fan stretnutie v Bratislave

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět

prisli by ste na iphone stretnutie do bratislavy?

ano
14
67%
nie
7
33%
 
Celkem hlasů: 21

Braque

fan stretnutie v Bratislave

Příspěvek od Braque »

paci sa mi napad toho fan stretnutia. Do Prahy prist nemozem ale snad by sa dalo urobit podobne aj v Bratislave. Kto by prisiel? Hlasujte.

Almi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1052
Registrován: pon pro 10, 2007 7:12 pm

Příspěvek od Almi »

No, ak by to nebolo tak ďaleko z Ke tak by som aj dobehol :lol:

Chrono Leggionaire
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 845
Registrován: úte pro 04, 2007 4:42 pm

Příspěvek od Chrono Leggionaire »

no já možná taky,pokud to nebude uzavřená společnost :wink: do Blavy to mám o poznání blíž..a nebo úplně nejlepší, kdybychom udělali ještě jedno setkání-moraváků :)
Galaxy Note 20 Ultra 5G Mystic White [QS 865+] | Samsung Galaxy Watch 3 | Galaxy Buds+ White

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Příspěvek od Paly »

Ja by som tiez prisiel :). Co tak urobit prve v Prahe a potom neskor jedno v Blave? Co Vy na to admini? :wink:
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19682
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

Ja som za Bratislavske stretnutie.

Nemam ale moc prehlad v podnikoch kde je free wifi.

Ale v prvom rade ide o pocet co by chceli.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

kozhka

Re: fan stretnutie v Bratislave

Příspěvek od kozhka »

Suhlas, dakde pri zimaku, nech si mozem dat frtana, je tu desna kosa;)

Braque

Příspěvek od Braque »

free wifi by nemal byt problem- http://www.kamnapivo.sk/area/wifi/ (aj ked pri zimaku ani jeden ;-) )

628

Příspěvek od 628 »

Nebylo by spatny udelat nejakou dalsi fan party na morave....
napr. v Olomouci

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

řeknu to asi takhle pokud máte zájem udělat si sraz na Slovensku tak do toho. Ale pochybuji, že by přijeli lidé z čech (Moraváky nepočítám :wink: ty to mají blízko). Klidně do toho... Chce to ale někoho kdo si to veme na starost...
1.1.1 OOB> 1.0.2>1.1.1>1.1.2>1.1.3>1.1.4>1.1.2 modem 04.04.05_G a bootloader 3.9
iBrickr, AnySim, PACAY, Carneval, iJailbreak, Ziphone... no vyzkoušel jsem prostě skoro všechny možnosti odblokování...

kozhka

Příspěvek od kozhka »

tak potom Nu spirit, tam hra aj pocuvatelna muzika..a kedy?

628

Příspěvek od 628 »

A kdo organizuje tu fan party v Praze?

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

Server http://www.iphone.cz :lol: no konkrétně admin má na tom největší zásluhu
1.1.1 OOB> 1.0.2>1.1.1>1.1.2>1.1.3>1.1.4>1.1.2 modem 04.04.05_G a bootloader 3.9
iBrickr, AnySim, PACAY, Carneval, iJailbreak, Ziphone... no vyzkoušel jsem prostě skoro všechny možnosti odblokování...

628

Příspěvek od 628 »

No ja bych se tam velice rad stavil, ale prece jenom 350km je 350km...
Ja si pockam na nejakem dalsi sraz kterej se bude konat na Morave. Myslim si ze v te Praze to bude pohodicka a taky to vsem preju, a proto doufam ze nebude posledni.

alexxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 287
Registrován: sob říj 13, 2007 6:04 pm

Příspěvek od alexxx »

No tak jednoduchý 628 zorganizuj nějaký sraz na slovensku nebo někde Ostrava/Brno. Admin určitě už bude mít dost zkušeností s organizováním tak ti jistě rád poradí a poskytne potřebné know-how... Myslím, že by bylo určitě dost zájemců.
1.1.1 OOB> 1.0.2>1.1.1>1.1.2>1.1.3>1.1.4>1.1.2 modem 04.04.05_G a bootloader 3.9
iBrickr, AnySim, PACAY, Carneval, iJailbreak, Ziphone... no vyzkoušel jsem prostě skoro všechny možnosti odblokování...

samo

Příspěvek od samo »

no ja som z BA a idem do Prahy,preco by nemohli prist ludia z CZ :-)
ak by bolo v BA po tom v Prahe tak velmi rad sa zucastnim ;),ja poznam par podnikov s Wi-Fi ale tie nie su moc cenovo dostupne...

Apophis.k

Příspěvek od Apophis.k »

no, tak do prahy se chystám, do brna bych určitě jel, a bratislavu, tu bych si musel hodně rozmejšlet, nejen, že je to z jihlavy dost daleko, ale navíc sem tam nikdy nebyl :oops: a asi bych to tam vůbec nenašel... Ale nic není nemožný, kdo ví, třeba se 19. domluvíme na BA a pojedeme tam...

Odpovědět