128 gb wifi cellular retinu objednanu uz 2 tyzdne a stale nic, ...a nemaju ich nikde, ani swp, ani istyle, ani m:zone...iba obcas 16gb wifi verziu.
macbook pro 13", i5, model 2011, OS Maverick 10.9.1, iPad Mini Retina, 128 GB, Wifi Cellular.

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od mike-biker »

A kdes to nešťastníku objednal? Snad ne u "100 tabletů týdně"? :D
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

jojosr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 199
Registrován: stř dub 02, 2008 7:19 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od jojosr »

U nas bohuzial nemame apple store.....
macbook pro 13", i5, model 2011, OS Maverick 10.9.1, iPad Mini Retina, 128 GB, Wifi Cellular.

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od Pepeb007xx »

inak tomuto dost nerozumiem preco este stale apple nebol schopny aj na slovensku spravit store :(
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od kotelník »

Tak si ho objednej v ceskem pres nekoho znameho
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

jojosr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 199
Registrován: stř dub 02, 2008 7:19 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od jojosr »

Dobra rada...uz len najst nejakeho znameho.....,mozem cez teba?
128 GM wifi cellular, space grey.....
macbook pro 13", i5, model 2011, OS Maverick 10.9.1, iPad Mini Retina, 128 GB, Wifi Cellular.

slezacekm
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 510
Registrován: čtv kvě 05, 2011 12:30 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od slezacekm »

Co by to obnaselo?

iPod Shuffle 2GB stříbrný 6th gen
Ipad Mini 16 GB WIFI iOS 7
Iphone4 16 GB iOS 7
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3.

kotelník
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2935
Registrován: úte čer 30, 2009 3:00 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od kotelník »

Obednas, zaplatis, priveze a nekdo preposle. Co se me tyce, sam mam problem s casem, ale verim, ze se kdokoli komu das na pivo a ma cas obetuje...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB

milan0301
Host
Host
Příspěvky: 40
Registrován: sob pro 25, 2010 9:43 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od milan0301 »

Uplne vam zavidim... jak si ho tu vsichni vychvalujete. Mam objednano (nezavazne) u iStylu, iSetosu a Datartu.. a furt nic. Takze jestli Apple poskytne nejakou (jakoukoliv) slevu novyho miniho v patek, tak uz objednam taky tam...mimochodem...nemate asi nejaky info, jestli bude na black friday sleva i na tohohle mysaka co?:D
iPhone 4 16GB Black 4.3.3
iPad 2 32GB WiFi + 3G White 4.3.3 JB

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od mike-biker »

Jestli někdo chcete, já vám ho objednám. Poslat na Slovensko taky není problém.
Cenný balík 265 Kč.
Myslím, že na Miniho ne, možná na AIR. Určitě na iPody, příslušenství, asi dají i na PC a NTB. Rozhodně ne na mobily.
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

jojosr
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 199
Registrován: stř dub 02, 2008 7:19 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od jojosr »

Si mily, ale ja to chcem na firmu, takze musim cakat, kym to pride aj na Slovensko....
Ale kazdopadne diky za ochotu :-)
macbook pro 13", i5, model 2011, OS Maverick 10.9.1, iPad Mini Retina, 128 GB, Wifi Cellular.

Speed
Host
Host
Příspěvky: 99
Registrován: sob črc 24, 2010 3:22 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od Speed »

Barberry.pha nevím, proč by měl být kdokoliv za hlupáka, všechno je to na teoretické rovině a buďto to bude nebo nebude. Není důvod vyvolávat spory. I s tím tvrzením, co jsem tvrdil, tak porád zvažuji, že koupím aira a pak uvidím, jestli bude ultra-super-bomba ipad :D :D :P
Apple, co je to...?

fmx rider
Host
Host
Příspěvky: 26
Registrován: sob čer 26, 2010 9:47 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od fmx rider »

fmx rider píše:Mám dotaz na vás, vlastníky Airu. Taky máte lehce vystouplý home button, oproti "sklu"? Nevim jestli je to normální, protože co mám porovnání, na iPhonu 4 a 5, je home button pěkně na úrovni displeje, jestli chápete.

Po 3 týdnech, iPad úspěšně vyreklamován (electroworld). Dostal jsem nový kus.

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od Pepeb007xx »

ta dostupnost pri ipadoch je katastrofalna,hlavne na slovensku -.-
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

1sefko
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: sob lis 23, 2013 3:39 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od 1sefko »

Zdravím vás. Som tu nový a toto je môj prvý príspevok vo fóre. Zhruba pred dvomi týždňami som si objednal v Alze iPad Air 128GB WiFi Space Gray & Black. Za 3 dni som si ho bol vyzdvihnúť, ale urobili tam chybu a dali mi biely. Tak som ho na druhý deň vrátil späť, ale musel som urobiť novú objednávku, lebo Space Gray & Black na sklade nemali. Za 2 dni mi prišla sms a bol som si ho vyzdvihnúť. Teraz pozerám na stránky Alzy a ten čo mám ja majú 5ks na sklade ihneď k odberu a pri 128GB Cellular verzi majú poznámku, že je 5ks na ceste. Predpokladám, že ich objednávajú priebežne a nemyslím si, že by bola dostupnosť iPad Air na Slovensku až tak veľmi katastrofálna. Povedal by som, že horšie to bude s dostupnosťou iPad mini Retina.
iPad Air je moje prvé Apple zariadenie, ale som z neho tak nadšený, že môj ďalší mobil bude iPhone. Chcel som si najskôr kúpiť nejaký Android tablet, ale vyskúšal som zopár "akože" High End Top Tabletov s mojou požiadavkou rozlíšenia displeja minimálne Full HD (v rýchlosti čo si spomínam Nexus 10, Asus Transformer Pad Infinity TF700, Toshiba Excite Pro...), ale ani s jedným z nich som nebol spokojný. Na každom z nich mi niečo buď chýbalo, alebo vadilo či už išlo o kvalitu spracovania, displeja..., ale všetky mali jednu veľkú chybu spoločnú. Ani na jednom z nich nepracoval systém bezchybne. Lagy, zamrznutia, nekompatibilita aplikácií a náhodné reštarty ma na najdrahších android tabletoch tak znechutili, že som sa zmieril s tým, že tablet mať nebudem. Avšak až do chvíle, kým kolega nepriniesol do práce svoj iPad s Retina displejom. Keď mi ho požičal, s trasúcimi sa rukami, so zatajeným dychom a doslova a do písmena s otvorenou hubou som sa nevedel vynadívať na ten úchvatný displej a vyžíval som sa v neuveriteľnej plynulosti celého iOS. Bolo rozhodnuté. Konečne som našiel tablet vyhovujúci mojim potrebám. Vyše týždňa mám iPad Air doma a manželka sa už so mnou prestáva baviť. Dala mu aj meno. Hovorí mu, že je kur_a, lebo ho držím v rukách viac, ako ju.

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od Slimák »

Skvely prispevek :-) Mel bys na chvili iPad polozit a vzit do rukou manzelku :D
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od Pepeb007xx »

ten kto raz vyskusa apple sa uz tazko vracia do horsieho :)
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

1sefko
Host
Host
Příspěvky: 76
Registrován: sob lis 23, 2013 3:39 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od 1sefko »

Čo sa týka skúseností s iPad Air, zoznamujem sa so systémom v globále vrátane iTunes veľmi rýchlo aj vďaka tomuto fóru. Nechcem zbytočne spamovať a pýtať sa na otázky, ktoré sú tu nespočetne krát zodpovedané. Zatiaľ skúšam, kupujem a inštalujem aplikácie, testujem, kopírujem dáta či už cez iTunes tak z cloudových úložíšť a pod. Aj napriek tomu, že je iOS uzatvorený operačný systém, je geniálne, aké je všetko úplne jednoduché. Ak je človek len trošku technicky zdatný, nemal by mať s iDevice žiadny väčší problém. Ak by som mal porovnať rýchlosť a plynulosť systému medzi kolegovým iPad Retina 3gen. a mojim iPad Air, systém sa mi zdá šlape rovnako skvelo na oboch zariadeniach. Porovnávali sme rýchlosť načítavania web stránok cez Safari a na iPad Air je načítavanie rýchlejšie, ale nejde vôbec o nejaký markantný rozdiel, išlo len o nejakú tú sekundu. Na druhej strane som zistil rozdiely pri testovaní prehrávania HD (720p) a full HD (1080p) seriálov a filmov vo formáte mkv. Použili sme na oboch zariadeniach aplikáciu AVplayerHD. Na iPad Air tento player prehral úplne všetky testované filmy aj seriály (všetko boli najnovšie filmy aj seriály), len pri jednom (Boardwalk Empire) som musel zmeniť dekódovanie z HW na SW a pri kreslenom Batmanovi nešiel DTS zvuk, ale DTS zvuk myslím podporuje len málo ktorý player. Avšak na kolegovom iPad 3gen. už mal s niektorými mkv problémy. Väčšinu prehral bez problémov, ale pri niektorých trhanie obrazu vyriešilo prepnutie HW a SW dekódovania. A niektoré neprehral vôbec (už spomínaný Boardwalk Empire v 720p). Súbor načítavalo načítavalo a jednoducho len preskočil k ďalšiemu súboru a načítal ten. Takže tam by som už videl rozdiel vo výkone a predpokladám, že bezproblémové prehrávanie všetkých mkv súborov na iPad Air má na svedomí procesor A7 s 64-bitovou architektúrou. Veľmi som bol prekvapený aj z kvalitného 3,5 audio výstupu. Zvuk cez slúchadlá je veľmi kvalitný. Nie som síce žiadny audiofil, ale toto je fakt kvalita. Slúchadná mám Sennheiser CX300 II a Klipsch Image 3. Hudbu (mp3 v kvalite 320kbps) som počúval zatiaľ len cez vstavaný music player, streamové rádio cez TuneIn a úryvky pesničiek cez iTunes. Najsamlepšie hrali samozrejme úryvky z iTunes, ale asi pre bezstratovú kvalitu. Vyskúšam otestovať ešte nejaké music playere s equalizérom, prípadne len samotné equalizéry. Toť zhruba moje skúsenosti s iPad Air, ktoré sú len maximálne pozitívne. A to už teraz vidím, že očarovanie z iPad Air ma len tak ľahko neopustí. Je to presne tak, ako poznamenal "Azazel", po vyskúšaní kvality Apple už človek iné nechce. A to som bol roky na androide.

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od Pepeb007xx »

videl som,ze na alze boli ipady dnes skladom a teraz pozeram,ze sa po nich len tak zaprasilo :D

edit:
ok dnes som uz nevydrzal a zobral som posledny ipad air white 64GB wifi :D z alzy :D
Naposledy upravil(a) iTukan dne úte pro 03, 2013 10:31 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: gratuluji, ale nemusíš kvůli tomu dělat doubleposty
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

iTukan
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3021
Registrován: sob úno 07, 2009 5:54 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od iTukan »

Včera mi dorazil iPad mini retina po výměně za nový kvůli promáčkntým zádům. Reklamováno 22. 11., převzato přepravní službou 26. 11., nový iPad dorazil 4. 12. To pokud by někoho zajímal čas na reklamaci u Apple.
Jinak i na novím iPadu pozoruji malou promáčklinku, ale téměř neznatelná. Něco na přepravě je špatně...
 MBPR 16"  iPhone 11 Pro  iPad Pro 11"  iPad Mini 2 4G  ATV 4K  Withings SmarScan

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od mike-biker »

To je zvláštní. Ale já ho měl tak zabalený, že by museli poničit krabici. To mi nepřijde jako pravděpodobné. Spíš při výrobě.
Jak jsi to psal poprvé, tak jsem ho důkladně prohlédl a vše naprosto OK. I LCD je velice luxusní, bílá je bílá, homogenní podsvícení. Prostě jak má být. :)
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

amdatlon1
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 647
Registrován: úte lis 25, 2008 3:49 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od amdatlon1 »

Takže iPad Air silver 32GB dnes kúpený v Traco Computers :) Ale rozbalim ho až pod stromčekom :D
iPhone 6S Space Gray 64GB iOS9(od 10/2015) Telekom
Macbook Pro Retina L 2013(3/14)
iPad Air silver (12/13)32GB
iPhone 6 silver 16GB iOS8
iPhone 5S silver 16GB iOS7(od 11.13-10/14)
IPHONE 4S 16GB (10/11-10/13)
IPHONE 3G 8GB (6/09-10/11)

Raiton10
Host
Host
Příspěvky: 123
Registrován: sob dub 16, 2011 5:18 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od Raiton10 »

Tak mi přišel iPad Air, jsem celkem spokojený dispaly má sice nějaká místa, kde prosvítá podsvícení, ale při běžném používání to nejde vidět.
Má někdo originální smart case? Obal je to parádní na dotek a tak, ale mám strach, že by se mohla potrhat ten spojovací pruh co drží magnetický cover a zadní část, přijde mi tak trochu vetchá.Jinak je to parádní case.

Pepeb007xx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 375
Registrován: ned lis 28, 2010 3:45 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od Pepeb007xx »

mam original a musim povedat,ze jedine co je na nom dobre,je ze zakryje cely ipad

inak ten spoj je riadne tenky,vobec sa mi to nepaci,slovickom dobre zahryje som myslel na znamku 3 ako v skole a tie farby su neni moc podobne ako na nete byva zvykom :D :)

btw mam silver ipad a hnedy case
Phone  iPhone 7 Plus 256GB Jet Black Case  Silicone Cocoa PowerBank Xiaomi Mi 10000mAh
Tablet  iPad Air 64GB WiFi Silver Keyboard  Wireless Keyboard

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od mike-biker »

Já jsem k iPadu Mini koupil case v iSetosu. Sice 1.699 není málo, ale sedí naprosto dokonale, je luxusní a dokonale chrání. Mám červený, takže po čase se asi ošoupe a odbarví, ale mně plně vyhovuje. :)
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

Raiton10
Host
Host
Příspěvky: 123
Registrován: sob dub 16, 2011 5:18 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od Raiton10 »

No jde mi o ten spoj, je to fakt jak papír kurník, mám o to celkem strach.Jinak spokojenost jak jsem psal, příjemné na dotek kvalitní materiál.

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, reakce

Příspěvek od Slimák »

Ja bych se toho spoje az tak nebal. Pusobi to solidne.

Take mi display v nekterych castech prosvita, ale pouze pri podminkach, ktere resi na Macrumors, tzn. ve tme roznout jas na 100% a nahodit cerne pozadi. Nicmene, to je naprosta demence, protoze takove podminky jsou totalne mimo bezne pouzivani iPadu. Jakmile se pri 100% jasu mistnost rozsviti, tak uz lze tezko prosvitani zpozorovat. Dalsi veci je, ze tohle snad dela jakykoliv LCD display i mimo iPady.

Jedine, co se mi na Airu trochu nelibi, jsou oproti predchozi generaci uhly pohledu, jelikoz pri mirnem naklonu dochazi k vetsi degradaci jasu a to predevsim na bilem ci sedem pozadi, alespon, ze barevnost zustava vcelku dobra. Zkuste si nahodit Safari s apple strankou ci jen strankou se zalozky a mirne ho naklanejte, bila pote vice prechazi do tmavsiho, jakoby sedeho tonu. Na barvickach, fotkach ci hrach je to poznat nejmene.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od Metalgirl »

Je to tak, pozorovací úhel při bílé je fakt malý.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, reakce

Příspěvek od Slimák »

A to me trochu vytaci, protoze pri slozenem smart coveru pri cteni na sirku pozoruji v horni casti vetsi ubytek jasu, takze s tim musim vekslovat, abych mel obrazovku zhruba na primo. Nastesti je to pozorovatelne jen na te bile.
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

mike-biker
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3469
Registrován: ned říj 09, 2011 12:39 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od mike-biker »

Asi jsme moc zhýčkaní, chce to v Datartu vyzkoušet tablet za 4.000, abychom se "srovnali". :D
iPhone 14 Pro 256GB Silver.
iPhone 12 Mini 64GB RED as reserved.
MacBook Pro 16" M1 Max 24-Core GPU, 32GB Memory, 1TB SSD

zdcerny
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 421
Registrován: pon črc 14, 2008 6:59 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od zdcerny »

Dnes mam novy mini s retinou a jsem moc spokojen, retina i rychlost fakt super.


Sent from my iPad using Tapatalk
Obrázek iP2G, 3G, 3GS, 4, 4S, iP5, iP5C, iP5S, iP6S+, iP7+, iPX, Xs Max 256GB
Obrázek Mac mini, MacBook, MacBook Pro Touch Bar
Obrázek iPod nano, Time Capsule, Apple TV 4, iPad Pro

Slimák
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 746
Registrován: stř črc 02, 2008 1:28 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od Slimák »

mike-biker: asi na tom neco bude, moc to resime :D
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express

zdcerny
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 421
Registrován: pon črc 14, 2008 6:59 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od zdcerny »

Myslim, ze je lepsi nehledat mouchy a uzivat si :)
Obrázek iP2G, 3G, 3GS, 4, 4S, iP5, iP5C, iP5S, iP6S+, iP7+, iPX, Xs Max 256GB
Obrázek Mac mini, MacBook, MacBook Pro Touch Bar
Obrázek iPod nano, Time Capsule, Apple TV 4, iPad Pro

Raiton10
Host
Host
Příspěvky: 123
Registrován: sob dub 16, 2011 5:18 pm

Re: iPad Air a iPad mini retina, zkušenosti, dostupnost, rea

Příspěvek od Raiton10 »

Tak nikdo mouchy nehledá to jsou jen postřehy, já myslím že je vhodné se zmínit i o negativech, nejen slepě vyzdvihovat pozitiva. Mně celkem těší váha, ale ios už je potřeba 7.1 tento nedodělek, to je děs kalendář z půli přeložený gestová animace hrůza atd.. Hlavně že na iphonu je kalendář v češtině.

Odpovědět