Baterie na fw2.1

Jakou mate vydrz baterie na fw 2.1

Anketa končí za pon zář 22, 2008 5:08 am

Horší
7
6%
Stejnou
37
32%
Lepší
54
46%
Mnohem Lepší
19
16%
 
Celkem hlasů: 117

kami

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od kami »

AHOJ DÁ SE TO NĚJAK NASTAVIT VÝDRŽ?MĚ VYDRŽÍ DEN I 12 HODIN MÁM IPHONE TÝDEN POMOC :oops:

janko5

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od janko5 »

Mne vydrží tak do dvoch dní, ale to používam iphone denne a veľmi hodne.
Vyťaženosť iphone z dôvodu: wifi doma, wifi v práci, cesta do práce 3G :lol: :lol: :lol:

JC_Gucci

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od JC_Gucci »

Me vydrzi materka maximalne den, nekdy honabijim i dvakrat denne. Je to hlavne z duvodu pustenyho icq na iphonu v praci, pripadne sem tam nejaky video, info na netu a podobne. Byl jsem z toho docela zoufalej, ale prisel jsem na zpusob jak si menit vydrz baterky podle potreby. Krok cislo 1 a najdulezitejsi je vypnout automatickou jasnost displeje a snizit jasnost na minimum. To samo osobe prodlouzi zivotnost baterky o dost hodin. Pak je taky dobry v Bossprefs vypnout site ktery nepouzivate. Takhle bez lockscreenu vydrzi bezet icq na zapnutym telefonu celou pracovni dobu (tj nejakejch 8 hodin), nebo jen zapasni sms telefonovani a poslouchani hudby (velmi frekventovane) az tri dny.

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od Gekko gecko »

Mě při rozumném používání a zaplým 3G tak dva dny...teď si ho ale "chvilku" neužiji,viz. podpis :cry:
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

johny03

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od johny03 »

kvuli čemu ho máš na reklamaci ? prasklinky ?

Gekko gecko
iPhoneHolik
iPhoneHolik
Příspěvky: 2221
Registrován: pon zář 22, 2008 3:20 pm

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od Gekko gecko »

Nechci tu rozebírat OT mrkni sem..."příjemné počtení" :| :|
viewtopic.php?f=85&t=10379
viewtopic.php?f=85&t=7928&p=94595#p94595
není o co stát....
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2

Semtex
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: stř lis 05, 2008 6:00 am

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od Semtex »

Jak se tak divam, tak s vydrzi baterky ste celkem spokojeni. To ja o ty svoji rict nemuzu. A to sem dal na vsechny mozny rady.

Mam iP sice jen 14 dni ale nikdy me baterka nevydrzi dyl jak 12 hodin pri mirnem pouzivani.

Kdyz je nabita na 100% a pustim si MP3 tak za 5 - 6 hodin muzu o5 nabijet. A to udajne ma vydrzet 24. Tak nevim jestli je to baterkou ci neco delam spatne :(
iPhone 4S 16GB fw 6.1.3, O2 tarif Bronz + neomezeny data za 150,-
http://ocarina.smule.com/my/ocarina/user/semtex/

kbenes

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od kbenes »

To je opravdu divne, kdybych pouze poslouchal hudbu (denne tak 2-3 hodinky)tak bych nemusel nabijet o pracovnich dnech, ale tim, ze mame ve skole hracicky, a ja sam nejsem jinej, tak bych musel nabijet tak ob den. Ale nabijim kazdy den pred spanim, co jsem cetl, tak to baterce v iP dela dobre.
A k te tve baterce...rozhodne bych to zkusil jednou nechat uplne vybit, tim se "naformatuje" elektronika merici miru nabiti baterky, a potom nabijet kdykoli to bude mozne. Pokud se nevzpamatuje, sel bych reklamovat.

birkofak

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od birkofak »

No tak mám iphone necelý měsíc. Hračička jsem pořádná. Nabíjím pravidelně každý den vetšinou s "dismiss 10%" baterie by mi vydržela mnohem déle ale občas potřebuji být přez den on-line na icq/jabber a proto mám výpnutý automatický zámek protože po zamčení displeje jak všichni víme se vše odpojí. Nebo alespoň mě protože nechci dělat jail-break. Největší žrout je prostě displej. Co se týče bluetooth tak v podstatě nemá jeho využití krom hands-free žádný význam takže permanentně off. Data si nechávám stahovat jednou za 30 min. A jestli jsem si všiml stahuje je pouze pokud tel používám ale možná se pletu :roll:

Semtex
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: stř lis 05, 2008 6:00 am

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od Semtex »

Ja kdyz mam pusteny Fring, a iP se zamkne, tak se nic nedeje, funguje to dal, zpravy prichazi, slysim jak me to upozorni, ted sem to overil :lol:
ale jinak baterka je zvlastni, ze 100% to klesne setsakramentsky rychle na 10%, jak sem psal staci i jen 4 hodky, jako dnes a pak od asi dnesniho poledne do ted ja porad na tech 10% a ne a ne chcipnout. a to sem tam si na nem pritelkyne pusti nejakou hru na 10 minut kdyz ma cas. :idea:
iPhone 4S 16GB fw 6.1.3, O2 tarif Bronz + neomezeny data za 150,-
http://ocarina.smule.com/my/ocarina/user/semtex/

johny03

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od johny03 »

ono to podle s těma 10 procentama trošku lže, když jsem mi zobrazilo že mám jen deset procent tak jsem otvřel prográmek MyBattery který mi ukázal že mám ještě 22 procent:D:D :mrgreen: iP si asi nechává trocháu enrgie na to aby se potom vubec začal nabíjet

cs_Hacker

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od cs_Hacker »

Tak dneska celej den ho šteluju, mám ho týden ... a baterka ještě drží ... makám na něm asi 17 hodin ... takže spokojenost zatím s baterkou :- )))

Semtex
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: stř lis 05, 2008 6:00 am

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od Semtex »

tak to mate dobry, ja uz po 3-ti za sebou jej vylagroval do mrte, a porad stejny :cry:
5-6 hod. MP3 a beeeee mam hlad rve baterka.... :roll:
iPhone 4S 16GB fw 6.1.3, O2 tarif Bronz + neomezeny data za 150,-
http://ocarina.smule.com/my/ocarina/user/semtex/

kbenes

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od kbenes »

johny03: A nebo je to tim, co jsem cetl tu na foru, ze staci nechat baterku uplne vybit, a tim se nastavi elektronika, ktera meri uroven nabiti...
Ale mozne je i to co rikas ty. Kdyztak to jednou zkus uplne vybit, a potom to porovnej v tom My battery...;-)

Semtex
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: stř lis 05, 2008 6:00 am

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od Semtex »

uz sem i vybil nejmin 3x a znovu nabil, a nic. MyBattery? zkousel sem to najit v appstore a nic.... kde to je?
iPhone 4S 16GB fw 6.1.3, O2 tarif Bronz + neomezeny data za 150,-
http://ocarina.smule.com/my/ocarina/user/semtex/

birkofak

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od birkofak »

O úplném vybíjení baterie se zase v jiném vláknu píše jako o tom nejhorším co můžete pro baterie udělat tak jsem z toho trošku zmaten. Nicméně jak jsem psal o pár příspěvků výše s baterií to není nic moc ovšem otázka je jestli to vůbec může být lepší. Kupříkladu včera jsem iphone nabíjel hned ráno a už odpoledně šel znovu a to jsem měl během dne párkrát zapnuté icq a malá si chvílema hrála hry. Snažím se to brát z té lepší stránky že dí ky iPHONE jsem přestal domů tahat notebook který vydrží maximálně hodiny tři na baterku. Jen dodám že podle rad mám vypnuté fetch data, location services, modrozub, wi-fi ,3G síť a dokonce jsem zkoušel i jas displeje na uplné minimum. Pomalu to vidím tak, že když už nabíjet jednou dvakrát denně tak si všechno pozapínám ať za tu cenu mám aspoň plný komfort.

Beavers
Moderator fóra
Moderator fóra
Příspěvky: 5790
Registrován: úte črc 01, 2008 3:17 pm

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od Beavers »

Pro informace o baterii a jejím nabíjení běž skutečně do toho jiného vlákna, jak se o něm zmiňuješ. V něm byla diskuse vcelku na vysoké úrovni. Vybíjení Li-Ion a Li-Pol baterií do nuly (nula to samozřejmě nikdy není, minimální napětí baterie je hlídané elektronikou v iP) se nedoporučuje, naopak nabíjet tyto baterie kdykoliv je v dosahu nabíječka se doporučuje bez ohledu na úroveň jejího vybití.

jenicekk

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od jenicekk »

hodka dve na wifi, nejaky to solitair, par sms, kratkej hovor, brightens na max a nabijim kazdej den a to sem rad ze vydrzim do vecera

radim1
Host
Host
Příspěvky: 30
Registrován: pon říj 20, 2008 7:38 am

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od radim1 »

Mne to pripada, ze to je kus od kusu. Mal som uplne novy IP 8gb a vydrz som mal tak 12 hod. ten som predal a kupil som si novy IP 16 gb a ten mi vydrzi 1,5 dna pri uplne identickom vytazeni. Nechapem!
iPHONE 4 32GB White, fw 4.3.3 JB

jollyjoker

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od jollyjoker »

Vydrzi mi tak 1,5 - 2 dny, telefonuju, pisu, hraju hry, ctu knizky, surfuju pres WiFi.. celkem spokojenost.. kabelu mam nekolik, takze nabijim, kde se da :mrgreen:

avere
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 281
Registrován: ned srp 10, 2008 6:51 pm

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od avere »

když na něm hraju hrsy a surfuju, tak vydrží zhruba 8 hodin
když na něm posloucham hudbu tak se snad ani nevybíjí,
a ty videa zhruba 12.

asi ho unavuje kyž se na něj šahá :)
iPhone 3G 8GB FW 3.0 JB, telefonica o2
SONY Vaio VGN-FW21E
http://www.iphone.cz
http://soad-systemofadown.wz.cz

pharlap

Re: Baterie na fw2.1

Příspěvek od pharlap »

:( ja sice uz nemam FW 2.1.. ale.. pamatuju se ze s prichodem update na 2.0 nebo 2.1?? nebo tak.. slibovali, jak zlepsi vydrz tlf.. a pravdou je, ze s orig. FW to fakt bylo znat! no a pak sem udelal JB, do toho winterboard a sosani a sosani aplikaci a surf Safari.. a vydrz je zase v pytli. A to ted tedy mam FW 2.2 od whiskyho. Takze v ramci tohodle zatim zklamani :(

Odpovědět