Poruchovost

Odpovědět
PATLEN
Host
Host
Příspěvky: 62
Registrován: pát říj 17, 2008 8:49 pm

Poruchovost

Příspěvek od PATLEN »

Tak jsem týden čerství vlastník iphonka 2G a do teď jsem byl naprosto spokojen.Jakmile jsem ale zabrouzdal na fórum iphone do sekce hw,začínám se obávat kdy mě potká nějaký problém.Vypadá to že není kus iphona aby se s ním něco nestalo?!Takových závad a problémů neměl snad žádný model telefonu na trhu co se dočítám o iphonu.Začínám pochybovat zda jsem šáhl dobře.To jen k hw,,,a abych vnesl dotaz je někde statistika poruchovosti tohoto přístroje?Aby spíš mimo primariátu nejlepší mobil všech dob nezískal nejporuchovější mobil všech Dob.

Prosim o zruseni tematu.nechal jsem se unest temi vsemi vadami tak jsem zacal premyslet jestli to je s timto tel.vazne tak vazne Jak tu vsude ctu.
Ale vy zase tvrdite ze neni tak jsem v klidu.


//spachal: prosim o zmenu nazvu, pomahejte nam udrzovat forum prehledne .. (bylo:kdy mě co potká)
Naposledy upravil(a) PATLEN dne ned říj 26, 2008 8:20 pm, celkem upraveno 1 x.

silencer

Re: kdy mě co potká

Příspěvek od silencer »

Všechno, cos tu přečetl tě čeká ve středu někdy kolem páté odpoledne. Navíc ti ještě vybuchne, takže ho radši neměj v tu dobu u sebe. :roll:

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: [nesmyslný/nevhodný název tématu - doporučuji opravit]

Příspěvek od Gekko gecko »

Mohl by jsi taky napsat z čeho máš konkrétně strach ne? jinak je to téma myslím zbytečné....napiš srozumitelně a výstižně jeho název a popiš o co ti vlastně jde.
Co se týká poruchovosti model 3G je na tom o něco hůř než 2G ale jinak je to běžné jako ostatní většino všechny telefony vyráběné v číně...sem tam se najde zmetek.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Paly
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
Příspěvky: 3976
Registrován: pon říj 29, 2007 8:08 pm

Re: [nesmyslný/nevhodný název tématu - doporučuji opravit]

Příspěvek od Paly »

PATLEN: Trochu som na pochybach teraz, Ty si jasnovidec, vestec alebo co? Ako si prisiel na to, ze kazdy iPhone je poruchovy?

To je snad sranda nie? Taketo temy su hrozne otravne pretoze je zlozite niekomu vysvetlit, ze nema prevdu, ze to co tu cita sa docita aj inde o inych mobiloch. Proste iPhone nie je dokonaly, a stane sa, ze ujde aj chybny kus co je dost blbe (pretoze taky ludia ako Ty o tom budu vraviet, ze kady iPhone je poruchvy)

Moj iPhone bude mat za chvilku rok a nebolo s nim nic a dufam, ze ani nebude. Necham Ta opravit si nazov topicu a zamykam to tu.

Statiskitky si skus pohladat na nete, ale nemyslim, ze nieco najdes.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!

Odpovědět