ukladani internetovych stranek v off.

Archiv neaktuálních/nepravdivých/starých/OT zpráv
Odpovědět
Stanlly

ukladani internetovych stranek v off.

Příspěvek od Stanlly »

ahoj chci se zeptat jestli je primo v telefonu umozneno ukladani stranek v off rezimu napr. nastahuju stranky do offu doma a v praci si je prohlidnu protoze tam neni moznost pripojeni nebo jestli je programek ktery by to umoznil :idea:

Pupca
Host
Host
Příspěvky: 19
Registrován: stř led 02, 2008 8:12 pm

Příspěvek od Pupca »

ty jo a nechtel bys uz trosku moc ? a co je na tom si koupit od t mobilu neomezeny internet za kilo ???

Stanlly

Příspěvek od Stanlly »

Pupca píše:ty jo a nechtel bys uz trosku moc ? a co je na tom si koupit od t mobilu neomezeny internet za kilo ???



ano to je velmi dobra odpoved ale ma jen dve male vady .... no nechme RED DWARFA ale ja neziju v CR a tudiz je mi ten balicek sluzeb k nicemu no pda ma moznost ukladani off stranek v cem je rozdil? myslim co podporuje to ukladani?

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Příspěvek od Julek »

Osobně mám přístup k internetu 24/7 takže to neřeším ale o podobné aplikaci jsem neslyšel. Uživatel v USA toto nemá zapotřebí protože je online také pořád, takže je na nás evropanech aby někdo takovou aplikaci sesmolil :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

jsem take online porad, ale vim, ze toto umi program wget. na iphone jsem to nezkousel, ale v linuxu to umi, takze predpokladam, ze to bude umet i v iphone, ktery ma nainstalovan bsd subsystem. bohuzel nevim z jakeho je to repository, mam jich v installeru opravdu moc, ale teoreticky by to mohlo byt

Kód: Vybrat vše

http://hpcgi3.nifty.com/moyashi/ipodtouch/repository.cgi

Gounes
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 175
Registrován: pát říj 12, 2007 12:18 pm

Příspěvek od Gounes »

Bohuzel USA je v tarifech asi o 10 svetelnych let dale nez naze zeme takze SODOMA GOMORA kelisova :cry:

Uživatelský avatar
rony
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
Příspěvky: 19682
Registrován: pát pro 14, 2007 12:37 am

Příspěvek od rony »

mne by stacilo vediet, ci safari zvladne otvorit lokalne ulozene html stranky. o com ale pochybujem a zrejme jedinou moznostou je spustit na nom lokalny webserver.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mac mini  iPhone  4  5S  X  13 Pro  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods

drsny
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1414
Registrován: sob pro 08, 2007 8:38 pm

Příspěvek od drsny »

jelikoz pri pokusu o otevreni lokalniho souboru vyhodi safari v iphone hlasku "safari can't open the page because it is a local file", rekl bych, ze to neumi a budes tam muset spustit nejaky webserver

Odpovědět