spadnutý iPhone

Odpovědět
missik

spadnutý iPhone

Příspěvek od missik »

Ahoj borci,

stala sa mi jedna velmi neprijemna vec s mojim iPhonom, spadol z balkona a je rozbity.
Skusal som pozerat nejake topicy ale nic, co by pasovalo na moj popis:
Obrázek

Co myslite, ze sa s tym da robit???
Da sa to opravit, alebo mam to predat na nahradne diely???
Skuste poradit, lebo u nas v predajni Apple mi s tym nechceli nijako pomoct.. vdaka :cry:

Domy007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 653
Registrován: pát pro 28, 2007 4:36 pm

Re: spadnutý iPhone

Příspěvek od Domy007 »

Čau, skus opravit obrázek.... Zkoušel jsem se na to koukat ve 3 počítačích a nechce se mi zobrazit... Oprav ho

EDIT: už je to dobrý... No tak já bych se zeptal ve servisu na kolik by to vyšlo a podle toho jak by se ti nabídka líbila nebo ne bych se rozhodl

missik

Re: spadnutý iPhone

Příspěvek od missik »

hej, bol som v apple predajni, tam sa so mnou o tom ani nebavili. Skusim este zajst do nejakeho servisu, kde by mi to mohli urobit... uvidim, co potom, dam vediet...

Domy007
Senior uživatel
Senior uživatel
Příspěvky: 653
Registrován: pát pro 28, 2007 4:36 pm

Re: spadnutý iPhone

Příspěvek od Domy007 »

Já osobně o cenách nemám páru, ale myslim, že by byl nesmysl to prodávat, i když by se s tím dalo něco dělat a eště za nějaké rozumné peníze

missik

Re: spadnutý iPhone

Příspěvek od missik »

To urcite, fakt mi je luto toho telefonu, lebo mal som ho rad...

Uz som si na neho zvykol , musim to vyriesit.
Dnes opat nic, bol som v nejakych servisoch, no nikde mi nevedli pomoct :|

kbenes

Re: spadnutý iPhone

Příspěvek od kbenes »

Mno, co jsem zjitil tak servis dela taky spolecnost GSMobile (rekl mi to prodejce od O2, kdyz jsem daval iPhone na reklamaci kuli praskani krytu)...Jinak je to v Letnanech (Praha), hned vedle Avie Letnany...

missik

Re: spadnutý iPhone

Příspěvek od missik »

dnes som obehal kazdy servis, ktory mi odporucili v predajni apple u nas v Košiciach, ale nic. Nikto mi to nechcel urobit.
Nevie mi niekto poradit, kde by to vedeli urobit? Najlepsie na Slovensku, ale mozu byt aj Cechy...

myschoo

Re: spadnutý iPhone

Příspěvek od myschoo »

ja ten obrazok nevidim
a za druhe, myslim ze u nas nie je poriadny iphone servis

missik

Re: spadnutý iPhone

Příspěvek od missik »

neviem, co je s tym obrazkom, lebo to uz ani ja nevidim... :(

ale to je jedno,
dnes som bol opat v Apple a tam mi povedali, ze ak chcem, tak mi to poslu do Londyna, takze to asi vyskusam... Budem Vas informovat, ako to dopadlo...

Odpovědět