Smazany Installer pro FW 1.1.2-HELP PLEASE !

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Zamčeno
Martas06

Smazany Installer pro FW 1.1.2-HELP PLEASE !

Příspěvek od Martas06 »

Prosim potrebuji pomoci.Upgradoval jsem na FW 1.1.2,vse úpropbehlo v poradku,iPhone nabehl,jenze pak jsem udelal kompletni RESET UzivatelskaData/Nastaveni abych iPhone trochu "vycistil",bohuzel to nejak "nakoplo" aplikaci Installer kterou do telefonu nahraje Jailbreak 1.1.2.
Zkousel jsem soubory rucne nakopirovat pres iBrickr ale vubec nenabehne.....vyskoci bila obarovka s listami a po chvili spadne.Pak jsem nekde nasel kompletni instalaci ale tech souboru je tam strasne moc...bylo by to kopirovani na dve hodiny.
Nejhorsi je ze ani nemohu telefonu odblokovat GSM cast,protoze anySIM 1.2.1u jsem nasel,nahral do iPhone ale spusti se odemykaci screen a "soupatko" na nic nereaguje.

Mate nekdo moznost vytvorit z tohoto archivu: http://www.edisk.cz/stahni/58487/root-I ... .57KB.html soubor PXL ktery by sel pres iBrickr nainstalovat,moc by mi to pomohlo....
Pri predstave ze bych musel restornout na 1.1.1 pul dne se prat s enstabilni Wi-Fi,udelat downgrade basebandu,a pak cely proces opakovat mi neni nejlip.......

EDIT:
Nasel jsem tu anySIm1.2.1u v souboru PXL,nahral do iPhone pres iBrickr ale vysledek je stejny....program se spusti ale slider nereaguje,BSD Subsystem mam pre ibrickr nainstalovany,vidim to fakt na ten downgrade (jsou asi nakoply nejaky sys soubory)na FW 1.1.1,trapeni pres Wi-Fi,BB Down a znova...ach jo!

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Tedy já ti tu tvou situaci opravdu nezávidím, ale ruku na srdce, ty nejsi normální ! :roll: Když si vyjedu tvou statistiku tak uděláš update na 1.1.1 vše je super uděláš update a chcípne ti iPhone. Tak uděláš down s obrovskou námahou a telefon ti běží, vydrží ti to tak 1-2 týdny a zase si telefonu kompletně pos....
Promiň je to offtopic ale nemohl jsem jinak.. 8)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

No porad si s iPhonem hraju,no :cry: .....ted delam downgrade na FW 1.1.1 naposledy,pak tam dam FW 1.1.2 lokalizuji a kaslu na to! :?
Smazu z HD vsechny FW a ostatni aby me to nelakalo.... 8)

Jo kdo rikal ze jsem normalni??? ostatne na tomhle foru se to typky jako ja co porad neco zkousi jen hemzi....ted uz je to ale fakt naposledy,iPhone zprovoznim a pak ho budu pouzivat jako tisice ostatnich a nebudu se do nej furt hrabat.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Neber to že nejsi normální jako urážku to by mne mrzelo, ale ty jsi fakt jediný koho tu znám který si dělá problémy sám to je už skoro masochizmus :) Jinak samozřejmě good luck ať se ti to podaří !

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

Vim jak jsi to myslel,v poho :wink:
Jen mi prosim porad,kdyz tedy udelam RESTORE na FW 1.1.1 a aktivaci,je nutny downgradovat Baseband z 04.02.13_G na verzi 04.01.13_G ??
Prijde mi to zbytecny,muzu udelat aktivaci,oktoprep a rovnou pak prejit na FW 1.1.2 ne?.Jde mi jen o to abych to peklo pres Wi-Fi nemusel absolvovat dvakrat,nic vic.

Jinak to reknu otevrene: JSEM VUL :!:
Tak dlouho jsem se v tom hrabal az se to uplne p.....
kdo by ale rekl ze kompletni RESET nastaveni a dat "nakopne" installer a kdo vi co jeste,dejte si na to ostatni pozor.

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

iPhone

Příspěvek od Julek »

Nechci rejpat ale třeba Rony psal že reset mu nakopl instaler :)... je to tu na fóru :wink:

cituji:

vdaka, toto je to spravne riesenie Smile mne sa to mimochodom podarilo zrejme po navoleni funkcie Reset v menu telefonu.

Ale dám s tím už pokoj moje plky ti nepomohou :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

No toho jsem si nevsiml....prece jen nectu uplne vse :(
Kazdopadne jsem RESTORnul na FW 1.1.1 udelal Oktoprep a zkusim nahrat 1.1.2,snad ten downBB a unlockla GSM cast nebude mit na pozdejsi jailbreak 1.1.2 vliv.

Martas06

Příspěvek od Martas06 »

HOTOVO
Takze restornul jsem na FW 1.1.1 udelal Oktoprep,BB nechal ten z novejsi tedy 04.02.13_G,updatoval na FW 1.1.2,udelal jailbreak 1.1.2 +anySIm 1.2.1u a iWorld a Iphone je opet funkcni :P :P

Jak jsem psal,uz se v iPhone nebudu vrtat a jestli tak az bude FW 1.1.3-Funkcni a odzkouseny unlock/aktivace...pokud tedY prinese MassStorage,jinak to nema cenu.


Myslim ze je to tu vyresene takze klidne LOCK


Ale pokecali jsme pěkně :). Julek







4.4.08 Úklid v sekci, přesun do archivu. Julek

Zamčeno