iOS 13 (iPadOS) + přístup k souborům přes USB

Máte iPhone chvilku? Jste tu nový? Nevíte kam dotaz zařadit? Potřebujete poradit? Tak všechno sem.
Odpovědět
Johny4
Host
Host
Příspěvky: 84
Registrován: sob říj 31, 2009 1:44 pm

iOS 13 (iPadOS) + přístup k souborům přes USB

Příspěvek od Johny4 »

Mám iPad 2018 s lightning konektorem. Apple prodává pouze "Lightning/USB 3 adaptér fotoaparátu" https://www.apple.com/cz/shop/product/M ... u?fnode=37

Z textu i ze starších (iOS 12) recenzí to chápu tak, že umí přenášet pouze fotky a videa. Tak by mě zajímalo, zda by to dnes fungovalo už i s běžnými soubory, případně zda existuje jiné řešení?
Protože jinou redukci/hub jsem prakticky nenašel.
iPhone 3G -> iPhone 4 -> iPhone 5 -> iPhone 5c -> iPhone 6 -> iPhone 7 -> iPhone Xr
iPad 2 -> iPad 2018
Apple TV 4K
iPod Classic 120GB

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: iOS 13 (iPadOS) + přístup k souborům přes USB

Příspěvek od Clon »

Taky jsem zvedav, co s cim nebo pomoci ceho to vsechno ma fungovat.
Nicmene Pod tvym odkazem pisou: Když k Lightning/USB 3 adaptéru fotoaparátu připojíte USB napájecí adaptér, rozšíříte možnosti a všestrannost iPadu Pro. Pak k němu můžete připojit USB periferie jako rozbočovače, ethernetové adaptéry, zvuková a MIDI rozhraní nebo čtečky karet CompactFlash, SD nebo microSD.

Tak snad to tak nejak i bude fungovat ...
Nebo jeste existuje ta fleška X drive nebo jak se to jmenuje presne.
Zbyva doufat, ze to bude podporovat i ty dalsi typy souboru
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Metalgirl
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
Příspěvky: 12973
Registrován: pon úno 15, 2010 8:17 pm

Re: iOS 13 (iPadOS) + přístup k souborům přes USB

Příspěvek od Metalgirl »

Pokud jde o ukládání věcí na flash, tak existuje i něco takového https://www.best-powerbank.cz/usb-flash ... -4v1-32gb/ pak ještě Leef varianta https://istyle.cz/leef-ibridge-3.html a koukám i sandisc má cosi taky.
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.

Johny4
Host
Host
Příspěvky: 84
Registrován: sob říj 31, 2009 1:44 pm

Re: iOS 13 (iPadOS) + přístup k souborům přes USB

Příspěvek od Johny4 »

Díky, ale jde mi o pravý opak. Já funguju vesměs v cloudu, ale občas někdo z rodiny přinese něco na flashdisku - to je pro mě jedna z mála situací, kdy jsem nucen doma zapnout PC
iPhone 3G -> iPhone 4 -> iPhone 5 -> iPhone 5c -> iPhone 6 -> iPhone 7 -> iPhone Xr
iPad 2 -> iPad 2018
Apple TV 4K
iPod Classic 120GB

Clon
iPhonefil
iPhonefil
Příspěvky: 2782
Registrován: stř črc 11, 2012 4:29 pm

Re: iOS 13 (iPadOS) + přístup k souborům přes USB

Příspěvek od Clon »

V tom pripade by ta tebou uvedena redukce fungovat mohla. Vem si flesku a iPhone do obchodu s redukci - jiste to tam s tebou radi zkusi
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)

Odpovědět