zvuk

Odpovědět
martz

zvuk

Příspěvek od martz »

Zdravim, dneska sem si domu prinez Iphona 3G a kdyz sem pustil pisnicku pres reprak tak ty basy dost chrcej a je to hrozny :X to je takle u iphona normalni,nebo to je vada na reklamaci ??

p.s. sorry , omylem sem zalozil novy ( jen jsem chtel odpovedet v jinym tematu )
Naposledy upravil(a) martz dne úte srp 26, 2008 7:21 pm, celkem upraveno 1 x.

sad69

Re: zvuk

Příspěvek od sad69 »

normální, jako u jakéhokoliv jiného mobilu...

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: zvuk

Příspěvek od Beavers »

A co bys čekal od repráčku o průměru 7 mm? Kde by se tam ty basy asi vytvořily? Nastav si equalizer bez basů.

martz

Re: zvuk

Příspěvek od martz »

ahaa :) ok zkusim to. díky

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: zvuk

Příspěvek od Carabei »

kdyz uz je tu toto tema, jak hodnotite sluchatkovy vystup? pokud tedy nekdo zkousel s nejakymi lepsimi sluchatky
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

scorpi
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
Příspěvky: 1774
Registrován: stř bře 05, 2008 7:14 am

Re: zvuk

Příspěvek od scorpi »

S Koss Porta Pro naprostá špička. Jako v hifistudiu v Jasyku v Brně je lepší poslech, ale do uší jsem max spokojenej :D

sad69

Re: zvuk

Příspěvek od sad69 »

jj souhlas je to bezva.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: zvuk

Příspěvek od Beavers »

Śpunty AKG za 1500 Kč - super. Pioneer DJ sluchátka za 3500 - špice.

Carabei
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 964
Registrován: ned srp 24, 2008 3:15 pm

Re: zvuk

Příspěvek od Carabei »

ja si tak zjistuju radsi, abych nebyl zklamanej vzhledem k tomu na cem posloucham ted, Cowon D2 + JAYS q-JAYS. docela jsem zvedavej, Porta Pro a zminene spunty, mno mam doma neco podobneho(spunty CX300), mi projevem uz moc nestaci, tak uvidime jak 3G zahraje na jays. ty pioneery uz jsou jina vaha :wink:
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: zvuk

Příspěvek od Beavers »

Ta AKGčka jsou špičková lehounká sluchátka a kdo tady na fóru tvrdí, že iPhone má špatný zvuk, tak ať si tam píchne něco jiného než původní pecky, které ani pořádně nedrží v uších. AKG ať zasunu, jak chci, hrají stále stejně a drží. Mají plné basy i s vyššími harmonickými a zvonivé výšky. Na tak malá sluchátka obdivuhodný výkon. U nás se před lety zavedl kult sluchátek Koss, ale kdo měl možnost je porovnat s např. s výrobky značek Sennheiser, Bayerdynamik nebo AKG, nemluvě o kategorii DJ sluchátek jako jsou např. Pioneer HDJ-1000, která mám, a která zvuk posouvají ještě někam dál, vzal by ty zprofanované Kossy a dal je dětem na hraní. Od nich jsem měl dvoje a uchvacovaly mě svým podáním basů. Bylo to do chvíle, nežli jsem slyšel výše jmenované výrobky. Ano, Koss má dobré basy díky použitým neodymiovým magnetům - ovšem jejich zpracování je žalostné. U jedněch se mi dokonce magnety rozdrobily na prášek a s KOSSem nechci mít od té doby nic společného. Pro monitoring jsem si kdysi pořídil jediná jejich sluchátka - Sporta Pro a ta zatím drží. Zvukově nesahají ani těm špuntům od AKG po kotníky. Omlouvám se za poněkud dlouhý výklad, s jehož obsahem se nemusí každý ztotožňovat.

sony123
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 752
Registrován: úte srp 19, 2008 9:30 am

Re: zvuk

Příspěvek od sony123 »

Tie vstavané repráku sa také blbé?Hadám sú lepšie ako nejaké terajšie mobily. :D

Odpovědět