Firmware 2.1 (5F136) - Odblokování, aktivace, jailbreak

Pravidla fóra
V tejto sekcií nájdete hotové návody. Povolené sú len reakcie na znenie návodov (opravy, doplnenia a pod.). Budeme radi pokiaľ napíšete návod a vložíte ho do tejto sekcie. Všetky príspevky musia schváliť moderátori.

Všetky vaše problémy a požiadavky o pomoc smerujte do vhodných sekcií alebo do Poradny.
kmit

Re: Firmware 2.1 (5F136) - Odblokování, aktivace, jailbreak

Příspěvek od kmit »

Udělal jsem jailbrake na FW 2.1 a nemůžu přijít na to jak psát s českou klávesnicí - když podržím písmenko neobjeví se diakritika, ale aplikace spadne. Omlouvám se, ale jsem nováček :? Může mi prosím někdo poradit?

andrew.wrayor

Re: Firmware 2.1 (5F136) - Odblokování, aktivace, jailbreak

Příspěvek od andrew.wrayor »

Jo jo díky, já už sem je potom našel sám,ale i tak děkuji

Julek
Administrator
Administrator
Příspěvky: 9848
Registrován: pát říj 12, 2007 9:32 pm

Re: Firmware 2.1 (5F136) - Odblokování, aktivace, jailbreak

Příspěvek od Julek »

kmit píše:Udělal jsem jailbrake na FW 2.1 a nemůžu přijít na to jak psát s českou klávesnicí - když podržím písmenko neobjeví se diakritika, ale aplikace spadne.


nemáš nainstalovanou češtinu ? pokud ano tak jí odinstaluj

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek

ygy
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 1802
Registrován: stř srp 06, 2008 12:04 am

Re: Firmware 2.1 (5F136) - Odblokování, aktivace, jailbreak

Příspěvek od ygy »

prosim vas a ked mam telefon z usa a 2g a tam mi ho aj odbllokovali a dalli jb ale mam fw 1.1.4. tak ked dam shift a restore a vyberiem fw vyssie tak mi to zmeni iba fw alebo mi tu zrusi aj jb ? a budem ho musiet znova aktivovat ?

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Firmware 2.1 (5F136) - Odblokování, aktivace, jailbreak

Příspěvek od ls8 »

Pokud pres Shift+Restore nainstalujes firmware z prvniho prispevku tohoto vlakna, telefon budes mit odblokovany, aktivovany a jailbroken. Pokud bys nainstaloval originalni firmware od Apple, telefon by se ti zablokoval a musel byt odblok, aktivaci i jailbreak resit zvlast.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

eFkoOo

Re: Firmware 2.1 (5F136) - Odblokování, aktivace, jailbreak

Příspěvek od eFkoOo »

mal problem s no service aj po restore s tymto firmom,vsetko prebehlo ok,ale no service pretrvava...je to uz dlhsi problem...da sa hned po restore zasiahnut do akcie s bootloaderom a basebandom tak aby som napr napriek automatike prehodil bootloader alebo baseband?

nemam to ako odskusat ale wifi pravdepodobne tiez nefacha...podozrenie na baseband vadny

ls8
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 11456
Registrován: pát črc 11, 2008 6:52 pm

Re: Firmware 2.1 (5F136) - Odblokování, aktivace, jailbreak

Příspěvek od ls8 »

eFkoOo píše:mal problem s no service aj po restore s tymto firmom...


Zkus postup, ktery je uvedeny na konci prvniho prispevku tohoto vlakna - pro uzivatele s chybou 1600. Pokud toto nepomuze, pak uz asi nic.
iPhone XS 64GB | MacMini 2018 | MacBook Pro 15 2013

Maethy
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
Příspěvky: 40
Registrován: stř lis 05, 2008 4:24 pm

Re: Firmware 2.1 (5F136) - Odblokování, aktivace, jailbreak

Příspěvek od Maethy »

Zdravim, mam dotaz, vlastnim Iphone 2G z USA, měl sem verzi 1.1.4 odblokovanou s jailbreakem, ale chtěl sem upgradovat na 2.1, bohužel sem nainstaloval originální soft od Apple, takže se mi zase zablokoval a když sem chtěl odblokovat přes winpwn tak se mi telefon nechtel dostat do DFU modu, tímto se chci zeptat pokud by sem do telefonu nahrál tento upravený software, zda by mi rovnou po nahrání šlapal bez žádného nutného odbloku a jailbreaku?
Mockrát Vám děkuji za odpověď.
iPhone 4 (16GB White)
MacBook Air 11 (4.2)

malac123
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: ned lis 30, 2008 7:19 pm

Re: Firmware 2.1 (5F136) - Odblokování, aktivace, jailbreak

Příspěvek od malac123 »

čauky at to zkouším jak zkouším furt to davá hlašku 1600 nebo 20 prosím poradte jak tel rozchodit už to pomalu dělám 24hod a nic

toncek
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 3018
Registrován: pát led 11, 2008 9:21 pm

Re: Firmware 2.1 (5F136) - Odblokování, aktivace, jailbreak

Příspěvek od toncek »

Chyby 160x nemají jednotnou příčinu a jediné správné řešení. Vždy a každému zabere něco jiného. O těchto chybách je toho tady na fóru či internetu obecně popsáno mraky, takže zkus pohledat, najdeš spoustu informací. V zásadě co se doporučuje udělat:
:arrow: vyzkoušet jiný USB port
:arrow: pokud iPhone připojuješ přes nějaký USB hub nebo kolíbku, připojit ho přímo
:arrow: restartovat počítač
:arrow: přeinstalovat iTunes (nezapomenout na zálohu ! ) a věci spojené s apple (QuickTime, Bonjour...)
:arrow: vyzkoušet jiný počítač
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)

pajcer
iPhone expert
iPhone expert
Příspěvky: 656
Registrován: úte dub 08, 2008 9:47 am

Re: Firmware 2.1 (5F136) - Odblokování, aktivace, jailbreak

Příspěvek od pajcer »

malac123 píše:čauky at to zkouším jak zkouším furt to davá hlašku 1600 nebo 20 prosím poradte jak tel rozchodit už to pomalu dělám 24hod a nic


to ti hadze pri normalnom restore v iTunes?

alebo ked davas shift+restore a snazis sa tam dostat nejaky custom FW? ak je to takto najprv musis mat iPhone tzv. PWNuty :idea: (restore na orig. FW a potom QuickPWn alebo pri 3.0 Redsnow)
nástroj: iPhone 6 & iPad air 64GB no jb iOS 10

malac123
Host
Host
Příspěvky: 31
Registrován: ned lis 30, 2008 7:19 pm

Re: Firmware 2.1 (5F136) - Odblokování, aktivace, jailbreak

Příspěvek od malac123 »

ahoj vše co jste psali se nezdařilo . poslední co jsempo delším odpočinku udělal dal jsem redsnow a nahrál firmware 3.0 vše bylo ok ale mám problém chybí mě tam operátor a nevím jak to odstranit prosím poradte čau musím do práce díky

Odpovědět