Vypnutí datových služeb

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
sergi
Host
Host
Příspěvky: 109
Registrován: stř lis 07, 2007 3:21 pm

Vypnutí datových služeb

Příspěvek od sergi »

Zdravím Vás, chtěl jsem se zeptat, zda nevíte, jak úplně vypnout datové služby..tzn. GPRS i EDGE. Jedná se mi o to, aby když pojedu do zahraničí, tak abych si za hranicemi tyto služby vypnul, abych je pak draze nemusel platit, když se pak překliknu a omylem spustím email..atp..
Díky..

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

Například pomocí aplikace SERVICE, nebo by mělo naprosto stačit když napíšeš do APN: DISABLED no myslím že se to tak píše.
1.1.1 OOB> 1.0.2>1.1.1>1.1.2>1.1.3>1.1.4>1.1.2 modem 04.04.05_G a bootloader 3.9
iBrickr, AnySim, PACAY, Carneval, iJailbreak, Ziphone... no vyzkoušel jsem prostě skoro všechny možnosti odblokování...

sergi
Host
Host
Příspěvky: 109
Registrován: stř lis 07, 2007 3:21 pm

Příspěvek od sergi »

No services mám..ale přes ně lze vypnout pouze Edge..ne GPRS... A to APN..jakože kam bych to měl napsat?
A propos..teď se dívám na nastavení - general - network - data roaming.. Je u toho napsaný, že tato funkce by měla umožnit vyhnutí se platbám za datové služby v zahraničí při využívání mailu, safari apod.. takže pohoda..

PS.. Teď se mi sám od sebe vypnul iPhone..kua..wtf? Jsem ho měl locked.. Zmáčknu home button a nic.. Stalo se to poprvé.. snad naposled.. Máte s tím někdo zkušenosti?

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

EDGE je nástavba GPRS, tam kde nemáš EDGE by jsi GPRS stejně neměl chytit, myslím že GPRS iPhone neumí ale ruku do ohně za to nedám. Pokud chceš naprosto jednoduše a bez programu zablokovat EDGE vypln nesmyslné údaje do ANP, usera i hesla ale stačí blbost do ANP a iPhone se nepřipojí ani boha.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19682
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

alexxx píše:Například pomocí aplikace SERVICE, nebo by mělo naprosto stačit když napíšeš do APN: DISABLED no myslím že se to tak píše.


Len doplnim, ze lepsie je prejst zo Service.app na BossPrefs - rozhodne je to lepsie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

j.v.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 487
Registrován: pát říj 12, 2007 11:01 am

Příspěvek od j.v. »

iPhone umí edge i gprs, obojí vypne natvrdo Bossprefs
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

2 kriznik: co se tady trochu porozhlednout, nez se na neco zeptas? Boss Prefs - evoluce Services

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

pokud máš tarif, tak je nejednodušší to deaktivovat na stránkách tvýho operátora, a máš 100%ní jistotu...

Odpovědět